Poród Wrocław czyli gdzie najlepiej rodzić we Wrocławiu? [2021 r.]

znizka 1000 zl na pakiet porody w szpitalu w medfeminie

Poród przez cięcie cesarskie we Wrocławiu

Przygotowujesz się do porodu? Martwisz się o to, aby poród nie był bolesny i jednocześnie obawiasz się czy wszystko pójdzie zgodnie z planem? Chciałabyś zapewnić sobie i dziecku pełne bezpieczeństwo i czuć prawdziwą opiekę? We Wrocławiu jest taka możliwość! Poznaj pakiety porodów przez cesarskie cięcia i skorzystaj ze zniżki 1000 zł.

Zapytaj o pakiet porodów przez cesarskie cięcie tel. (71) 333 00 03. Odbierz zniżkę 1000 zł na hasło testDNA! (Nie dotyczy Pacjentek, które prowadzą ciążę w Medfeminie oraz Pacjentek, które już są po wizycie kwalifikacyjnej do cięcia cesarskiego).

Medfemina to szpital ginekologiczno-położniczy, który powstał w 2015 roku. W tym szpitalu nie będziesz kolejną rodzącą, którą trzeba „odhaczyć”, aby zakończyć dyżur i pójść do domu. Tutaj każda pacjentka może liczyć na indywidualną opiekę. Personel potrafi słuchać i zawsze reaguje na potrzeby przyszłej mamy. Dokładnie tłumaczy, jak będą przebiegały kolejne etapy porodu, dzięki czemu nie będziesz zagubiona.

Bardzo ważnym atutem tego miejsca jest jednak przede wszystkim zespół najlepszej klasy specjalistów z ogromnym doświadczeniem, który dba o to, aby poród był nie tylko komfortowy ale przede wszystkim bezpieczny a także wysokiej klasy sprzęt. Niejednokrotnie, wykorzystywany tutaj sprzęt jest wyższej jakości niż ten, który znajdziemy w wielospecjalistycznych szpitalach publicznych III-najwyższego stopnia referencyjności.


Spis treści:

 1. Bezpieczny poród we Wrocławiu
 2. W jaki sposób Medfemina dba o bezpieczeństwo Twoje i dziecka?
 3. Poród we Wrocławiu z najlepszymi specjalistami
 4. Poród we Wrocławiu, podczas którego to pacjentka i jej dziecko są najważniejsze
 5. Poród przez cesarskie cięcie we Wrocławiu CENNIK
 6. Zamów niezobowiązującą rozmowę
 7. Adres szpitala i kontakt

pakiety cięć cesarskich w medfeminie wrocław cennik


Bezpieczny poród we Wrocławiu

W Medfeminie odbywają się wyłącznie prywatne porody poprzez cesarskie cięcie. Dba się tutaj nie tylko o walory estetyczne i komfort pacjentki ale przede wszystkim jest to wysoko wyspecjalizowana placówka medyczna, w której na pierwszym miejscu stawiane jest BEZPIECZEŃSTWO pacjentki oraz jej dziecka.

Od momentu przekroczenia przez pacjentkę progu szpitala Medfemina jest ona objęta specjalną opieką, która przebiega zgodnie z restrykcyjnymi procedurami. Procedury te zostały opracowane na podstawie wytycznych Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz wzorowane na najlepszych standardach obowiązujących w placówkach amerykańskich, brytyjskich czy niemieckich. Podczas, gdy pacjentka dochodzi do siebie po porodzie personel czuwa i jest w ciągłym stanie gotowości.

W jaki sposób Medfemina dba o bezpieczeństwo Twoje i dziecka?

