Przeskocz do treści
Pobierz bezpłatny poradnik
poradnik ciąża

Test NIFTY pro Warszawa – w autoryzowanej placówce i w domu. Szybkie terminy badania i raty!

test nifty pro warszawaTest NIFTY pro w Warszawie możesz umówić w autoryzowanych placówkach testDNA lub w domu (wizyta domowa bez dodatkowych opłat). Dostępne są szybkie terminy, nawet tego samego dnia!

Test NIFTY pro wykonywany w laboratorium BGI to obecnie jedyny nieinwazyjny test prenatalny NIPT z ubezpieczeniem wyniku. Test bada aż 94 zaburzenia genetyczne, w tym nie tylko najpopularniejsze trisomie (np. zespół Downa lub zespół Edwardsa), ale i także rzadsze choroby.

Dowiedz się, gdzie w Warszawie możesz zrobić oryginalny test NIFTY pro z ubezpieczeniem wyniku oraz dlaczego warto wykonać to badanie.

Spis treści:

 1. Test NIFTY pro Warszawa – autoryzowane punkty pobrań
 2. Test NIFTY pro Warszawa – wizyty domowe
 3. Test NIFTY pro – jak umówić badanie w Warszawie?
 4. Jak przygotować się do badania NIFTY pro?
 5. Pewność wyniku NIFTY pro
 6. Jaki zakres ma badanie NIFTY pro?
 7. Co obejmuje ubezpieczenie testu NIFTY pro?
 8. Test NIFTY pro Warszawa – cena badania i raty
 9. Dlaczego warto zrobić badanie NIFTY pro?

Test NIFTY pro Warszawa – autoryzowane punkty pobrań testDNA

Umów badanie pro Umawianie wizyt:

7 dni w tygodniu pod numerem tel. 578 217 111

Adresy:

 • ul. Krzywe Koło 8/10, 00-270 Warszawa
 • ul. Sienna 86, 00-815 Warszawa
 • ul. Cybernetyki 7, 00-815 Warszawa
Rejestracja online na stronie badanienifty.pl >> 

Punkty pobrań NIFTY pro obsługują miasta: Warszawa, Pruszków, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Otwock, Piaseczno, Mińsk Mazowiecki, Płońsk oraz inne lokalizacje.

Test NIFTY pro w Warszawie – wizyta domowa

W Warszawie i w okolicy możesz umówić wizytę domową pielęgniarki. Aby wykonać test w domu, wystarczy umówić termin wizyty domowej w dogodnym dla siebie terminie dzwoniąc pod numer 578 217 111. Na miejsce przyjedzie wykwalifikowana pielęgniarka i pobierze próbkę – krew do badań. Usługa wizyty domowej jest dostępna bez dodatkowych opłat, w cenie badania NIFTY pro.

Test NIFTY pro w Warszawie – umawianie badań

Umów badanie NIFTY pro w Warszawie telefonicznie pod numerem 578 217 111 lub przez formularz online na stronie badanienifty.pl tutaj.

test NIFTY pro Warszawa zarezerwuj termin

Jak się przygotować do badania NIFTY pro?

Test NIFTY pro nie wymaga żadnych specjalnych przygotowań. Przed pobraniem próbki nie trzeba być na czczo, należy jedynie zadbać o odpowiednie nawodnienie organizmu. Test można go wykonać już od 10. tygodnia ciąży.

Test NIFTY Pro – pewność wyniku testu NIPT

Test NIFTY pro to badanie, którego czułość jest bardzo wysoka i wynosi ponad 99% dla trisomii 21. Jest to porównywalne do czułości inwazyjnego badania diagnostycznego – amniopunkcji.

Test NIFTY pro to jedno z najdokładniejszych nieinwazyjnych badań prenatalnych, które przewyższa pod względem pewności wyniku prenatalne testy biochemiczne.

test nifty

Jaki zakres ma badanie NIFTY pro?

test nifty proTest NIFTY Pro to jedyne prenatalne nieinwazyjne badanie, którego zakres jest tak szeroki – aż 94 choroby. Test identyfikuje aż 6 trisomii (w tym między innymi zespół Downa oraz zespół Edwardsa), 84 mikrodelecje i mikroduplikacje, a także 4 choroby genetyczne wynikające z nieprawidłowości w obrębie struktury chromosomów płci (zespół XXX, zespół XYY, zespół Turnera, zespół Klinefeltera). Dodatkowo, na życzenie rodziców, możliwe jest także określenie płci dziecka, nawet we wczesnym etapie ciąży.

W przypadku ciąży bliźniaczej zakres badania NIFTY pro obejmuje: trisomię 21., trisomię 18. i trisomię 13. oraz płeć na życzenie.

Co obejmuje ubezpieczenie testu NIFTY pro?

Test NIFTY pro to jedyne przesiewowe badanie prenatalne na rynku, które zostało objęte ubezpieczeniem. Ubezpieczenie testu NIFTY pro obejmuje sytuacje, gdy:

 • wynik testu okazał się fałszywie negatywny po urodzeniu – jeśli wynik testu NIFTY pro  wskazał na niskie ryzyko choroby lub brak choroby, a dziecko urodzi się chore, rodzice mogą liczyć na rekompensatę finansową w wysokości do ok. 210 000 złotych,
 • wynik testu NIFTY pro jest fałszywie negatywny przed urodzeniem, z terminacją ciąży – rodzice wtedy uzyskują odszkodowanie do około 11 000 zł,
 • wynik testu okazał się dodatni i do dalszej diagnostyki konieczne jest wykonanie badania inwazyjnego – amniopunkcji, biopsji kosmówki, dodatkowych molekularnych badań genetycznych lub innych badań diagnostycznych wymienionych w ubezpieczeniu – rodzice mogą wtedy liczyć na zwrot kosztów wykonania diagnostyki w kwocie do około 2600 złotych.

test nifty pro a test nifty

Test NIFTY pro Warszawa – cena badania i raty

Cena testu NIFTY pro w Warszawie wynosi 2397,- i zawiera:

 • Pobranie próbki w domu pacjentki lub w placówce medycznej
 • Konsultację z lekarzem genetykiem w przypadku uzyskania wyniku pozytywnego (nieprawidłowego)
 • Zwrot kosztów przeprowadzonych badań diagnostycznych (w tym m. in. amniopunkcja, FISH, analiza mikromacierzy chromosomów) do kwoty 2600 zł* – w sytuacji, gdy otrzymany wynik jest nieprawidłowy, zaleca się wykonanie badań diagnostycznych.
 • Ubezpieczenie wyniku na wypadek wydania wyniku fałszywie negatywnego (odszkodowanie do 210 000 zł*).
 • Wynik w języku polskim i/lub angielskim – dostępny jest w panelu online w 10 dni roboczych od momentu dotarcia próbek do laboratorium (jest czas maksymalny, często wynik dostępny jest szybciej).

Istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty.

Zadzwoń po numer 578 217 111 i dowiedz się więcej.

Dlaczego warto zrobić badanie NIFTY pro?

 • Test NIFTY wykonano już u ponad 6 000 000 kobiet na całym świecie.
 • To badanie NIPT, które charakteryzuje się najszerszą walidacją kliniczną
 • Bezpieczeństwo dla zdrowia dziecka i matki – test NIPT (z grupy badań polegających na analizie wolnego płodowego DNA), który jest bezbolesny i bezinwazyjny.
 • Wysoka czułość
dr Katarzyna Mikołajczyk, specjalista ginekologii i położnictwa

dr Katarzyna Mikołajczyk, specjalista ginekologii i położnictwa

“Przewagą testu NIFTY nad testami konkurencyjnymi jest jego najszerszy zakres. Wykrywa podstawowe aberracje chromosomalne, a więc zespoły trisomii 21, 18, 13, 9, 16, 22, ale także 85 aneuploidii, mikrodelecji i mikroduplikacji innych chromosomów. Tak szerokiego panelu wykrywczego nie ma żaden konkurencyjny test.

Ponieważ ceny wszystkich testów są porównywalne, to warto zdecydować się na ten, który zapewnia najszerszy panel badanych nieprawidłowości.

Dodatkowo test NIFTY to jedyny test dostępny z ubezpieczeniem. W przypadku wykrycia wady, ubezpieczyciel pokrywa wydatki na diagnostykę prenatalną. Pomimo bardzo wysokiej czułości testu, wynoszącej ponad 99,9% wykrywalności badanych wad, w przypadku wyniku fałszywie negatywnego (około 1/10.000 badanych przypadków) ubezpieczyciel wypłaca duże odszkodowanie.” – dr Katarzyna Mikołajczyk, specjalista ginekologii i położnictwa

Wybierając test NIFTY pro w testDNA:

 • testDNAMasz pewność, że wykonasz oryginalny NIFTY pro z ubezpieczeniem i szerokim zakresem badanych chorób (94 w ciąży pojedynczej)
 • Otrzymasz wygodny wynik online, bez konieczności dodatkowego dojazdu do placówki.
 • W cenie badana masz konsultację wyniku z lekarzem genetykiem jeśli wynik NIFTY pro będzie pozytywny (nieprawidłowy).
 • Możesz skorzystać z wizyty domowej w całej Polsce w cenie badania NIFTY pro.
 • Masz dostęp do szybkich terminów badań, nawet w dniu umówienia wizyty.

Marka testDNA jest obecna na polskim rynku już od 2003 roku. W tym czasie wykonaliśmy analizy dla ponad 250
000 pacjentów i zdobyliśmy zaufanie sądów, prokuratury i lekarzy. Sprawdź opinie Pacjentek, które wykonywały NIFTY pro: badanienifty.pl/test-nifty-pro/opinie-pacjentow.

Ogólnopolska infolinia testu NIFTY pro – bezpłatne konsultacje 7 dni w tygodniu

Jeśli masz pytania dotyczące testu NIFTY pro zadzwoń pod numer 578 217 111. Tutaj uzyskasz wszystkie informacje na temat badania NIFTY oraz listę autoryzowanych punktów wykonujących ten test i informacje o wizytach domowych pielęgniarek. O badaniu możesz porozmawiać też na bezpłatnym czacie.

Zobacz też: Badania prenatalne Warszawa


Autor: Badanienifty.pl

Wpis spnsorowany

 

Data publikacji: 18/03/2021, Data aktualizacji: 14/04/2021

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Poradnik Ciąża