Centrum Diagnostyki Ginekologiczno-Położniczej w Szczecinie

darmedW naszym Centrum Diagnostyki Ginekologiczno-Położniczej w Szczecinie czeka na Panie profesjonalna i wykwalifikowana kadra specjalistów, z których każdy posiada doświadczenie kliniczne. Nasi lekarze swoje kwalifikacje zawodowe zdobywali, a obecnie potwierdzają w renomowanych ośrodkach w Polsce i za granicą.

Posiadamy wysokiej jakości sprzęt diagnostyczno-terapeutyczny, w tym najnowszej generacji aparat USG, dzięki czemu jesteśmy w stanie umożliwić pacjentce ocenę ultrasonograficzną jak w najlepszych ośrodkach na świecie.Dzięki zaangażowaniu i indywidualnemu podejściu do Pacjentki jesteśmy w stanie szybko i precyzyjnie postawić prawidłową diagnozę. Prowadzimy pełen zakres badań cytologicznych oraz mikrobiologicznych, na co pozwala nam współpraca z laboratoriami medycznymi znanymi w całej Polsce.

Wykonujemy prenatalne badania ultrasonograficzne między 11-14 tygodniem ciąży wraz z oceną ryzyka wystąpienia między innymi zespołu Down’a i innych aberracji chromosomalnych, poprzez badania krwi.

Umiejętności i sprzęt zapewniają, że ocena budowy rozwijającego się dziecka jest zawsze precyzyjna i wiarygodna. Nasze pacjentki otrzymują zawsze pewne informacje. Docenia to również wielu lekarzy, którzy konsultują u nas swoje pacjentki.

W galerii na naszej stronie internetowej mogą Panie zobaczyć zdjęcia z USG 3D i 4D jakie mogą być niesamowitą pamiątką dla jeszcze nienarodzonego dziecka i jego rodziców.

Jakość naszych usług USG jest potwierdzona prestiżowymi certyfikatami, między innymi Certyfikat Sekcji USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego jak i Certyfikat Fetal Medicine Foundation.Nasz gabinet ginekologiczny jest jednym z najbardziej nowoczesnych w Szczecinie.

DARMED CENTRUM DIAGNOSTYKI POŁOŻNICZO-GINEKOLOGICZNEJ

ul. Bogurodzicy 1/10
70-400 Szczecin
tel: 91 820 68 69, 601 78 23 01
rejestracja@darmed.net
www.darmed.net


4.2/5 - (5 głosów / głosy)

Data publikacji: 16/06/2015, Data aktualizacji: 09/11/2021

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *