Gyncentrum - Klinika Leczenia Niepłodności i Diagnostyki Prenatalnej - Badaniaprenatalne.plBadaniaprenatalne.pl

Gyncentrum – Klinika Leczenia Niepłodności i Diagnostyki Prenatalnej

logo2Klinika Gyncentrum to jeden z wiodących ośrodków diagnostyki i leczenia niepłodności w Polsce z ponad 20-letnim doświadczeniem międzynarodowym. Specjalizujemy się w kompleksowym leczeniu niepłodności oraz diagnostyce prenatalnej. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami w zakresie ginekologii i położnictwa, endokrynologii, urologii, andrologii i embriologii.

 

Dodatkowo zapewniamy naszym Pacjentom wsparcie psychologa, seksuologa oraz dietetyka klinicznego. Klinika Gyncentrum posiada nowoczesne zaplecze badawcze i technologiczne. Wyróżniamy się wdrażaniem i wykorzystywaniem najnowszych technik wspomaganego rozrodu oraz technologii zwiększających skuteczność in vitro.
Klinika Gyncentrum jest realizatorem Rządowego Programu Zdrowotnego pn. „Program – Leczenie Niepłodności Metodą Zapłodnienia Pozaustrojowego na lata 2013-2016”.

Nasi Pacjenci otrzymują również bezpośredni dostęp do Międzynarodowego Banku Nasienia i Komórek Jajowych Gyncentrum, co znacznie skraca czas oczekiwania na oocyty.

Diagnostyka prenatalna

Ważną częścią działalności Kliniki Gyncentrum jest diagnostyka prenatalna. Posiadamy nowoczesną pracownię badań prenatalnych oraz USG 3D/4D HD Live. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami posiadającymi certyfikaty FMF (Fetal Medicine Foundation) oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, uprawniające do wykonywania badań prenatalnych. Nasza klinika wykonuje także bezpłatne badania prenatalne w I i II trymestrze ciąży w ramach Programu Badań Prenatalnych NFZ.
Na miejscu, w Klinice Gyncentrum, do dyspozycji pacjentów są specjalistyczne poradnie: ginekologiczna, urologiczna, endokrynologiczna, genetyczna, immunologiczna oraz dietetyczna.

www.gyncentrum.pl

.

Kontakt:

Katowice, ul. Żelazna 1
Tel. 32 506 57 77

Bielsko-Biała, ul. Sobieskiego 89/49
Tel. 33 852 17 86

Częstochowa, ul. Kozielewskiego 9
Tel. 34 506 57 65

Przeczytaj również:

06/11/2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

logo mamy-mamom.pl