Test NIFTY – wszechstronne badanie prenatalne dla przyszłych mam

Czy test NIFTY przeznaczony jest dla kobiet w ciąży po 40 roku życia

Każda kobieta w ciąży marzy o tym, aby jej dziecko było zdrowe. Dzięki nowoczesnym badaniom prenatalnym, jak test NIFTY możliwe jest dokładne sprawdzenie stanu zdrowia nienarodzonego dziecka. Dowiedź się więcej o badaniu NIFTY i poznaj zalety tego nieinwazyjnego testu prenatalnego z krwi.

Czy test NIFTY przeznaczony jest dla kobiet w ciąży po 40 roku życia?
Test NIFTY cena – czy zakres zawiera zespół Downa?
Gdzie zrobić test NIFTY w Poznaniu?
Czy test NIFTY Warszawa jest kompleksowym badaniem?

Czy test NIFTY przeznaczony jest dla kobiet w ciąży po 40 roku życia?

Test NIFTY zyskuje na popularności zwłaszcza wśród kobiet, które zaszły w ciążę po 40 roku życia. W tej grupie ryzyko wystąpienia wad genetycznych u płodu jest wyższe. Jednak badanie NIFTY to nie tylko oferta dla dojrzałych mam. Jest to propozycja dla każdej przyszłej mamy, która chce mieć pewność, co do stanu zdrowia swojego maluszka.

Test NIFTY cena – czy zakres zawiera zespół Downa?

Test NIFTY pro charakteryzuje się bardzo wysoką czułością dla zespołu Downa, sięgającą ponad 99%. Zakres badania NIFTY pro obejmuje aż 94 choroby genetyczne: 6 trisomii, 4 choroby nieprawidłowości chromosomów płci, 84 mikrodelecje/mikroduplikacje. NIFTY pro umożliwia określenie płci dziecka na życzenie. W cenie testu NIFTY zawarte jest ubezpieczenie wyniku fałszywie negatywnego. Badanie NIFTY jest często wybierane przez przyszłe mamy.

Gdzie zrobić test NIFTY w Poznaniu?

Gdzie zrobić test NIFTY? Test NIFTY można wykonać w wielu placówkach na terenie Polski. Poznań to jedno z miast, w którym dostępne jest badanie. Wystarczy skontaktować się z wybraną placówką medyczną oferującą test NIFTY w Poznaniu, aby dowiedzieć się więcej na temat procedury oraz ceny. Test NIFTY Warszawa – tam również je wykonamy. Watro dokładnie zapoznać się z ofertą laboratorium, ponieważ każde może oferować badanie NIFTY pro w innej cenie.

Czy test NIFTY Warszawa jest kompleksowym badaniem?

Zdecydowanie tak. Test NIFTY Warszawa to badanie wolnego płodowego DNA, które krąży we krwi przyszłej mamy. Pozwala na ocenę ryzyka wystąpienia wielu chorób genetycznych u płodu, w tym zespołu Downa. Test nazywany jest również jako badanie na zespół Downa w ciąży. Test NIFTY to nowoczesne, nieinwazyjne badanie prenatalne, które daje przyszłym rodzicom pewność i spokój ducha.

Oceń

Data publikacji: 08/11/2023, Data aktualizacji: 16/11/2023

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *