Ciąża i poród

ciąża i poród

.

Ciąża i poród oraz związane z nimi badania, problemy i wątpliwości – to główna tematyka portalu badaniaprenatalne.pl. Został utworzony w 2004 roku i od tamtego czasu wciąż zyskuje na popularności. 

Na początku portal skupiał się na przedstawieniu przyszłym mamom informacji związanych z badaniami prenatalnymi, dlatego ta istotna tematyka jest opisana bardzo szeroko. Na stronie można znaleźć informacje o badaniach w czasie planowania ciąży i podczas oczekiwania, aż dziecko przyjdzie na świat. Rodzice mają okazję dowiedzieć się, jak wyglądają różnego typu badania w ciąży, gdzie i kiedy najlepiej je przeprowadzić oraz co badają. Redakcja wskazuje również polecane placówki w danym mieście. Wszelkie informacje są rzetelne i pewne, a wiedza z nich czerpana na pewno przyda się w tym szczególnym okresie.

Przeczytaj też: Podstawowe badania w ciąży

Ciąża i poród bez tajemnic

Portal badaniaprenatalne.pl pełny jest również informacji na temat ciąży i porodu. Ten piękny, ale i stresujący, etap w życiu opisany jest krok po kroku, więc czytelniczka na pewno znajdzie odpowiedzi na nurtujące go pytania. Artykuły skupiają się m.in. na objawach ciąży, stylu życia, dbaniu o siebie, przebiegu porodu czy połogu. Opisany jest również szczegółowy przebieg ciąży, zmian zachodzących w organizmie kobiety i rozwoju dziecka w łonie matki.

Badaniaprenatalne.pl to kompendium wiedzy zarówno dla ciężarnych, jak i wszystkich osób będących na etapie planowania dziecka. Co więcej, także pary, które mają problemy z płodnością lub poronieniami znajdą ważne dla siebie informacje. Portal zawiera bowiem teksty opisujące np. przyczyny poronienia czy możliwe leczenie niepłodności.

Ciąża i poród – konsultacje z ekspertami

Na portalu można znaleźć również najczęściej zadawane pytania czytelników wraz z odpowiedziami ekspertów. Wypowiadają się m.in. lekarze, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem. W przypadku wątpliwości, pytań czy uwag, warto również kontaktować się telefonicznie, e-mailem lub czat. Bezpłatnie pobrać można też dostępne na stronie poradniki w formacie pdf, które szczegółowo opisują np. przygotowanie się do ciąży czy możliwe choroby.

Zobacz też: Kalendarz ciąży

Kalendarz ciąży

1 tydzień ciąży, 2 tydzień ciąży, 3 tydzień ciąży, 4 tydzień ciąży5 tydzień ciąży, 6 tydzień ciąży, 7 tydzień ciąży, 8 tydzień ciąży9 tydzień ciąży, 10 tydzień ciąży, 11 tydzień ciąży, 12 tydzień ciąży, 13 tydzień ciąży, 14 tydzień ciąży15 tydzień ciąży, 16 tydzień ciąży, 17 tydzień ciąży, 18 tydzień ciąży, 19 tydzień ciąży, 20 tydzień ciąży, 21 tydzień ciąży, 22 tydzień ciąży, 23 tydzień ciąży, 24 tydzień ciąży, 25 tydzień ciąży, 26 tydzień ciąży, 27 tydzień ciąży28 tydzień ciąży, 29 tydzień ciąży, 30 tydzień ciąży, 31 tydzień ciąży, 32 tydzień ciąży, 33 tydzień ciąży, 34 tydzień ciąży, 35 tydzień ciąży, 36 tydzień ciąży, 37 tydzień ciąży, 38 tydzień ciąży, 39 tydzień ciąży, 40 tydzień ciąży

 

Oceń

Data publikacji: 03/01/2017, Data aktualizacji: 09/11/2021

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *