Test VERACITY – czym jest i od czego zależy cena badania

Co o teście VERACITY (teście NIPT) mówią lekarze specjaliści, Referencje i opinie o teście VERACITY - gdzie szukać wiarygodnych opinii, Referencje testu NIFTY Pro i testu VERACITY a ich wpływ na zakup badania, Cena testu VERACITY - czy zależy od referencji

Test VERACITY to badanie prenatalne nowej generacji. Jest całkowicie nieinwazyjne i może zostać wykonane już od 10 tygodnia ciąży. Analiza pozwala na sprawdzenie zdrowia dziecka jeszcze przed porodem i jest alternatywą dla badań inwazyjnych. VERACITY zbiera równie dobre co test NIFTY opinie, chociaż zakres badania jest nieco mniejszy.

Co o teście VERACITY (teście NIPT) mówią lekarze specjaliści?
Referencje i opinie o teście VERACITY – gdzie szukać wiarygodnych opinii
Referencje testu NIFTY Pro i testu VERACITY a ich wpływ na zakup badania
Cena testu VERACITY – czy zależy od referencji?

Co o teście VERACITY (teście NIPT) mówią lekarze specjaliści?

Test VERACITY to test NIPT dobrze oceniany przez lekarzy ginekologów i genetyków – pozwala na wczesną diagnostykę trisomii płodu. Badanie jest w szczególności polecane do wykrywania zespołu Downa, Edwardsa i Patau, aneuploidii chromosomów oraz mikrodelecji, wykazując skuteczność sięgającą 99%. Dla diagnostyki duże znaczenie ma możliwość szybkiego otrzymania wyniku, któremu można ufać – badanie jest polecane przez specjalistów w przypadku nieprawidłowości wykrywanych podczas mniej dokładnych badań prenatalnych.

Referencje i opinie o teście VERACITY – gdzie szukać wiarygodnych opinii

Zarówno test NIFTY PRO, jak i VERACITY są rekomendowane przez lekarzy w całym kraju. Opinie o teście VERACITY można znaleźć w sieci – jest wiele kobiet, które mają za sobą test i które chętnie dzielą się spostrzeżeniami. Test VERACITY jest polecany przez ginekologów, u których także można otrzymać niezbędne informacji dotyczące tego badania NIPT.

Referencje testu NIFTY Pro i testu VERACITY a ich wpływ na zakup badania

Cena badania NIFTY oraz VERACITY jest podobna, chociaż zakres analiz się różni. Na koszty nie mają wpływu referencje – oba badania są równie skuteczne, dlatego też liczba pozytywnych opinii w żaden sposób nie wpływa na cenniki laboratoriów genetycznych.

Cena testu VERACITY – czy zależy od referencji?

Cena testu VERACITY nie zależy od referencji. Każde laboratorium ma własny cennik, który kształtuje technologia wykonywania analiz, koszty personelu medycznego i zastosowanych materiałów. Opinie pacjentów czy lekarzy nie mają na to żadnego wpływu i co ważne, cena badań NIPT w Polsce nie jest narzucana z góry.

Oceń

Data publikacji: 30/03/2021, Data aktualizacji: 12/11/2021

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *