Test NIFTY Warszawa – spokojna ciąża z nieinwazyjnym badaniem prenatalnym

Test NIFTY Warszawa - wiarygodność i dokładność

Każda przyszła mama marzy o tym, aby jej ciąża przebiegała spokojnie i bezpiecznie. Obecnie możemy uzyskać cenne informacje o zdrowiu nienarodzonego dziecka już na wczesnym etapie ciąży. Test NIFTY Warszawa  jest jednym z takich badań, które zapewni przyszłym rodzicom spokój, dając wiarygodne informacje o stanie zdrowia ich dziecka. W tym artykule przyjrzymy się, dlaczego test NIFTY Warszawa jest tak ważny, szczególnie dla kobiet w ciąży po 40 roku życia oraz jakie możliwości daje to badanie prenatalne.

Test NIFTY Warszawa – wiarygodność i dokładność badania
Kiedy zrobić test NIFTY Warszawa?
Jakie choroby sprawdza test NIFTY Warszawa?
Test NIFTY Warszawa – najszerszy NIPT

Test NIFTY Warszawa – wiarygodność i dokładność badania

Test NIFTY Warszawa to nieinwazyjne badanie prenatalne, które zyskało uznanie mam na całym świecie. Jego wiarygodność potwierdza szeroka walidacja kliniczna oraz fakt, że przeprowadzono go już ponad 10 000 000 razy na całym Świecie. Badanie polega na analizie wolnego płodowego DNA, które krąży w krwi przyszłej mamy. Dzięki temu test NIFTY pro jest całkowicie bezpieczny zarówno dla matki oraz płodu. Jest to szczególnie ważne dla kobiet w ciąży po 40 roku życia, które mogą mieć zwiększone ryzyko wystąpienia komplikacji.

Kiedy zrobić test NIFTY Warszawa?

Decyzja o wykonaniu testu NIFTY w Warszawie może być kluczowa dla spokojnego przebiegu ciąży. Badanie jest dostępne już od 10 tygodnia ciąży. Na wczesnym etapie ciąży można uzyskać informacje o ewentualnym ryzyku chorób genetycznych u płodu.

Jakie choroby sprawdza test NIFTY Warszawa?

Test NIFTY pro Warszawa oferuje najszerszy zakres. Sprawdza aż 94 choroby genetyczne, w tym 6 trisomii, 4 choroby związane z nieprawidłowościami chromosomów płci oraz 84 mikrodelecje/mikroduplikacje. Test można określić również jako badanie na zespół Downa w ciąży. To istotne dla wielu przyszłych rodziców. Dodatkowo, w cenie badania NIFTY zawarte jest ubezpieczenie wyniku.

Test NIFTY Warszawa – najszerszy NIPT

Test NIFTY Warszawa wyróżnia się na tle innych dostępnych badań NIPT, szczególnie rozszerzona wersja – NIFTY pro. Odróżnia się swoim szerokim zakresem. Jest to obecnie najszersze dostępne nieinwazyjne i genetyczne badanie prenatalne. Dodatkowo daje możliwość sprawdzenia płci dziecka, jeśli rodzice wyrażą takie życzenie. Wykonanie testu jest proste – wymaga jedynie pobrania próbki krwi od przyszłej mamy, co jest bezpieczne i nieinwazyjne.

Oceń

Data publikacji: 14/12/2023, Data aktualizacji: 27/12/2023

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *