Test NIPT w Katowicach – jak go wykonać?

Test NIPT to inaczej non invasive prenatal testing, czyli nieinwazyjne badania prenatalne. Test NIPT Katowice jest nie tylko wiarygodny, ale również komfortowy dla pacjentki i jej dziecka. Badania prenatalne nieinwazyjne polegają na analizie wolnego płodowego DNA dziecka, które jest obecne w krwi matki już od 10 tygodnia ciąży. Wystarczy pobrać próbkę krwi, podobnie jak w przypadku morfologii. Atutem badań jest krótki czas oczekiwania na wynik – jest to około 10 dni roboczych. 

Gdzie można w Katowicach wykonać test NIPT?

Jaka jest cena testu NIPT w Katowicach?

Jaka jest cena badania wolnego płodowego DNA w Katowicach?

Gdzie można w Katowicach wykonać test NIPT?

Warto wykonać test NIPT Katowice w autoryzowanych placówkach, które zapewniają wysoką jakość wykonywanych badań, ich skuteczność i wiarygodny wynik. Takie placówki przedstawiają cenę bez dodatkowych opłat. W Katowicach autoryzowane laboratorium NIFTY znajduje się przy ul. Bocheńskiego 38 A – można wykonać badanie bezpośrednio w laboratorium lub umówić wizytę domową tzw. mobilnej pielęgniarki.

Jaka jest cena testu NIPT w Katowicach?

Ceny testów NIPT są zróżnicowane i zależą od wybranej placówki wykonującej analizę oraz od tego, jakie badanie ma zostać wykonane. Test NIPT Katowice cena kształtuje się na poziomie 2000-2500 złotych. O konkretną cenę należy pytać w wybranym punkcie. Należy uważać na oferty, które zapewniają okazyjną cenę – bardzo często jest to jedynie chwyt marketingowy, a po zamówieniu badania okazuje się, że konieczne są dodatkowe opłaty. Takich badań należy unikać, dlatego tak ważne jest dokładne sprawdzanie ofert.

Jaka jest cena badania wolnego płodowego DNA w Katowicach?

Badania wolnego płodowego DNA Katowice cena to około 2 tysięcy złotych. Dla przykładu test NIFTY PRO w Katowicach w autoryzowanej placówce kosztuje 2397 złotych. Jest to cena kompleksowa, która nie wymaga żadnych dopłat ze strony pacjentki. Ostateczna cena badania wolnego płodowego DNA zależy od wybranej analizy. Badań jest wiele – może to być nie tylko NIFTY, ale również SANCO czy HARMONY. Różnią się one zakresem i wykrywalnością zaburzeń, jednak wszystkie testy NIPT są wiarygodne i nieinwazyjne – z pewnością można im zaufać.

Oceń

Data publikacji: 15/04/2022

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jak wybrac nifty pro