Prywatny poród Wrocław – którą klinikę wybrać?

prywatny poród wrocław

 

Jesteś w ciąży? Chcesz zapewnić sobie i dziecku bezpieczeństwo oraz należytą opiekę po narodzinach? W takim razie warto zdecydować się na poród w prywatnej klinice. Wrocław ma pod tym względem bardzo wiele do zaoferowania. Poznaj pakiety porodów przez cięcia cesarskie i skorzystaj ze zniżki 1000 zł.

Zapytaj o pakiet porodów przez cesarskie cięcie tel. (71) 333 00 03. Odbierz zniżkę 1000 zł na hasło testDNA! (Nie dotyczy Pacjentek, które prowadzą ciążę w Medfeminie oraz Pacjentek, które już są po wizycie kwalifikacyjnej do cięcia cesarskiego).

Spis treści:

 1. Prywatny poród Wrocław – gdzie najlepiej rodzić?
 2. Poród prywatny Wrocław. Bezpieczeństwo Twoje i dziecka
 3. Poród w prywatnej klinice Wrocław. Do Twojej dyspozycji są najlepsi specjaliści
 4. Prywatny poród Wrocław. To Ty i Twoje dziecko jesteście najważniejsi
 5. Prywatny poród przez cesarskie cięcie we Wrocławiu – cennik
 6. Kontakt i adres szpitala

Prywatny poród – Wrocław – gdzie najlepiej rodzić?

Interesuje Cię poród w prywatnej klinice? Wrocław to miasto, w którym działa szpital ginekologiczno-położniczy Medfemina. Odbywają się tam wyłącznie prywatne porody przez cesarskie cięcie. Personel szpitala stawia na pierwszym miejscu bezpieczeństwo pacjentki i jej dziecka, postępuje także zgodnie z restrykcyjnymi procedurami opracowanymi na podstawie wytycznych Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Każda pacjentka, która zdecyduje się na prywatny poród we Wrocławiu, może liczyć na fachową i indywidualną opiekę.

Poród prywatny Wrocław. Bezpieczeństwo Twoje i dziecka

Jak zwiększyć bezpieczeństwo podczas porodu prywatnego? Wrocław, a dokładnie Szpital Medfemina zapewniają:

 • aparat do resuscytacji noworodka z systemem neo-puff;
 • całodobowy system monitorowania w każdym pomieszczeniu;
 • monitorowanie akcji serca dziecka podczas cięcia cesarskiego;
 • profesjonalną opiekę w sytuacji, gdy wystąpią okołoporodowe zaburzenia adaptacyjne;
 • szybką pomoc personelu na każde zawołanie – położna ma możliwość wyłączenia alarmu dopiero po dotarciu do sali, co więcej, specjalny system mierzy czas, w jakim pacjentce zostało udzielone wsparcie;
 • wkładki do łóżeczek dziecięcych wyposażone w inteligentne czujniki – informują one personel, gdy doszło do wystąpienia bezdechu.

Co jeszcze wyróżnia poród w prywatnej klinice we Wrocławiu? Szpital Medfemina może się pochwalić tym, że cały oddział neonatologiczny został wyposażony zgodnie ze standardem obowiązującym dla najwyższego stopnia referencyjności oddziałów noworodkowych.

Poród w prywatnej klinice Wrocław. Do Twojej dyspozycji są najlepsi specjaliści

Czego oczekują mamy, które wybierają prywatny poród we Wrocławiu? Szpital Medfemina doskonale wie, że konieczne jest, aby przy porodzie byli obecni najlepsi specjaliści. W szpitalu ginekologiczno-położniczym są zatrudnieni m. in dr n. med. Alicja Halbersztadt posiadająca specjalizację w zakresie położnictwa i ginekologii (I/II stopień), członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Towarzystwa Biologii Rozrodu a także Fetal Medicine Foundation (Fundacja Medycyny Płodowej). Pozostali specjaliści to m. in dr Katarzyna Mikołajczykdr Joanna Szymkowiak-Gołębiowskadr Marcin Zborowskidr Marta Zastawny i dr Robert Mydłowski, a także specjaliści neonatologii: prof dr hab. n. med. Robert Śmigieldr Marta Berghausen – Mazurdr Rita Suchanska dr Renata Lenartowicz – Góralewicz.

Każdy z grona lekarzy Medfeminy cieszy się pozytywnymi opiniami zarówno wśród pacjentek, jak i w środowisku medycznym. Na stronie internetowej szpitala można sprawdzić także pozostałych członków personelu medycznego.

Prywatny poród Wrocław. To Ty i Twoje dziecko jesteście najważniejsi

Dlaczego warto wybrać Medfemina na poród prywatny? Wrocławski szpital to miejsce, w którym przykładana jest duża waga do zapewnienia ciężarnej jak największego komfortu. Prywatna klinika oferuje:

 • komfortowe dwuosobowe sale wyposażone w wygodne łóżka, szlafrok oraz ręczniki;
 • pełną wyprawkę dla mamy i jej malucha – pacjentka może liczyć na podkłady chłonne, wkładki poporodowe, a także inne akcesoria, np. szczoteczkę do zębów, pastę do mycia zębów czy też jednorazowe kapcie;
 • dodatkowe udogodnienia – w każdej łazience znajduje się suszarka, żel do mycia ciała oraz szampony do włosów wysokiej jakości, każda sala posiada także szafę, ekran multimedialny i Wi-Fi oraz klimatyzację – zupełnie jak w luksusowym hotelu;
 • specjalnie wyciszone pokoje – w Medfemina każda kobieta może się cieszyć pierwszymi chwilami macierzyństwa w ciszy i spokoju;
 • pyszne posiłki przygotowywane w pobliskiej restauracji;
 • szkolenia dla rodziców – szpital Medfemina organizuje zajęcia dla przyszłych rodziców, dotyczące między innymi pielęgnacji noworodka oraz karmienia, edukuje także w zakresie pierwszej pomocy oraz podpowiada, jak postąpić w przypadku zauważenia ewentualnych niepokojących objawów;
 • przenośne materacyki bilibed do naświetlania domowego – Medfemina daje rodzicom możliwość wypożyczenia sprzętu do domowego naświetlania noworodka, dzięki temu, mimo żółtaczki poporodowej może on szybko wrócić razem z rodzicami do domu;
 • zrozumienie dla wielu decyzji rodziców, np. odnośnie sposobu karmienia.

Prywatny poród przez cesarskie cięcie we Wrocławiu – cennik

Kliknij poniższy baner aby pobrań cennik prywatnych porodów przez cesarskie cięcie w szpitalu Medfemina we Wrocławiu. Znajdziesz w nim również informację o zniżce na pakiety.

pakiety cięć cesarskich w medfeminie wrocław cennik

Kontakt

Zapytaj o pakiety porodowe przez cesarskie cięcie w szpitalu Medfemina we Wrocławiu:

 • Tel. (71) 333 00 03. Odbierz zniżkę 1000 zł na hasło testDNA! (Nie dotyczy Pacjentek, które prowadzą ciążę w Medfeminie oraz Pacjentek, które już są po wizycie kwalifikacyjnej do cięcia cesarskiego).
 • Napisz na bezpłatnym czacie na stronie badaniaprenatalne.pl

Szpital Medfemina

 • Adres: ul. Borowska 262, 50-558 Wrocław
[


Powiązane: Poród Wrocław , Gdzie rodzić we Wrocławiu

5/5 - (1 głosów / głosy)

Data publikacji: 24/03/2021, Data aktualizacji: 15/07/2022

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *