Test NIFTY Warszawa, Twoja bezpieczna ścieżka do macierzyństwa

Przyszła mama zmaga się z wieloma informacjami i decyzjami. Wybór odpowiednich badań prenatalnych może wydawać się skomplikowany. Test NIFTY jest bardzo popularnym wyborem wśród kobiet na całym świecie, również w Warszawie. Ale dlaczego ten test zyskał takie uznanie? Czy test NIFTY Warszawa jest bezpieczny, wiarygodny i dostępny od początku ciąży? W tym artykule postaramy się przybliżyć Ci temat testu NIFTY, który jest jednym z testów NIPT. Dowiesz się również o jego wiarygodności. Przeczytaj i zastanów się nad właściwym wyborem testu prenatalnego.

Czy test NIFTY Warszawa to najlepsze badanie prenatalne?
Test NIFY Warszawa – jak wygląda badanie NIFTY?
Test NIFTY Warszawa, czy można wykonać od 10 tygodnia ciąży?
Czy wynik testu NIFTY Warszawa jest wiarygodny?

Czy test NIFTY Warszawa to najlepsze badanie prenatalne?

Ciąża to niezwykle ważny i wymagający okres w życiu każdej kobiety. Z obecnie dostępnych testów prenatalnych z krwi na rynku, właśnie test NIFTY Warszawa wybierany jest przez przyszłe mamy. Badanie NIFTY można wykonać w Laboratoriach na terenie całej Polski. Test prenatalny NIFTY pro ma bardzo szeroki zakres, sprawdza aż 94 choroby genetyczne. Wskazaniem do badania jest np. pierwsza ciąża po 35 roku życia, nieprawidłowy wynik innych badań prenatalnych (zły wynik testu PAPP-A). Czy NIFTY to najlepszy dostępny test? Ze względu na nieinwazyjność w bezpieczny sposób może sprawdzić ryzyko wystąpienia chorób u Twojego dziecka.

Test NIFY Warszawa – jak wygląda badanie NIFTY?

Test NIFTY Warszawa to nieinwazyjne badanie prenatalne z krwi. Próbką do badania jest wyłącznie krew matki, w której krąż wolne płodowe DNA. Do pobrania próbki nie trzeba być na czczo. Próbka analizowana jest również pod kątem trzech najczęściej występujących trisomii – trisomia 21. (zespół Downa), trisomia 18. (zespół Edwardsa), trisomia 13. (zespół Patau). Test ma wysoką czułość i jest bezpieczny dla przyszłej mamy i dziecka. Wynik testu NIFTY pro otrzymamy do 10 dni roboczych a często jest wydawany szybciej. Bezpieczeństwo i skuteczność NIFTY zachęca wiele mam do wybrania właśnie tego testu.

Test NIFTY Warszawa, czy można wykonać od 10 tygodnia ciąży?

Wiele kobiet wybiera test NIFTY Warszawa dlatego, że można go wykonać już od 10 tygodnia ciąży. Jest to ogromna zaleta tego testu. Daje to możliwość wczesnego wykrycia potencjalnych nieprawidłowości chromosomalnych. Wykonanie badania pozwoli rodzicom sprawdzić najszerszy zakres chorób, które mogą wystąpić u płodu.

Czy wynik testu NIFTY Warszawa jest wiarygodny?

Test NIFTY pro Warszawa jest wysoce wiarygodny. Czułość testu NIFTY pro dla trisomii 21 wynosi 99%. Jest większa niż w przypadku testu PAPP-A. Na świecie zostało wykonanych już ponad 9 000 000 badań. Pozytywne opinie przyszłych mam również zasługują na uwagę. Test NIFTY pro jest jednym z najbardziej precyzyjnych testów prenatalnych dostępnych na rynku.

Oceń

Data publikacji: 05/06/2023, Data aktualizacji: 23/06/2023

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *