Partnerzy – serwisy internetowe

Poznaj naszych partnerów

 

Ogólnopolska kampania „Wspieramy tarczycę świadomą dietą” organizowana przez Stowarzyszenie Edukacji Medycznej “Asklepios”. Kampania ma na celu edukację w zakresie wpływu świadomej diety na skuteczność leczenia chorób tarczycy i poprawę komfortu życia.

zdrowatarczyca.info


 

 

Portal ZdrowoKolorowo.pl powstał w marcu 2018 r. Jego główną misją jest dostarczanie informacji dla osób zainteresowanych zdrowiem dziecka w wieku 0-18 lat. Na łamach portalu poruszamy tematy związane z profilaktyką oraz objawami, diagnostyką i leczeniem chorób u dzieci, a także planowaniem kolejnego dziecka w rodzinie, w której wystąpiły już problemy zdrowotne.

www.ZdrowoKolorowo.pl


CHCEMY BYĆ RODZICAMI

to pierwszy w Polsce poradnik dla osób starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. To magazyn drukowany ( również w wersji elektronicznej na urządzenia mobilne) oraz portal www.ChcemyBycRodzicami.pl, który pokazuje trzy drogi do wymarzonego rodzicielstwa. Opisuje starania naturalne, wspomagane medycznie i adopcję, zawsze zwracając uwagę na merytoryczną jakość tekstów. Wszystkie artykuły konsultowane są z lekarzami i specjalistami w poszczególnych dziedzinach nauki. CHCEMY BYĆ RODZICAMI to także porady dietetyka, prawnika, psychologa i coacha, a także moda, uroda i styl życia. To miejsce, w którym każda para starająca się o dziecko znajdzie wszystkie potrzebne informacje, które pomogą w staraniach o wymarzone dziecko.

www.ChcemyBycRodzicami.pl


SUPERMAMA_logo_medium

SUPERMAMA W WIELKIM MIEŚCIE

Ogólnopolski, bezpłatny magazyn dla kobiet w ciąży i Mam maluszków od 0 – 3 lat, numer 1 w szkołach rodzenia.
Magazyn dostarcza praktyczną wiedzę oraz informacje z zakresu ciąży, połogu oraz opieki nad dzieckiem.
Oprócz wydania „papierowego” rozpowszechniany jest także w wersji elektronicznej na komputery, tablety i smartfony.

www.magazynsupermama.pl


jak zajść w ciążę

Jak zajść w ciążę, jak przygotować się do ciąży

Główną misją portalu Prekoncepcja.pl jest wsparcie przyszłych rodziców w przygotowaniach do poczęcia zdrowego dziecka. Jak realizujemy tę misję? Przede wszystkim poprzez dostarczanie sprawdzonych informacji i porad oraz wskazanie rodzicom, jak postępować, aby począć i urodzić zdrowe dziecko.Poroniłam.pl to portal w pełni poświęcony tematyce poronień w Polsce. Jego główną ideą jest pomoc i wsparcie rodziców po stracie. Swoim czytelnikom dostarcza informacji na temat aspektów prawnych, medycznych, etycznych i wielu innych związanych z przedwczesną utratą dziecka. Dodatkowo portal daje możliwość kontaktu z osobami gotowymi udzielić pomocy w kwestiach związanych z poronieniem.

www.poronilam.pl | www.facebook.com/poronilam


femina-logo-v3

FeminaSum.pl – blog położnej Marii Lepuckiej o macierzyństwie, zdrowiu kobiety i dziecka. Portal pełen jest porad i informacji dotyczących ciąży, porodu, płodności, antykoncepcji oraz opieki nad dzieckiem.Najlepszy blog położnej w konkursie Położna na Medal istnieje już od ponad 4 lat.

www.feminasum.pl


!LOGO INOCAFE RGB

Portal powstał z myślą o Was, drogie Panie! Nowoczesne kobiety potrzebują swojego miejsca w sieci. Stworzyliśmy je, abyście czuły się wyjątkowe… Abyście każdego dnia mogły się zrelaksować i spędzić z nami chwilę wolnego czasu. Poruszamy tematy związane ze wszystkim, co nas dotyczy. Testujemy kosmetyki, rozdajemy nagrody w konkursach, publikujemy tajniki urody, przedstawiamy najnowsze kolekcje z branży modowej, a także poruszamy tematy związane z tym co dla nas najważniejsze – zdrowiem, macierzyństwem i partnerstwem.

  www.inocafe.pl – portal dla kobiet z klasą


Informacyjny portal medyczny – ponad 150 tys. wizytówek lekarzy i placówek medycznych – z działem porad, informacji bieżących i bazą artykułów /ponad 3000/ oraz popularnym forum. W dziale Porady szereg poddziałów tematycznych m.in. diety, terapie,pomocne organizacje itp.

informed.com.pl


www.ki24.info
Testy na ojcostwo

Testynaojcostwo.pl to pierwszy w Polsce blog o ustaleniu ojcostwa. Powstał w 2012 roku. Jego główną ideą jest dostarczanie informacji na temat testów DNA w kierunku ustalenia ojcostwa. Na łamach testynaojcostwo.pl znajdziesz: informacje na temat badań genetycznych w kierunku ustalenia ojcostwa, bazę laboratoriów genetycznych w Polsce, porady dotyczące ustalenia ojcostwa, ciekawostki ze świata genetyki.

www.testynaojcostwo.pl


pewnytato

PEWNYTATO.PL Portal pewnytato.pl oprócz informowania stawia sobie za zadanie również pomagać wszystkim, którzy znaleźli się w sytuacji kryzysowej. Otrzymasz tutaj nie tylko pomoc psychologiczną, ale także prawną. Nasi eksperci podpowiedzą Ci, w jaki sposób uporać się z wątpliwościami i wytyczyć drogę dalszego postępowania.Portal pewnytato.pl z założenia jest bezstronny i obiektywny. Pragniemy, aby o jego wartości świadczyła bogata zawartość merytoryczna oraz realna pomoc świadczona Tym, którzy się do nas o nią zwracają.

www.pewnytato.pl


Logotyp Genetyczne.pl Genetyczne.pl to internetowy serwis informacyjny poświęcony tematyce chorób genetycznych, ich przyczyn, najczęstszych objawów, metod diagnozowania i leczenia. Prezentuje historie ludzi zmagających się z chorobami genetycznymi, dostarcza informacji na temat nowinek ze świata genetyki oraz aktualnych wydarzeń. Serwis ruszył w 2010 roku.

 www.genetyczne.pl |redakcja@genetyczne.pl


ZdroweMysli.pl to portal wiedzy, tłumaczący w przystępny sposób zawiłe pojęcia medyczne i prezentujący ciekawostki związane z tematyką zdrowia, urody i życia codziennego. Jednym z obowiązków punktów serwisu jest alfabet chorób XXI wieku, ale dużą wagę poświęcono także na opis schorzeń narządu wzroku oraz metod jego korekcji. Wszystkie treści publikowane w serwisie są tworzone w oparciu o wiedzę oraz rzetelne informacje z polskich i zagranicznych serwisów medycznych. Czytelnicy mają możliwość komentowania artykułów zarówno w ramach portalu ZdroweMysli.pl, jak i na profilu społecznościowym.

www.zdrowemysli.pl | redakcja@zdrowemysli.pl


fajnamama

Fajna-Mama.pl jest młodym portalem kobiecym, skupiającym się wokół ciąży, macierzyństwa oraz rodzicielstwa. Naszym czytelniczkom serwujemy porady oraz ciekawostki związane z opieką nad dziećmi, ale również własnym zdrowiem. Znajdziemy tu również porady dotyczące przygotowania do ślubu.

www.fajna-mama.pl


logo multiRodzicemultiRodzice.pl to portal dla rodziców bliźniaków, wieloraczków, dzieci „rok po roku”, jak i dla tych wszystkich, którzy czują się multiRodzicami oraz tych, którzy planują powiększenie rodziny. Tematyka portalu znacznie wykracza poza opiekę, pielęgnację i wychowanie dzieci. To miejsce dla mam i ojców, którzy w nawale codziennych obowiązków nie powinni zapominać o sobie i o znalezieniu czasu na relaks i na swoje pasje.

www.multiRodzice.pl 


image001Beskidzka Mama – Portal, Magazyn i Szkolenia dla Mam z Podbeskidzia. Informujemy o zajęciach, wydarzeniach, atrakcjach dla dzieci, rodzin, kobiet z Bielska-Białej, Żywca, Cieszyna i okolic. Organizujemy szkolenia tematyczne, warsztaty oraz spotkania. Wydajemy bezpłatny kwartalnik o nakładzie 5.000 egzemplarzy.

www.beskidzkamama.pl 


logo baby-shower.pl

Baby-shower.pl to nowoczesny i profesjonalny portal dla kobiet w ciąży i mam. Informujemy, radzimy, wspieramy. Dostarczamy rzetelną wiedzę, prezentujemy najnowocześniejsze rozwiązania, wyznaczamy trendy. Aktywnie wspieramy liczne akcje i kampanie społeczne. Portal dla kobiet w ciąży i mam www.baby-shower.pl to codzienna porcja świeżych, rzetelnych, sprawdzonych informacji, konkursy z fantastycznymi nagrodami, kalendarium najważniejszych imprez dla mamy i malucha, inspirujące pomysły, fachowe porady, newsy z show-biznesu, wywiady z gwiazdami, mamine „must have” i wiele, wiele więcej!

www.baby-shower.pl


logo mamy-mamom.pl

Mamy-Mamom to strona stworzona przez mamy dla mam. Znajdziesz tu porady innych rodziców, ale też specjalistów: pediatry, psychologa, fizjoterapeuty czy prawnika. Konkursy dla ciężarnych i mam. Porady dotyczące zakupów dla dzieci. Blogi o ciąży i macierzyństwie.

www.mamy-mamom.pl


swiadomamama

Świadoma Mama – Konferencje Świadoma Mama to bezpłatne warsztaty osobno dla Rodziców niemowląt i dzieci do 3 roku życia „Czas dziecka” 12.00-15.00 i osobno dla Kobiet w ciąży i przyszłych Tatusiów „Radość w ciąży” 17.00-20.00. W programie konferencji są również warsztaty praktyczne „Pielęgnacja i bezpieczeństwo” w godzinach 11.00-12.00 (dziecko 0-3) i 16.00-17.00 (ciąża), podczas których przyszli i obecni Rodzice mogą uczestniczyć m.in. w pokazie pierwszej pomocy przedmedycznej, masażu Shantala, handling’u niemowląt, zumbie/salsie/jodze, fitnessie, chustonoszeniu.W programie 4h konferencji (100~150 Przyszłych lub obecnych Mam): prelekcje min. 5 specjalistów, z którymi na scenie rozmawia Mama – aktorka, Tata – aktor, bezpłatne indywidualne konsultacje ze specjalistami, warsztaty praktyczne, studio fotograficzne (darmowe zdjęcia dla uczestniczek) oraz atrakcyjne nagrody.Spotkania poprowadzą aktorki i Mamy – PAULINA HOLTZ i KARINA KUNKIEWICZ, aktor i Tata – PIOTR LIGENZA!*Wszystkie warsztaty są BEZPŁATNE i odbywają się na terenie całej Polski w hotelach klasy Premium.

www.SwiadomaMama.pl | www.facebook.com/swiadomamama | Youtube


o-you.pl


dobrystan

DobryStan.pl stara się podsuwać wiele ciekawych i ważnych informacji. Szeroko pojęty styl życia, czyli dieta, formy spędzania wolnego czasu, odpowiedni tryb snu – oto co wpływa na nasze samopoczucie. Jeśli do tego dopisuje nam dobre zdrowie, to jeszcze tylko książka, teatr i film mogą uzupełniać nasze społeczne relacje. DobryStan.pl to optymistyczna ścieżka wiedzy pełna artykułów tematycznych.

www.dobrystan.pl


mama-to-wie-logo

Mama-to-wie.pl to strona stworzona przez mamy dla mam, które planują ciążę i które już cieszą się macierzyństwem. Tu znajdziecie przydatne wskazówki jak zajść w ciążę i rozpoznać pierwsze objawy ciąży. Kalendarz ciąży będzie wam towarzyszył chcemy w oczekiwaniu na dziecko tydzień po tygodniu. Z mama-to-wie.pl łatwiej przebrnąć przez ciążowe dolegliwości i emocje. Doświadczone mamy podpowiadają jak przygotować się do porodu, co zabrać do szpitala, jakie czekają was formalności po porodzie. Z mama-to.wie.pl możecie cieszyć się macierzyństwem od pierwszych chwil po narodzinach dziecka.

Tu znajdziecie porady, jak zajmować się noworodkiem od pierwszych dni. Pierwsza kąpiel i pielęgnacja noworodka będą łatwiejsze. Pomocne będą też wskazówki dotyczące zdrowego i smacznego żywienia a także rozwoju niemowlaka i malucha. Dziewczyny z mama-to-wie.pl zdradzają swoje sposoby na spokojny sen, małego niejadka, czy kłopoty z karmieniem piersią. Nie zapominają również o tatusiach i dalszych członkach rodziny. Podpowiadają, jak troszczyć się o przyszłą mamę, jak zorganizować życie po porodzie i jak rozsądnie dbać o wieź z dzieckiem.

www.Mama-to-wie.pl


bede tata logo

BedeTata.pl to źródło przydatnych informacji dla przyszłych i obecnych ojców. Każdy młody facet zdobędzie tu niezbędną wiedzę w zakresie rodzicielstwa. Portal tworzony jest przez młodych ojców, którzy udzielają tu porad w zakresie: ciąży z punktu widzenia mężczyzny, tacierzyństwa, wychowania dzieci, zakupów dla noworodków czy też metod ustalania ojcostwa.Zapraszamy!

www.BedeTata.pl


KliknijwZdowie.pl to portal dla wszystkich, którzy nie tylko dbają o swoje zdrowie, ale również o urodę i kondycję. Zawiera najciekawsze i najnowsze informacje z całego świata. Na naszym portalu można znaleźć również porady internautów i zamówić skuteczną dietę, którą indywidualnie ułoży nasz dietetyk. Posiadamy sklep internetowy z bogatą ofertą markowych produktów dla zdrowia i urody w atrakcyjnych cenach.

www.kliknijwzdrowie.pl | kontakt@kliknijwzdrowie.pl | Sklep Medyczny Medlight Polska 


Mamawlublinie.pl to portal parentingowy lubelskich mam. Misją portalu jest dostarczanie wartościowych treści rodzicom, które wspomogą ich w procesie wychowania i opieki nad swoimi pociechami. Chcemy towarzyszyć mamom w codziennych trudach i zmaganiach a także dzielić z nimi radości i sukcesy. Uważamy, że macierzyństwo to skarb i chcemy o tym mówić. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców, zbieramy wszelkie informacje o wydarzeniach kulturalnych, zabawach i akcjach skierowanych do najmłodszych, które mają miejsce w Lublinie i województwie lubelskim. Publikujemy co miesiąc Kalendarz Wydarzeń, w którym każdy rodzic może znaleźć wartościowe zajęcia dla swojego dziecka.

www.mamawlublinie.pl


Dietoteczka.pl to portal stworzy z myślą o ludziach, którzy szukają skutecznych porad żywieniowych oraz diet odchudzających. Z nami zmienisz swoje nawyki żywieniowe i odmienisz swoje życie! Dietoteczka jest serwisem skupiającym wokół siebie osoby zainteresowane zdrowym odżywieniem. Pragniemy stworzyć społeczność świadomą zdrowych nawyków żywieniowych. Na portalu znaleźć można leksykon diet oraz porad żywieniowych jak również sposobów na odchudzanie. Portal dietoteczka.pl tworzony jest przez naszych czytelników, którzy mogą podzielić się swoją wiedzą, publikując u nas artykuły swojego autorstwa.


logo lifeandmore

Life and More to portal ludzi sukcesu o profilu life stylowym. Codziennie nowinki ze świata biznesu, rozmowy z artystami, zaproszenia na niezwykłe wydarzenia kulturalne. Polscy projektanci mody i ich kolekcje. Egzotyczne podróże do najpiękniejszych miejsc na Ziemi, pięciogwiazdkowe hotele i luksusowe spa. Dla miłośników szybkich i pięknych samochodów mamy motoryzację z górnej półki, a dla fanów architektury i designu opisy i zdjęcia najbardziej zaskakujących projektów na świecie. Nie brakuje dobrego jedzenia i alkoholu rozgrzewającego zmysły. Luksus i klasa w jednym miejscu – po prostu Life and More.

www.lifeandmore.pl


banner6

Twoja Medycyna to portal prowadzony przez studentów medycyny i ratownictwa medycznego. Wiele ciekawych treści przydatnych w trakcie nauki do egzaminów. Nie brakuje również interesujących porad zdrowotnych i informacji o odkryciach naukowych w dziedzinie medycyny. Twoja Medycyna to portal medyczny o zdrowiu dla każdego

www.twojamedycyna.pl


4slim

4 Slim.pl to nowoczesny interaktywny serwis poświęcony szerokopojętej tematyce dietetycznej. Znajdziesz w nim min.:

  • kalkulatory dietetyczne: Kalkulator zapotrzebowania kalorycznego organizmu, kalkulator idealna waga, BMI i WHR za pomocą, których obliczysz swoją idealną wagę, sprawdzisz czy masz otyłość typu „jabłko” czy typu „gruszka”.
  • porady dietetyczne min.: Przyczyny otyłości, Zdrowotne właściwości diety niskowęglowodanowej, Fast foody i słodycze, a zdrowie, Dieta a forma włosów i skóry i wiele innych.
  • dietetyka online: za pomocą prostego formularz możesz zamówić sobie dietę bez wychodzenia z domu
  • przykładowy jadłospis diety niskowęglowodanowej, tabelę wymienników węglowodanowych i wiele innych

4 Slim.pl 


eurologia

eUrologia.pl to portal urologiczny dla pacjentów poświęcony chorobom układu moczowo-płciowego. Wszystko na temat kamicy układu moczowego, nowotworów nerek, pęcherza moczowego, gruczołu krokowego i jąder. Największe forum urologiczne.

www.eUrologia.pl


plasterek.pl

Plasterek.pl to społecznościowy portal psychologiczny, w którym z jednej strony terapeuta lub psycholog online udzieli Ci profesjonalnej porady, a z drugiej, grupy wsparcia dają Ci możliwość spotkania osób mających podobne doświadczenia. Udziel wsparcia sobie i innym, spotkaj się m.in. z psychologiem, seksuologiem, pedagogiem, czytaj artykuły psychologiczne, a w dziale katharsis daj upust swoim nagromadzonym emocjom. Sprawdź co jeszcze znajdziesz dla siebie i dlaczego warto być na www.plasterek.pl

www.plasterek.pl


ochoroba

Ochoroba.pl to serwis społecznościowo-informacyjny na temat zdrowia,urody i medycyny. Redakcja publikuje przystępne artykuły tworzone przez lekarzy lekarzy, specjalistów medycznych i dziennikarzy medycznych. Nie brakuje wywiadów ze specjalistami różnych dziedzin. Ochoroba.pl zawiera praktyczne porady jak dbać o zdrowie, leksykon pojęć medycznych, encyklopedię chorób z opisami oraz działy np. matka i dziecko, ziołolecznictwo, ciało i umysł. Serwis zapewnia także możliwość dyskutowania w ramach grup tematycznych, polecania lekarzy i tworzenia tzw.wiedzy użytkowników. Część społecznościowa serwisu to miejsce wymiany informacji i wiedzy pacjentów i specjalistów.

www.Ochoroba.pl 


logo-ebiotechnologia

e-biotechnologia.pl to portal zawierający aktualności, artykuły, konferencje, wydarzenia, ciekawostki, koła naukowe, fora studenckie. Portal internetowy e-biotechnologia.pl powstał z myślą o pasjonatach. Zarówno studenci jak i naukowcy znajdą tutaj coś dla siebie. Komentarze i fora internetowe umożliwiają aktywny udział w życiu serwisu. Portal zarejestrowany jako czasopismo umożliwia również publikowanie artykułów.

www.e-biotechnologia.pl


zdrowie-publiczne-logo

Portal Zdrowie Publiczne to źródło informacji o zdrowiu rozpatrywanym z punktu widzenia różnych dyscyplin nauki. Zdrowie Publiczne, bowiem skupia w sobie szereg nauk ścisłych i humanistycznych. Te najbardziej oczywiste i najszybciej nasuwające się na myśl podczas analizowania dziedziny nauki, jaką jest zdrowie publiczne to: medycyna, psychologia, socjologia, dietetyka, ekonomia, promocja zdrowia, pedagogika, zarządzanie, prawo i wiele wiele innych. Na portalu będziemy prezentować konferencje medyczne dotyczące zdrowia w szerokim tego słowa znaczeniu, a także szkolenia medyczne , artykuły medyczne oraz oferty pracy dla absolwentów uczelni medycznych. Zdrowie publiczne jako nauka skupia w sobie wiele różnych innych dziedzin naukowych. Przede wszystkim opiera się o nauki przyrodnicze, nauki kliniczne, techniczne oraz społeczne. Wszystkie razem łączą się, aby służyć człowiekowi.

www.zdrowie-publiczne.com.pl


KardioserwisPL

kardioserwis.pl jest specjalistycznym serwisem informacyjnym z zakresu kardiologii skierowanym nie tylko do pacjentów, ale także ludzi zdrowych i pracowników Ochrony Zdrowia. Zawiera opisy jednostek chorobowych, procedur, przypadków i leków, standardy postępowania, ciekawe linki, bazy adresowe, materiały edukacyjne dla pacjentów. Warto tu odwiedzić Forum i Wirtualnego Kardiologa.

www.kardioserwis.pl


soldamed_logo

soldamed.com to nowoczesna platforma internetowa zbudowana z myślą o Pacjentach, którzy są zainteresowani szybkim i sprawnym umówieniem wizyty lekarskiej w wybranym przez siebie czasie i miejscu. Udostępniamy Państwu harmonogramy przyjęć lekarzy, co pozwala na wybór optymalnego terminu konsultacji. Lekarzom portal umożliwia bezpłatną obsługę umawiania wizyt przez Internet oraz udzielenia porad przez Internet. Obsługujemy wizyty domowe, gabinety i przychodnie, porady telefoniczne i e-porady.

www.soldamed.com


logo_50_pluskobieta50plus.pl to portal społecznościowy stworzony z myślą o dojrzałych kobietach. Misją portalu jest zmiana stereotypowego postrzegania dojrzałych kobiet i przeciwdziałanie dyskryminacji ze względu na wiek, w tym przeciwdziałanie e-wykluczeniu, równie istotne jest odkłamanie stereotypów przypisanych dojrzałym kobietom, zmiana wizerunku kobiety przed i po pięćdziesiątce, propagowanie aktywnego stylu życia. Wiemy wszyscy, że padł kolejny bastion młodości – Internet nie jest już tylko dla młodych. Osoby po czterdziestce, pięćdziesiątce, sześćdziesiątce coraz częściej korzystają z dobrodziejstw, jakie przynosi globalna sieć. Właśnie z myślą o kobietach „w pewnym wieku” powstał serwis www.kobieta50plus.pl.

www.kobieta50plus.pl


logo_czarnee-kobiety.pl  wiedzieć więcej, to kobiece miejsce w świecie Internetu. e-kobiety to stworzony dla kobiet i z kobietami serwis, gdzie możecie dowiedzieć się o babskich sprawach (i nie tylko), a także wypowiedzieć się na ich temat, mieć swój głos – na forum. W e-kobiety.pl znajdziesz wiele wartościowych informacji o zdrowiu, dzieciach, partnerstwie czy gotowaniu – mających charakter ponadczasowy oraz nowinki ze świata mody i kultury, czy urody.

www.e-kobiety.pl 

 


 

150615_470146746374849_1370085809_nlogo biomedical logo.e-medycyna

logo-medicalcenterzdrovitalogo_jedzonkomatkapolkalogo_epolkawakacjezdzieciakiem logo_kidshits logo_dobramama

Oceń

Data publikacji: 02/06/2016, Data aktualizacji: 07/07/2021

Możliwość komentowania została wyłączona.