Wszystko o ciąży

wszystko o ciąży

Badaniaprenatalne.pl jest portalem, który powstał w 2004 roku. Od tego momentu jego popularność ciągle rośnie. Tematyka artykułów to m.in. badania prenatalne, przebieg ciąży, problemy z płodnością czy pierwsze tygodnie życia dziecka po porodzie.

Wszystko o ciąży – tematyka badań prenatalnych

Początkową ideą portalu było przedstawienie przyszłym mamom wielu przydatnych informacji o badaniach prenatalnych. Na stronie znajdują się więc artykuły na temat rodzajów badań wykonywanych podczas planowania ciąży i w jej trakcie. Dzięki tym tekstom przyszła mama dowiaduje się, jak przebiegają poszczególne testy, kiedy i gdzie warto je zrealizować oraz o czym mówi ich rezultat. Wskazane są także placówki, w których badania najlepiej przeprowadzić w danym mieście. Redakcja przedstawia informacje pewne i rzetelne, dzięki czemu przyszli rodzice mogą rozwiać wszelkie swoje wątpliwości.

Przeczytaj też: Badanie genu MTHFR

Wszystko o ciąży – dla każdej przyszłej mamy

Na stronie badaniaprenatalne.pl przyszłe mamy mogą dowiedzieć się niemal wszystkiego o ciąży, ponieważ tematyka artykułów jest różnorodna. Znajdą opis m.in. pierwszych i późniejszych objawów ciąży, szczegółowy jej przebieg wraz z podziałem na trymestry i tygodnie, informacje związane ze zdrowym stylem życia czy porady związane z połogiem.

Badaniaprenatalne.pl to jednak portal nie tylko dla kobiet, które są aktualnie w ciąży. Jego tematyka przyciąga również wszystkie osoby, które są na etapie planowania dziecka albo borykają się z problemami z płodnością lub poronieniami. Strona przedstawia również artykuły na temat przyczyn i leczenia niepłodności, przyczyn poronienia, badań po poronieniu czy praw, jakie kobieta ma w tym okresie.

Zobacz także: Badania prenatalne

Wszystko o ciąży – konsultacje z ekspertami

Strona przedstawia także odpowiedzi ekspertów na najczęściej zadawane i najważniejsze pytania. Co więcej, każdy czytelnik może skorzystać z możliwości kontaktu poprzez formularz kontaktowy lub czat. Dzięki temu w szybki i prosty sposób można zyskać odpowiedź na nurtujące pytania i rozwiać wątpliwości oraz zgłosić swoje uwagi lub propozycje tematów artykułów. Portal oferuje również poradniki do pobrania w formacie pdf. Ich tematyka dotyczy ciąży, a pobranie całkowicie bezpłatne.

Kalendarz ciąży

1 tydzień ciąży, 2 tydzień ciąży, 3 tydzień ciąży, 4 tydzień ciąży5 tydzień ciąży, 6 tydzień ciąży, 7 tydzień ciąży, 8 tydzień ciąży9 tydzień ciąży, 10 tydzień ciąży, 11 tydzień ciąży, 12 tydzień ciąży, 13 tydzień ciąży, 14 tydzień ciąży15 tydzień ciąży, 16 tydzień ciąży, 17 tydzień ciąży, 18 tydzień ciąży, 19 tydzień ciąży, 20 tydzień ciąży, 21 tydzień ciąży, 22 tydzień ciąży, 23 tydzień ciąży, 24 tydzień ciąży, 25 tydzień ciąży, 26 tydzień ciąży, 27 tydzień ciąży28 tydzień ciąży, 29 tydzień ciąży, 30 tydzień ciąży, 31 tydzień ciąży, 32 tydzień ciąży, 33 tydzień ciąży, 34 tydzień ciąży, 35 tydzień ciąży, 36 tydzień ciąży, 37 tydzień ciąży, 38 tydzień ciąży, 39 tydzień ciąży, 40 tydzień ciąży


Oceń

Data publikacji: 07/12/2016, Data aktualizacji: 09/11/2021

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *