Test NIFTY: klucz do spokojnej ciąży i zdrowia Twojego dziecka

Test NIFTY: klucz do spokojnej ciąży i zdrowia Twojego dziecka

Czy test NIFTY sprawdzi płeć dziecka

Ciąża to czas pełen nadziei, ale i troski o zdrowie nienarodzonego dziecka. Badania prenatalne oferują przyszłym rodzicom wiele możliwości. Jednym z najważniejszych zalet obecny badań prenatalnych jest ich nieinwazyjność. Oczywiście inwazyjne badania prenatalne są nadal dostępne na rynku. Test NIFTY umożliwia przeprowadzenie badania w bezpieczny i nieinwazyjny sposób. W tym artykule skupimy się na szczegółach tego testu.

Czy test NIFTY sprawdzi płeć dziecka?
Test NIFTY cena i ubezpieczenie
Gdzie zrobić test NIFTY i jakie są wskazania?
Czy test NIFTY Warszawa analizuje dużą ilość chorób?

Czy test NIFTY sprawdzi płeć dziecka?

Test NIFTY pro umożliwia nie tylko ocenę ryzyka występowania chorób genetycznych u płodu, ale również pozwala na określenie płci dziecka. Opiera się na analizie cffDNA znajdującego się we krwi matki, co czyni go bezpiecznym i komfortowym. Takie możliwości daje test NIFTY pro.

Test NIFTY cena i ubezpieczenie

Cena testu NIFTY jest zależna od wybranego laboratorium. Cena waha się w granicy około 2300 zł. Badanie NIFTY pro jest droższe, ale ma szerszy zakres badanych chorób i bardzo wysoką czułość dla trisomii 21, jest to ponad 99%. NIFTY pro sprawdza aż 94 choroby genetyczne.

Gdzie zrobić test NIFTY i jakie są wskazania?

Gdzie zrobić test NIFTY? Test NIFTY jest dostępny na terenie całej Polski. Test NIFTY Warszawa, Poznań, Gdańsk i wiele innych miast oferuje wykonanie tego badania. Warto zapoznać się dokładnie z ofertą laboratorium, ponieważ każda placówka może proponować inną cenę testu NIFTY. Do wykonania testu kwalifikują się przede wszystkim kobiety w ciąży po 35. roku życia oraz te, które mają historię chorób genetycznych w rodzinie.

Czy test NIFTY Warszawa analizuje dużą ilość chorób?

Test NIFTY Pro jest jednym z najbardziej wszechstronnych badań prenatalnych dostępnych na rynku. Obejmuje on analizę ryzyka ponad 94 różnych chorób genetycznych, w tym trisomii 21 (zespołu Downa), trisomii 18 (zespołu Edwardsa) i trisomii 13 (zespołu Pataua). Badanie pozwoli nieinwazyjnie sprawdzić zdrowie dziecka i cieszyć się spokojną ciążą.

Oceń

Data publikacji: 14/01/2024, Data aktualizacji: 18/01/2024

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *