Test NIFTY pro Tarnobrzeg – Badaniaprenatalne.pl – Czym są badania prenatalne? Jak je wykonać? Przeskocz do treści
Pobierz bezpłatny poradnik
poradnik ciąża

Test NIFTY pro Tarnobrzeg

test nifty pro tarnobrzeg, test nifty tarnobrzeg, badanie nifty tarnobrzeg, badanie nifty pro tarnobrzeg

Test NIFTY pro w Tarnobrzegu możesz umówić w autoryzowanej placówce lub w domu (bez dodatkowych opłat) – dostępne są szybkie terminy wizyt.

Szeroka walidacja kliniczna i ponad 6 000 000 badań NIFTY na całym świecie

Spis treści:

 1. Test NIFTY pro Tarnobrzeg – gdzie zrobić? Autoryzowany punkt pobrań i wizyty domowe
 2. Test NIFTY pro Tarnobrzeg – cena badania i raty
 3. Test NIFTY pro Tarnobrzeg – rejestracja
 4. Pewność wyniku NIFTY pro i zakres badania
 5. Co obejmuje ubezpieczenie testu NIFTY pro?
 6. Dlaczego warto zrobić badanie NIFTY pro?

Test NIFTY pro Tarnobrzeg – gdzie zrobić? Punkt pobrań i wizyty domowe

Umów badanie pro

Umawianie wizyt: tel. 578 217 111 telefon czynny 7 dni w tygodniu

Adres: ul. Wyspiańskiego 3, 39-400 Tarnobrzeg

Rejestracja on-line

W Tarnobrzegu i w okolicy możesz umówić wizytę domową pielęgniarki.

Aby wykonać test w domu, wystarczy umówić termin wizyty domowej w dogodnym dla siebie terminie. Na miejsce przyjedzie wykwalifikowana pielęgniarka i pobierze próbkę – krew do badań. Usługa wizyty domowej w badaniu NIFTY pro jest dostępna bez dodatkowych opłat.

Sprawdź lokalizację punktu pobrań w Tarnobrzegu na mapie:

Punkt pobrań obsługuje miasta: Tarnobrzeg, Stalowa Wola, Kraśnik, Busko-Zdrój, Leżajsk, Biłgoraj  oraz inne lokalizacje.

Test NIFTY pro Tarnobrzeg – cena badania i raty

Cena testu NIFTY pro w Tarnobrzegu wynosi 2397,- i zawiera:

 • Pobranie próbki w domu pacjentki lub w placówce medycznej
 • Konsultację z lekarzem genetykiem w przypadku uzyskania wyniku pozytywnego (nieprawidłowego)
 • Zwrot kosztów przeprowadzonych badań diagnostycznych (w tym m. in. amniopunkcja, FISH, analiza mikromacierzy chromosomów) do kwoty 2600 zł* – w sytuacji, gdy otrzymany wynik jest nieprawidłowy, zaleca się wykonanie badań diagnostycznych.
 • Ubezpieczenie wyniku na wypadek wydania wyniku fałszywie negatywnego (odszkodowanie do 210 000 zł*).
 • Wynik w języku polskim i/lub angielskim – dostępny jest w panelu online w 10 dni roboczych od momentu dotarcia próbek do laboratorium (transport trwa 1-2 dni robocze; to jest czas maksymalny, często wynik dostępny jest szybciej).

Istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty.

Zadzwoń po numer 578 217 111 i dowiedz się więcej.

Test NIFTY pro w Tarnobrzeg – rejestracja

Umów badanie NIFTY pro w Tarnobrzegu telefonicznie pod numerem 578 217 111 lub przez formularz online na stronie badanienifty.pl tutaj. Test NIFTY pro nie wymaga żadnych specjalnych przygotowań. Przed pobraniem próbki nie trzeba być na czczo, należy jedynie zadbać o odpowiednie nawodnienie organizmu. Test można go wykonać już od 10. tygodnia ciąży.

test nifty tarnobrzeg

 

Test NIFTY Pro – pewność wyniku i zakres badania

Test NIFTY pro to badanie, którego czułość jest bardzo wysoka. To jedno z najdokładniejszych nieinwazyjnych badań prenatalnych, które przewyższa pod względem pewności wyniku prenatalne testy biochemiczne. Czułość testu NIFTY pro jest porównywalna do inwazyjnego badania diagnostycznego – amniopunkcji.

Test NIFTY Pro to test NIPT o bardzo szerokim zakresie, który obejmuje aż 94 choroby. Test identyfikuje aż 6 trisomii (w tym między innymi zespół Downa oraz zespół Edwardsa), 84 mikrodelecje i mikroduplikacje, a także 4 choroby genetyczne wynikające z nieprawidłowości w obrębie struktury chromosomów płci (zespół XXX, zespół XYY, zespół Turnera, zespół Klinefeltera). Dodatkowo, na życzenie rodziców, możliwe jest także określenie płci dziecka, nawet we wczesnym etapie ciąży.

test nifty

Co obejmuje ubezpieczenie testu NIFTY pro?

Test NIFTY pro to jedyne przesiewowe badanie prenatalne na rynku, które zostało objęte ubezpieczeniem. Ubezpieczenie testu NIFTY pro obejmuje sytuacje, gdy:

 • wynik testu okazał się fałszywie negatywny po urodzeniu – jeśli wynik testu NIFTY pro  wskazał na niskie ryzyko choroby lub brak choroby, a dziecko urodzi się chore, rodzice mogą liczyć na rekompensatę finansową w wysokości do ok. 210 000 złotych,
 • wynik testu NIFTY pro jest fałszywie negatywny przed urodzeniem, z terminacją ciąży – rodzice wtedy uzyskują odszkodowanie do około 11 000 zł,
 • wynik testu okazał się dodatni i do dalszej diagnostyki konieczne jest wykonanie badania inwazyjnego – amniopunkcji, dodatkowych molekularnych badań genetycznych lub innych badań diagnostycznych wymienionych w ubezpieczeniu – rodzice mogą wtedy liczyć na zwrot kosztów wykonania diagnostyki w kwocie do około 2600 złotych.

Dlaczego warto zrobić badanie NIFTY pro?

 • Test NIFTY wykonano już u ponad 6 000 000 kobiet na całym świecie.
 • To badanie NIPT, które charakteryzuje się najszerszą walidacją kliniczną
 • Bezpieczeństwo dla zdrowia dziecka i matki – test NIPT (z grupy badań polegających na analizie wolnego płodowego DNA), który jest bezbolesny i bezinwazyjny.
 • Wysoka czułość.

Przewagą testu NIFTY nad testami konkurencyjnymi jest jego najszerszy zakres. Wykrywa podstawowe aberracje chromosomalne, a więc zespoły trisomii 21, 18, 13, 9, 16, 22, ale także 85 aneuploidii, mikrodelecji i mikroduplikacji innych chromosomów. Tak szerokiego panelu wykrywczego nie ma żaden konkurencyjny test.

Ponieważ ceny wszystkich testów są porównywalne, to warto zdecydować się na ten, który zapewnia najszerszy panel badanych nieprawidłowości.

Dodatkowo test NIFTY to jedyny test dostępny z ubezpieczeniem. W przypadku wykrycia wady, ubezpieczyciel pokrywa wydatki na diagnostykę prenatalną. Pomimo bardzo wysokiej czułości testu, wynoszącej ponad 99,9% wykrywalności badanych wad, w przypadku wyniku fałszywie negatywnego (około 1/10.000 badanych przypadków) ubezpieczyciel wypłaca duże odszkodowanie. – dr Katarzyna Mikołajczyk, specjalista ginekologii i położnictwa

Ogólnopolska infolinia testu NIFTY pro – bezpłatne konsultacje 7 dni w tygodniu

Jeśli masz pytania dotyczące testu NIFTY pro zadzwoń pod numer 578 217 111. Tutaj uzyskasz wszystkie informacje na temat badania NIFTY oraz listę autoryzowanych punktów wykonujących ten test i informacje o wizytach domowych pielęgniarek. O badaniu możesz porozmawiać też na bezpłatnym czacie.


Autor: Badanienifty.pl

Wpis sponsorowany

 

Data publikacji: 31/05/2021

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Poradnik Ciąża