Partnerzy portalu badaniaprenatalne.pl - portal o ciąży i badaniach

Partnerzy portalu

Nasi PARTNERZY

Laboratorium diagnostyczne CYTOLAB

W swojej ofercie posiada specjalistyczne badania wykonywane metodą cytometrii przepływowej. Specjalizujemy się w badaniach z zakresu diagnostyki niepłodności, immunologicznych przyczyn poronień nawykowych oraz boreliozy.

Kontakt

ul. Bocheńskiego 38 A, 40-859 Katowice

tel. 787-395-850 ; 604-302-554

E-mail: laboratorium@cytolab.pl

www.cytolab.pl


testdna logotyp

testDNA Laboratorium Sp. z o.o.

Laboratorium badawcze akredytowane przez PCA, Nr AB 1618.

Należymy do czołówki firm wykonujących badania genetyczne z zakresu diagnostyki medycznej oraz ustalenia biologicznego ojcostwa i pokrewieństwa. Najwyższa jakość badań realizowanych w testDNA Laboratorium Sp. z o.o. została potwierdzona licznymi certyfikatami, przyznanymi m.in. przez Niemieckie Stowarzyszenie Medycyny Sądowej (GEDNAP 52) oraz International Society for Forensic Genetics (ISFG).  Laboratorium regularnie bierze udział w międzynarodowych programach biegłości m. in. Collaborative Testing Services (CTS), United Kingdom National External Quality Assessment Scheme for Molecular Genetics (UK NEQAS) oraz External Quality Assessment in Laboratory Medicine in Sweden (EQUALIS).

Nasz zespół tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem: eksperci ds. identyfikacji osobniczej i kryminalistyki oraz ds. ustalenia ojcostwa i pokrewieństwa, lekarze, diagności laboratoryjni i biotechnolodzy. Dzięki współpracy z cenionymi specjalistami udostępniamy pacjentom możliwość skorzystania z konsultacji z genetykami, dietetykami, psychologami oraz gastrologami. Nasze badania dostępne są w całej Polsce – posiadamy ponad 200 punktów pobrań, a zestawy do pobrania próbek DNA znajdują się dodatkowo w ponad 150 aptekach. Koordynujemy również przeprowadzanie badań w zagranicznych laboratoriach. Dotyczy to przede wszystkim rzadkich chorób genetycznych, których diagnostyka w Polsce nie jest jeszcze możliwa.

Marka testDNA jest obecna na polskim rynku już od 15 lat. W tym czasie wykonaliśmy analizy dla ponad 250 000 pacjentów i zdobyliśmy zaufanie sądów, prokuratury i lekarzy.

Kontakt:

testDNA Laboratorium Sp. z o.o.

Bocheńskiego 38 A, 40–859 Katowice

tel. (32) 445 34 26, fax (32) 445 00 49

 e-mail: biuro@testDNA.pl

 www.testDNA.pl, www.facebook.com/testDNAPolska


 

InviMed to największa w Polsce sieć klinik leczenia niepłodności, obecna na rynku od 14 lat. Aż 43 proc. kobiet korzystających z leczenia in vitro w InviMed zachodzi w ciążę już po pierwszej próbie. Potwierdzają to niezależne raporty ESHRE (Europejskiego Towarzystwa Rozrodu Człowieka i Embriologii).
Wysoka skuteczność zapewnia klinikom pozycję lidera, zarówno wśród polskich, jak i wielu europejskich klinik. Dla porównania, w Polsce średnia skuteczność wynosi 37,3 proc., a w całej Europie 33,2 proc.  Pierwsza klinika InviMed została otwarta w 2001 r. w Warszawie. Dziś InviMed to 7 specjalistycznych placówek – 5 klinik: w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdyni i Katowicach oraz filie w Bydgoszczy i Lublinie. Wykwalifikowany i doświadczony zespół lekarzy oraz embriologów InviMed prowadzi rozwiniętą diagnostykę i skutecznie leczy niepłodność, pomagając pacjentom w najtrudniejszych przypadkach.Wykorzystuje zaawansowane technologie medyczne w zakresie: zapłodnienia pozaustrojowego metodą in vitro (również z wykorzystaniem komórek rozrodczych dawców), inseminacji oraz zabezpieczania płodności. Na co dzień wspiera go Rada Naukowa InviMed, złożona z wybitnych i uznanych na świecie lekarzy-naukowców. Dzięki klinikom InviMed urodziło się już ponad 7000 dzieci, a aż 9 na 10 par objętych leczeniem spełniło swoje marzenia o rodzicielstwie. InviMed jest realizatorem rządowego „Programu Leczenie Niepłodności Metodą Zapłodnienia Pozaustrojowego na lata 2013-2016″.

www.invimed.pl


boramed_rgb

Centrum Diagnostyki Płodu i Chorób Kobiecych BORAMED

ul. Bora-Komorowskiego 21, 03-982 Warszawa
tel. 22 250 15 77
(u zbiegu trasy siekierkowskiej i wału Miedzeszyńskiego)

ul. Beli Bartoka 8, 02-787 Warszawa
tel. 22 53 53 600
(przy metrze Ursynów od Al.KEN)

www.boramed.pl


demeter

Klinika Stomatologiczno-Lekarska Demeter została założona w 1991 przez dr n. med. Ewę Czernicką-Cierpisz i lek. med. Zbigniewa Cierpisz, czyli istnieje od 25 lat.  Obecnie w jej ramach funkcjonują dwie placówki medyczne na terenie Warszawy.

Klinika Demeter zapewnia kompleksową opiekę z zakresu stomatologii oraz innych dziedzin medycyny, takich jak: ginekologia i położnictwo, dermatologia, urologia, okulistyka, ortopedia, neurologia, medycyna pracy, reumatologia, foniatria, kardiologia, interna, medycyna estetyczna, dietetyka, psychologia. Więcej informacji o klinice…

www.demeter.com.pl


logo federacja stowarzyszeń amazonki

Federacja Stowarzyszeń „AMAZONKI”

to ogólnopolska organizacja pozarządowa działająca na rzecz kobiet po leczeniu raka piersi, która skupia około 200 klubów z terenu całej Polski. Jest silną i dynamiczną organizacją , skupiającą kobiety w klubach nie tylko walczące z własną chorobą, ale także na postawie własnych bogatych doświadczeń życiowych, pragnące służyć innym w zmaganiach z chorobą nowotworową.

www.amazonkifederacja.pl


Cito sprzęt medyczny

Cito sprzęt medyczny – profesjonalne urządzenia medyczne dla gabinetów oraz szpitali.

W ofercie między innymi aparaty KTG, lampy medyczne, detektory tętna płodu, spirometry, mierniki bilirubiny.

Cały asortyment dostępny na https://cito-sklep.pl


eurogen

Gdańskie Centrum Badań Genetycznych EuroGen

EuroGen zaprasza pacjentów z Gdańska i okolic na pobranie materiału do badania ojcostwa. Test mogą Państwo wykonać zarówno na potrzeby prywatne, jak i sądowe. Profesjonalna i miła obsługa. Wynik dostępny po około 7 dniach roboczych.

Kontakt z Eurogen
Gdańskie Centrum Badań Eurogen
ul. Aksamitna 1, 80-858 Gdańsk
tel: 58 766 40 76
e-mail: biuro@eurogen.pl, www.eurogen.pl


Krajowe Centrum Badań CentrumDNA

Tanie testy na ojcostwo w Krajowym Centrum Genetyki CentrumDNA! Ekonomiczna polityka cenowa, wysoka jakość wykonywanych badań. Możliwość płatności w ratach – preferencyjne warunki. Zapraszamy!

Kontakt
ul: Pilotów 22
60- 409 Poznań
Tel: (61) 669 05 41, ogólnopolska infolinia: 800 007 770 (bezpłatna dla połączeń z telefonów stacjonarnych i komórkowych)
e-mail: laboratorium@centrumdna.pl, www.centrumdna.pl


genlab

Centrum Genetyki GenLab

GenLab oferuje testy na ojcostwo w konkurencyjnej cenie! Certyfikowane laboratorium, wysoka jakość usług. Stacjonarny punkt pobrań znajduje się na terenie Warszawy, gdzie mogą Państwo umóić się na pobranie materiału bądź kupić sam zestaw.

Kontakt
Centrum Genetyki GenLab
Ul. Indiry Gandhi 11
02-776 Warszawa
Tel: (22) 100 36 15
e-mail: mailto:biuro@genlab.pl
Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Centrum Genetyki GenLab


labgen

Centrum Genetyki LabGen

Nowopowstałe Centrum Genetyki LabGen zaprasza wszystkich mieszkańców Białegostoku i okolic na pobranie materiału do testu DNA w kierunku ustalenia ojcostwa. Materiał pobieramy zarówno na potrzeby indywidualne, jak i na potrzeby sądu (zachowanie formalnej procedury). Badania wykonywane są w 5-7 dni roboczych. Jasna oferta i BRAK ukrytych kosztów. Zapraszamy!

Kontakt
Centrum Genetyki LabGen
ul. Dziesięciny 12
15-066 Białystok
Tel. (85) 871 08 80
e-mail: biuro@laboratoriumgenetczne.pl
Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek od 8.00-18.00
Zapraszamy do odwiedzenia strony laboratoriumgenetyczne.pl


logo_geneticus_duze

Geneticus – Polskie Testy Ojcostwa

Najtańsze testy na ojcostwo dla 2 osób w polskim i certyfikowanym laboratorium. Możliwość wykonania badania dyskretnie i anonimowo. Pewny i szybki wynik. Darmowa wysyłka na terenie całego kraju

Kontakt
Geneticus
ul. Zachodnia 5/12a
30-350 Kraków
Tel. (12) 443 17 12
Kom.: 575 347 086
e-mail: kontakt@geneticus.pl
Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek: 7.00-21.00, Sobota: 8.00-13.00
Zapraszamy do odwiedzenia strony www.geneticus.pl


testDNA_LOGO_premium

testDNA premiumLEX

pre­mi­um­LEX  należy do grupy testDNA rozwi­ja­jącej się w branży testów na ojcostwo od 2003 roku. Spec­jal­izuje się w tes­tach gene­ty­cznych w kierunku ustal­e­nia ojcostwa i pokrewieństwa na potrzeby pry­watne  i sądowe. testDNA stawia na najwyższą jakość zarówno w anal­izach ojcostwa  jak i w obsłudze Klienta, dzięki czemu  udało jej się wypra­cować pozy­cję lid­era w tes­tach DNA na ojcostwo.

pre­mi­um­LEX jest wynikiem naszych wielo­let­nich starań o najwyższy poziom jakości ofer­owanych przez nas usług.Pozwala nam to przed­stawić wyjątkową ofertę badań DNA i usług pro­fesjon­al­nych skierowaną do sądów, kance­larii, firm i osób pry­wat­nych. pre­mi­um­LEX to marka, którą kon­sek­went­nie doskon­al­imy. Sukces zawdz­ięcza zaawan­sowanemu sys­te­mowi kon­troli jakości, a także ciągłemu roz­wo­jowi pro­duk­tów. Współpraca z eksper­tami oraz z sądami jest potwierdze­niem najwyższego zau­fa­nia.

Pewnie, bezpiecznie i szybko ze wsparciem ekspertów

Naszym celem jest dostar­cze­nie najwyższej jakości, wiary­god­nych wyników testów DNA oraz usług, które są odpowiedzią nawet na najbardziej wyma­ga­jące potrzeby. Zapew­ni­amy szy­bki i pewny wynik badań DNA oraz pomoc ekspertów.

Kontakt:

www.premium.testdna.pl

tel. + 48 796 644 115

e-mail: premiumlex@testdna.pl


ojcostwo-logowww.ojcostwoprenatalne.pl 


arcana

Instytut Medycyny Integracyjnej Arcana

Działalność Instytutu obejmuje profesjonalne podejście biomedyczne do choroby głównie autyzmu, a także chorób zapalnych jelit, niedoboru odporności czy zaburzeń hormonalnych. Metody medycyny integracyjnej są połączeniem udokumentowanych naukowo tradycji medycyny naturalnej z najnowszymi osiągnięciami medycyny akademickiej. Pacjent otrzymuje kompleksowe leczenie według najnowszych standardów oparte w pełni na doniesieniach naukowych.

Instytut oferuje:

Prowadzenie leczenia biomedycznego przez lekarza DAN!

Poradnictwo dietetyczne

Badania diagnostyczne zagranicznych certyfikowanych laboratoriów

Działania lecznicze dotyczą:

Jelit jako najważniejszego narządu odpornościowego organizmu: leczenie dysbiozy, nietolerancji pokarmowych, zaburzeń trawienia, zaburzeń absorbcji

Stymulacji i regulacji układu odpornościowego

Wspomaganie detoksyfikacji organizmu, zarówno poprzez wzmacnianie narządów za nią odpowiedzialnych, jak i poprzez zastosowanie substancji aktywnie wiążących toksyny

Regulacji pracy mitochondriów

Regulacji zaburzeń biochemicznych poprzez odpowiednią suplementację mineralno-witaminową

Równoważenia zaburzeń hormonalnych i zaburzeń neuroprzekaźników

Leczenia zakażeń

Zniwelowania stresu oksydacyjnego i neutralizacji wolnych rodników, odpowiedzialnych za procesy nowotworzenia,

Starzenia, degenerację neuronów, autyzm

Wypracowania zrównoważonego sposobu odżywiania.

Kontakt:
ul. Kniaziewicza 45/10
05-500 Piaseczno
tel. 501756971
tel. 22 4804488
info@drcubala.com, www.drcubala.com


logo_malyindex

Mały INDEX to warsztaty i zajęcia dla Dzieci oraz dla Rodziców i przyszłych Rodziców.
Prowadzimy KONSULTACJE ZE SPECJALISTAMI (m.in. psychologiem, pedagogiem, logopedą, położną). Zapraszamy na nasza stronę: www.malyindex.pl


logo_nianie

Nianie na wezwanie. Działamy na terenie całej Warszawy, 7 dni w tygodniu. Zapraszamy do korzystania z naszych usług! Więcej informacji znajduje się na stronie: www.nianienawezwanie.pl


logo_beutymama_male

„BEAUTY MAMA”- TO WIĘCEJ NIŻ SZKOŁA RODZENIA!

szkoła jest akredytowana przy szpitalu św Zofii w Warszawie

dla mieszkanek Warszawy kurs bezpłatny

druga lokalizacja szkoły w Pruszkowie

zajęcia w popołudniowe lub w weekendowe

indywidualne przygotowanie do porodu

wizyta położnej po porodzie

konsultacje laktacyjne i wypożyczalnia laktatorów

warsztaty dla rodziców

masaż w okresie macierzyństwa

nauka prawidłowej pielęgnacji i masażu niemowląt

www.beautymama.pl


logo_szkolarodzenia_male

Szkoła Rodzenia Marty Wyszomierskiej  prowadzona przez doświadczone położne pracujące w szpitalu św. Zofii w Warszawie. Zajęcia prowadzone w sposób warsztatowy. Małe grupy, miła kameralna atmosfera. Praktyczne porady z zakresu karmienia piersią i pielęgnacji niemowląt..

www.szkoarodzenia.warszawa.pl


zdrowie

www.emedycyna.info

Zobacz też: Partnerzy – serwisy internetowe


Oceń

Data publikacji: 04/06/2015, Data aktualizacji: 14/07/2021

Możliwość komentowania została wyłączona.