 • Całodobowy system monitorowania pacjentów w każdym pomieszczeniu
 • Szybka pomoc personelu na każde zawołanie pacjentki – często zdarza się w szpitalach, że pacjentka wzywa pomoc za pomocą tak zwanego „dzwoneczka” i nie może się doczekać, aż w końcu ktoś do niej przybędzie. W Medfemina pomoc przychodzi praktycznie natychmiast. Co więcej położna ma możliwość wyłączenia sygnalizacji dopiero wtedy, gdy dotrze do Twojej sali, a system mierzy jej czas, w jakim udzieliła Ci wsparcia.
 • Specjalne wkładki do łóżeczek dziecięcych, które alarmują personel w przypadku wystąpienia u maluszka bezdechu
 • Monitorowanie akcji serca maluszka podczas całego cięcia cesarskiego, co nie utrudnia swobodnego poruszania się mamie. Zastosowanie specjalnej głowicy telemetrycznej pozwala na zdalne sterowanie, z którym można nawet udać się pod prysznic z hydromasażem.
 • Profesjonalne przygotowanie na ewentualne okołoporodowe zaburzenia adaptacyjne – np. oddechowe, krążeniowe czy też zaburzenia termoregulacji noworodka. Szpital jest też doskonale przygotowany na wypadek wystąpienia sytuacji wymagającej szybkiej i profesjonalnej interwencji. Znajdujące się na sali porodowej stanowisko noworodkowe zostało wyposażone zgodnie z najwyższym światowymi standardami według instrukcji pracujących w Medfemina doświadczonych specjalistów neonatologów z wieloletnim doświadczeniem w pracy na Oddziałach Intensywnej Terapii całego Dolnego Śląska. Korzystamy ze sprzętu najlepszego tego typu dostawcy – niemieckiej firmy Draeger.
 • Aparat do resuscytacji noworodka z systemem neo-puff umożliwiającym automatyczne wspomaganie oddechu dziecka z trudnościami adaptacyjnymi
 • Wyposażenie oddziału neonatologicznego zgodne ze standardem obowiązującym dla III, najwyższego stopnia referencyjności oddziałów noworodkowych: w tym między innymi ultranowoczesne monitory funkcji życiowych noworodka, najwyższej klasy respirator noworodkowy z niezależnym źródłem tlenu (najnowocześniejsze urządzenie tego typu we Wrocławiu), służący do podtrzymania oddechu u noworodka, wysokiej klasy pompy infuzyjne oraz wiele innych zaawansowanych urządzeń.

Poród we Wrocławiu z najlepszymi specjalistami

To zrozumiałe, że każda przyszła mama chciałabym, aby przy jej porodzie byli najlepsi specjaliści. Tak jest właśnie w Medfeminie. W zespole szpitala jest m.in dr n. med. Alicja Halbersztadt posiadająca specjalizację w zakresie położnictwa i ginekologii (I/II stopień), członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Towarzystwa Biologii Rozrodu a także Fetal Medicine Foundation (Fundacja Medycyny Płodowej). Pozostali specjaliści to m. in dr Katarzyna Mikołajczyk, dr Joanna Szymkowiak-Gołębiowska, dr Marcin Zborowski, dr Marta Zastawny i dr Robert Mydłowski, a także specjaliści neonatologii: prof dr hab. n. med. Robert Śmigiel, dr Marta Berghausen – Mazur, dr Rita Suchanska dr Renata Lenartowicz – Góralewicz. O każdym z lekarzy Medfeminy można znaleźć wiele pozytywnych opinii w Internecie.

Są to cenieni specjaliści nie tylko w środowisku medycznym ale przede wszystkim wśród pacjentek. Na stronie internetowej szpitala pacjentka może sprawdzić  pozostałych członków personelu medycznego.

Poród we Wrocławiu, podczas którego to pacjentka i jej dziecko są najważniejsze

Tym co wyróżnia szpital Medfemina we Wrocławiu jest fakt, że tutaj personel doskonale rozumie stan i potrzeby pacjentki. To wiadome, że poród jest sytuacją, w której każdej kobiecie towarzyszy stres i strach a z drugiej strony ekscytacja i radość z przyjścia na świat dziecka. Dodatkowo burza hormonów nie ułatwia racjonalnego myślenia i planowania. Medfemina to pierwsze miejsce, które przykłada tak dużą wagę do zapewnienia pacjentce jak największego komfortu.

O tym, jak bardzo personel dba o potrzeby pacjentek świadczą m.in:

 • Komfortowe dwuosobowe sale wyposażone w wygodne łóżka, szlafrok, ręczniki – co ciekawe pacjentki przebywające razem na sali otrzymują ręczniki w dwóch kontrastujących ze sobą kolorach. Dzięki temu pacjentka nie musi pilnować swojego ręcznika i zastanawiać się czy to jest jej ręcznik, czy też sąsiadki z sali.
 • Szpital jest przygotowany na każdą ewentualność – tutaj nie musisz się martwić, że w Twojej wyprawce porodowej czegoś zabrakło i partner w środku nocy musi szukać sklepu całodobowego. Personel da Ci podkłady chłonne, wkładki poporodowe, akcesoria potrzebne do pielęgnacji rany a nawet jeśli będzie taka potrzeba szczoteczkę do zębów, pastę, jednorazowe kapcie itp. W każdej łazience znajduje się suszarka, żel do mycia ciała i szampony. Personel dba o to, aby jakość tych kosmetyków była jak najlepsza. Pomyślano dosłownie o WSZYSTKIM. Dlatego możesz się tutaj czuć bezpiecznie.
 • Specjalnie wyciszone pokoje – dzięki temu, że sale zostały specjalnie wyciszone możecie cieszyć się pierwszymi chwilami macierzyństwa w komfortowych warunkach. Każda sala posiada szafę, w której można schować najpotrzebniejsze rzeczy, ekran multimedialny oraz wi-fi i jest oczywiście klimatyzowana. Dzięki temu panują tutaj warunki przypominające bardziej luksusowy hotel niż szpitalne sale.
 • Pyszne posiłki do wyboru z menu – w szpitalu Medfemina pacjentka może liczyć na naprawdę smaczne posiłki, które przygotowywane są w pobliskiej restauracji. Otrzymuje ona specjalnie przygotowaną kartę, w której uwzględniono dania odpowiednie dla kobiet po porodzie, z której sama wybiera, co chciałaby zjeść.
 • Szkolenia dla rodziców – szpital MedFemina dba o rodzinną atmosferę dlatego we wszystkich szkoleniach przygotowanych dla rodziców możecie brać udział wspólnie z partnerem. Personel pokaże Ci jak wykąpać noworodka i jak powinna wyglądać jego codzienna pielęgnacja, pomoże w karmieniu piersią (jeśli się oczywiście zdecydujesz na taki sposób karmienia), pielęgnacji w połogu, powie jak rozpoznać ewentualne niepokojące objawy oraz jak udzielić pierwszej pomocy Waszemu maleństwu przy zachłyśnięciu czy bezdechu.
 • Personel szanuje Twoje decyzje i Twoje zdanie – często „świeżo upieczeni” rodzice czują się niekomfortowo ponieważ personel szpitali kwestionuje ich decyzje np. dotyczące karmienia piersią. W Medfemina nie musisz się tego obawiać. Bez względu na to, jaki sposób karmienia wybierzesz personel będzie Ci towarzyszył i wspierał. Wiemy, że Twoje dziecko jest dla Ciebie najważniejsze i chcesz dla niego jak najlepiej.
 • Możliwość naświetlania noworodka z żółtaczką poporodową w domu, dzięki przenośnym materacykom bilibed do naświetlania domowego. Wiele pacjentek obawia się żółtaczki poporodowej, która wiąże się z koniecznością dłuższego pobytu w szpitalu. Medfemina daje jednak możliwość rodzicom wypożyczenia specjalnych materacyków do domowego naświetlania noworodka, które pozwalają rodzinie jak najszybciej wrócić do miejsca, w którym czują się najlepiej – własnego domu.

Krótka historia powstania Medfeminy

Na koniec jeszcze krótka historia powstania szpitala Medfemina, która najlepiej obrazuje to, w jaki sposób personel tego miejsca podchodzi do pacjentki oraz jej potrzeb.

Szpital ten został stworzony z myślą o pacjentkach. W tym wypadku nie jest to tylko „pusty slogan marketingowy”. Zanim powstał szpital istniała już przychodnia o tej samej nazwie, w której prowadzone były pacjentki w ciąży. To właśnie one zgłaszały potrzebę stworzenia miejsca, w którym będą się czuły bezpiecznie. Fundamentem szpitala Medfemina jest więc nie tak jak to zwykle bywa budynek ale realne potrzeby kobiet rodzących. Każdy detal tej placówki został tak przemyślany, aby maksymalnie ułatwić kobiecie poród i pierwsze dni po narodzinach dziecka.

Poród przez cesarskie cięcie we Wrocławiu – cennik

Kliknij poniższy baner aby pobrań cennik porodów przez cesarskie cięcie w szpitalu Medfemina we Wrocławiu. Znajdziesz w nim również informację o zniżce.

pakiety cięć cesarskich w medfeminie wrocław cennik

Kontakt i adres szpitala

Zapytaj o pakiety porodowe przez cesarskie cięcie w szpitalu Medfemina we Wrocławiu:

 • Zadzwoń tel. (71) 333 00 03. Odbierz zniżkę 1000 zł na hasło testDNA! (Nie dotyczy Pacjentek, które prowadzą ciążę w Medfeminie oraz Pacjentek, które już są po wizycie kwalifikacyjnej do cięcia cesarskiego).
 • Napisz na bezpłatnym czacie na stronie badaniaprenatalne.pl

Szpital Medfemina

 • Adres: ul. Borowska 262, 50-558 Wrocław


Powiązane: Prywatny poród Wrocław – którą klinikę wybrać?

Artykuł przygotowany we współpracy z testDNA.pl

 

5/5 - (2 głosów / głosy)

Data publikacji: 23/02/2021, Data aktualizacji: 28/11/2022

8 odpowiedzi na “Poród Wrocław czyli gdzie najlepiej rodzić we Wrocławiu? [2021 r.]”

 1. Gość Gość pisze:

  Najlepszy szpital i najlepsi lekarze. Polecam.

 2. Magda Magda pisze:

  Również z całego serca polecam szpital jak i przychodnie Medfemina! Miałam tam przyjemność urodzić pierwszego Synka. Wspaniała opieką przed i po porodzie. Czułam się zaopiekowana. Panie położone wspierały podczas karmienia piersią i były bardzo pomocne. Cięcie wykonane idealnie. Niestety drugiego Synka nie udało się tam urodzić, więc mam porównanie z państwowym szpitalem. I różnica jest ogromna. Jesli kiedykolwiek znów była bym w ciąży to tylko poród w Medfeminie.

 3. Natka85 Natka85 pisze:

  Dziewczyny, czy któraś z Was korzystała z pakietów w tym szpitalu? Napiszcie coś więcej o Waszych wrażeniach. Zastanawiam się właśnie nad tym miejscem i każda opinia będzie pomocna.

  • Karolina T. Karolina T. pisze:

   Korzystałam i szczerze polecam. Nigdzie nie czułam się tak zaopiekowana i nie wyobrażam sobie innego uczucia w tak ważnym momencie życia. Nie żałuję ani złotówki, każda Mama powinna mieć taki komfort w czasie porodu i po nim.

  • B.M. B.M. pisze:

   Mogę potwierdzić to, co pisze Karolina. Moja przyjaciółka obawiała się porodu zwłaszcza teraz w czasie pandemii i dlatego zdecydowała się na ten szpital. Była bardzo zadowolona i teraz ja go rozważam, chociaż nie mam blisko. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, to polecam skontaktować się i dopytać, pani na rejestracji jest bardzo miła i kompetentna, wszystko Ci wytłumaczy.

 4. Anulka Anulka pisze:

  Rodziłam jakiś czas temu w tym szpitalu. Naprawdę polecam. Opieka nad dzieckiem i matką idealna! Pyszne jedzenie.

 5. Alina K. Alina K. pisze:

  Polecam naprawdę bardzo dobry szpital. Położne są do „rany przyłóż”. Warunki świetne i opieka nad kobietą też. Drugie dziecko na pewno też chciałabym tam rodzić.Bardzo dziękuję wszystkim Paniom, które były przy mnie 28 listopada. Jesteście cudowne!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *