Przeskocz do treści
Pobierz bezpłatny poradnik
poradnik ciąża

Test NIFTY pro w domu – bezpiecznie, bez wizyty w przychodni w całej Polsce

test nifty pro w domu bez wizyty w przychodni

Zrób bezpiecznie test NIFTY pro w domu. Umów pobranie krwi w domu i odbierz wynik ONLINE. Wizyty domowe dostępne są w całej Polsce.

Laboratorium testDNA zapewnia możliwość dojazdu personelu medycznego do domu w cenie badania (bez dodatkowych opłat). Próbkę do badania (krew) pobiera personel medyczny w czasie wizyty domowej, dzięki temu  unikasz wizyty w przychodni i dbasz o bezpieczeństwo.

Jak umówić test NIFTY pro w domu?

 • Za pośrednictwem ogólnopolskiego formularza online na stronie badanienity.pl TUTAJ.
 • Telefonicznie pod numerem: 578 217 111
 • Na bezpłatnym czacie dostępnym na tej stronie badaniaprenatalne.pl (w prawym dolnym rogu).

Dlaczego warto zrobić test NIFTY pro w domu?

 • Dostępne są szybkie terminy wizyt domowych, nawet z dnia na dzień. Wynik badania może pomóc Ci odzyskać spokój i już teraz cieszyć się ciążą bez zmartwień.
 • Unikasz wizyty w przychodniDbasz o bezpieczeństwo swoje, dziecka i Twoich bliskich
 •  Wszelkie formalności załatwisz on-line i w domu, wynik również pobierasz on-line.
 • Za badanie możesz zapłacić w ratach. Wszelkie formalności związane z ratami również załatwiane są bez wychodzenia z domu – telefonicznie i za pośrednictwem przesyłki kurierskiej.
 • Próbkę do badania pobiera personel medyczny stosujący procedury ochrony.

Ogólnopolska infolinia testu NIFTY pro – bezpłatne konsultacje 7 dni w tygodniu

Jeśli masz pytania dotyczące testu NIFTY pro zadzwoń pod numer 578 217 111. Tutaj uzyskasz wszystkie informacje na temat badania NIFTY, listę autoryzowanych punktów wykonujących ten test i informacje o wizytach domowych w całej Polsce. O badaniu możesz porozmawiać też na bezpłatnym czacie.

Wiele przyszłych mam zastanawia się, czy prenatalny test NIFTY można wykonać bez wizyty w przychodni. Jak najbardziej – test NIFTY w domu można wykonać w całej Polsce! Krew do badania pobiera personel medyczny, który przyjeżdża do domu pacjentki. Następnie próbka dociera do laboratorium za pomocą specjalnej przesyłki medycznej w ciągu 1-2 dni roboczych. Wyniki badania NIFTY pro również można odebrać w domu przez Internet. Dowiedz się, jak umówić badanie NIFTY pro w domu.

Test NIFTY pro w domu- umów się na pobranie krwi

Jeśli pacjentka zdecyduje się na pobranie krwi do badania NIFTY w domu, to personel medyczny do niej dojedzie w umówionym terminie.

 • Do domu ciężarnej przybędzie pielęgniarka lub położna, dzięki czemu przyszła mama uniknie wizyty w przychodni. Personel medyczny stosuje się do wszystkich procedur ochrony zdrowia, dzięki czemu badanie w domu jest całkowicie bezpieczne.
 • Możliwość wizyty domowej zawarta jest w cenie badania NIFTY pro. Pacjentka nie poniesie żadnych dodatkowych kosztów.
 • Po pobraniu próbka krwi jest wysyłana do laboratorium BGI w Hongkongu specjalną przesyłką medyczną „DHL Medical Express”. Przesyłka jest bezpieczna i szybka – trwa około 1-2 dni roboczych.
 • Wynik badania NIFTY pro w testDNA jest udostępniany online, nie trzeba więc dojeżdżać dodatkowo do placówki, aby go odebrać.
 • Również konsultacja pozytywnego wyniku NIFTY pro z lekarzem genetykiem odbywa się bez wychodzenia z domu, telefonicznie. Taka konsultacja jest w cenie badania NIFTY pro.

>> Umów wizytę domową na stronie badanienifty.pl <<

Dlaczego warto wykonać badanie NIFTY pro?

Dla kobiety ciężarnej nie ma nic cenniejszego niż spokój, że jej dziecko jest zdrowe. Aby to sprawdzić, warto wykonać test NIFTY pro, który ma wysoką czułość i jednocześnie jest zupełnie bezpieczny dla dziecka i mamy.

test nifty proBadanie NIFTY pro ma wiele zalet.

 • Jest ono bardzo czułe w wykrywaniu schorzeń genetycznych. Z tego względu w większości przypadków pozwala ono na uniknięcie inwazyjnego badania – amniopunkcji. Przykładowo – w przypadku trisomii chromosomu 21 (zespołu Downa) czułość badania NIFTY pro wynosi 99%.
 • Test jest bezpieczny i nieinwazyjny – do wykonania go potrzebna jest jedyna próbka pobrana z krwi przyszłej mamy. Pobranie krwi wygląda jak w przypadku morfologii.
 • Wiarygodność wyniku. Potwierdza to fakt, że ciężarne pacjentki wybierają go najczęściej – test NIFTY został wykonany już ponad 6 000 000 razy na całym świecie. Dodatkowo posiada najszerszą walidację kliniczną.
 • Dużym plusem badania jest jego ubezpieczenie. Swoim zakresem obejmuje ono także wynik fałszywie negatywny. W takim przypadku wartość odszkodowania może wynosić aż do około 210 000 zł (w zależności od kursu walutowego). Test NIFTY pro jest jedynym nieinwazyjnym testem prenatalnym z ubezpieczeniem wyniku.
 • Wynik badania NIFTY pro jest dostępny szybko. Czas oczekiwania wynosi maksymalnie 10 dni roboczych od momentu dostarczenia próbki do laboratorium, ale w często ciężarne oczekują 5-6 dni roboczych. Wynik jest dostępny do pobrania online, dzięki czemu nie trzeba dojeżdżać dodatkowo do placówki.

>> Dowiedz się więcej o NIFTY pro na stronie badanienifty.pl <<

Czym jest test NIFTY pro? Na czym polega badanie?

Test NIFTY pro jest nieinwazyjnym badaniem prenatalnym, w którym sprawdza się pod kątem zaburzeń wszystkie chromosomy płodu. Wykonuje się je za pomocą technologii NGS (Sekwencjonowania Nowej Generacji) oraz zaawansowanych technologii bioinformatycznych. Dzięki temu badanie ma wysoką czułość i jest bezpieczne, ponieważ wystarczy do niego pobrać małą próbkę krwi mamy z żyły odłokciowej (jak do morfologii).

NIFTY pro nowa wersja nifty

Test NIFTY pro jest testem NIFTY o najszerszym zakresie – obejmuje ono 94 choroby oraz na życzenie przyszłych rodziców także płeć. Można je wykonać już po 10 tygodniu ciąży.

Na wynik badania oczekuje się maksymalnie 10 dni roboczych od momentu dotarcia próbki do laboratorium, a często ten czas jest krótszy. Koszty badania NIFTY pro obejmują ubezpieczenie na wypadek wyniku fałszywie negatywnego, wyniku pozytywnego oraz konsultację z lekarzem genetykiem w przypadku wyniku pozytywnego. W cenie znajduje się również możliwość ponownego pobrania próbki, jeśli jakość pierwszej nie będzie wystarczająca do badania. Są to jednak bardzo rzadkie sytuacje.

Dowiedz się więcej w serwisie badaniaprenatalne.pl:


Artykuł powstał we współpracy z www.badanienifty.pl | Autor: Aneta Tomczyk |

Artykuł jest chroniony prawami autorskimi. Niedopuszczalne jest zwielokrotnianie, modyfikowanie, publiczne odtwarzanie i / lub udostępnianie Serwisu, jego części, materiałów w nim zamieszczonych i / lub ich części, za wyjątkiem przypadków wskazanych w obowiązujących w tym zakresie przepisach prawa.

*w zależności od kursu walutowego

Data publikacji: 15/07/2021

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Poradnik Ciąża