Portal dla kobiet w ciąży

portal dla kobiet w ciąży

Badaniaprenatalne.pl to portal, który rozpoczął działalność w 2004 roku. Od tego czasu zamieszcza różnego typu wartościowe artykuły – głównie dla przyszłych mam. Jest kompendium wiedzy m.in. na tematy związane z badaniami prenatalnymi, przebiegiem ciąży, pierwszymi tygodniami życia dziecka czy kłopotami z płodnością.

Portal dla kobiet w ciąży – tematyka badań prenatalnych

Od początku portal skupia się głównie na informacjach związanych z badaniami prenatalnymi. Przedstawione i opisane są więc szczegółowo rodzaje badań, które wykonać można zarówno planując ciążę, jak i w jej czasie. Każda przyszła mama może dowiedzieć się, czym są poszczególne badania w ciąży, kiedy i gdzie najlepiej je przeprowadzić oraz o czym informuje wynik. Redakcja wskazuje również placówki, w których takie testy najlepiej zrealizować.

Ciągle rosnące zainteresowanie taką tematyką sprawia, że liczba czytelników portalu badaniaprenatalne.pl rośnie z każdym miesiącem. Redakcja strony stara się więc wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom, podając jak najbardziej rzetelne informacje i starając się rozwiać wszelkie wątpliwości.

Portal dla kobiet w ciąży – nie tylko badania prenatalne

Na stronie badaniaprenatalne.pl znajduje się również wiele wartościowych artykułów na inne tematy okołociążowe. Każda przyszła mama znajdzie więc tematykę najbardziej dla siebie interesującą i potrzebną. Na stronie opisane są więc m.in. objawy ciąży, szczegółowy jej przebieg, informacje na temat zdrowego stylu życia czy pierwszych tygodni życia dziecka po urodzeniu.

Badaniaprenatalne.pl to strona nie tylko dla pań, które aktualnie są w ciąży, ale dla wszystkich kobiet (i nie tylko), które ciążę planują lub mają problemy z płodnością albo poronieniami. Strona zawiera więc np. artykuły związane z przyczynami i leczeniem niepłodności, przyczynami poronienia, badaniami i prawami po poronieniu.

Portal dla kobiet w ciąży – konsultacje z ekspertami

Na stronie znajdują się również odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania udzielone przez ekspertów w swoich dziedzinach. Każda osoba może również skorzystać z formularza kontaktowego lub czatu, które pozwolą rozwiać różnego typu wątpliwości. Za pośrednictwem tego formularza można również zgłaszać swoje uwagi czy propozycje tematów – zawsze bardzo cenne dla całej redakcji. Na portalu dostępne są też różnego typu poradniki do pobrania, które można bezpłatnie ściągnąć w formacie pdf.

Kalendarz ciąży

1 tydzień ciąży, 2 tydzień ciąży, 3 tydzień ciąży, 4 tydzień ciąży5 tydzień ciąży, 6 tydzień ciąży, 7 tydzień ciąży, 8 tydzień ciąży9 tydzień ciąży, 10 tydzień ciąży, 11 tydzień ciąży, 12 tydzień ciąży, 13 tydzień ciąży, 14 tydzień ciąży15 tydzień ciąży, 16 tydzień ciąży, 17 tydzień ciąży, 18 tydzień ciąży, 19 tydzień ciąży, 20 tydzień ciąży, 21 tydzień ciąży, 22 tydzień ciąży, 23 tydzień ciąży, 24 tydzień ciąży, 25 tydzień ciąży, 26 tydzień ciąży, 27 tydzień ciąży28 tydzień ciąży, 29 tydzień ciąży, 30 tydzień ciąży, 31 tydzień ciąży, 32 tydzień ciąży, 33 tydzień ciąży, 34 tydzień ciąży, 35 tydzień ciąży, 36 tydzień ciąży, 37 tydzień ciąży, 38 tydzień ciąży, 39 tydzień ciąży, 40 tydzień ciąży


5/5 - (2 głosów / głosy)

Data publikacji: 07/12/2016, Data aktualizacji: 12/11/2021

2 odpowiedzi na “Portal dla kobiet w ciąży”

 1. Paula Paula pisze:

  Hej mam takie pytanie bo żyje w mega stresie….
  Mam dwójkę dzieci 3 razy przed tymi porodami poroniłam w tym jeden zabieg…
  Najmłodszy ma 3.5 lat.
  Teraz spóźnia mi się okres ostatni miałam 10 pazdziernika. Testy wyszły dwa pozytywne a jednym objawem że ciąża jest właśnie brak miesiączki wcześniej miałam bóle piersi jakby w czasie okresu i teraz takie pod brzuchem nie ból a takie uczucie jakby miała być miesiączka ale jej nie ma. Strasznie się stresuje bo śpiąca jestem dziennie nic mi się nie chce prócz jedzenia ;p
  Czy może się wszystko dobrze rozwijać jeśli nie mam mdłości i innych objawów?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *