Zadaj pytanie na anonimowym czacie testDNA - badania genetuczneBadaniaprenatalne.pl

Zadaj pytanie na anonimowym czacie

 

Aktualizacja 20 marca 2018 r.

Czat chwilowo jest nieczynny, zapraszamy do rozmowy na czacie na  www.testDNA.pl

testdna logotyp

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych, anonimowych porad na czacie online prowadzonym przez konsultantów medycznych testDNA. Dzięki niemu otrzymają Państwo błyskawiczną odpowiedź na pytania o badania genetyczne.

Na czacie można uzyskać fachową informacje na temat badań genetycznych: badania prenatalnego NIFTY, badania dla dzieci NOVA, badania cytogenetycznego (kariotypu), badania w kierunku trombofilii wrodzonej, celiakii i nietolerancji laktozy,  ustalenia płci po poronieniu, badania w kierunku wad genetycznych płodu oraz ustalenia ojcostwa.

 

Czat prowadzony przez konsultantów medycznych testDNA jest:

 • bezpłatny
 • anonimowy
 • prowadzony na żywo (szybka odpowiedź)
 • dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 16:00

 

W trakcie dyskretnej i niezobowiązującej rozmowy z konsultantem mogą Państwo dowiedzieć się jak wygląda procedura zlecenia wybranego badania, na czym ono polega, dla kogo jest przeznaczone i kiedy warto je zrealizować. Konsultant może również wyjaśnić, jakich informacji dostarcza rezultat badania.

Gorąco zachęcamy do zadawania pytań na czacie! 


Przeczytaj również:

13/04/2016

2 odpowiedzi na “Zadaj pytanie na anonimowym czacie”

 1. Monia napisał(a):

  Czy literka C w okienku oznacza ciaze

 2. Robert Elert napisał(a):

  Ten kto pisze te bzdury nie ma pojęcia o tym jak tak naprawdę jest . Zgodnie z art.54 ust. 3 ustawy z dnia 28 listopada 2014 r. Prawo o aktach stanu cywilnego ( tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r. poz. 2064) karta martwego urodzenia zawiera dane wymagane w karcie urodzenia oraz informacje , że dziecko urodziło się martwe . Kartę martwego urodzenia przekazuje się kierownikowi USC w terminie jednego dnia od dnia jej sporządzenia. Jeżeli nie jest możliwe ustalenie płci dziecka , karty martwego urodzenia nie wydaje się.
  W art. 54 ust. 3 ustawodawca celowo użył pojęcia martwe urodzenie , a nie poronienie. Należy zaznaczyć , że czym innym jest poronienie , a czym innym martwe urodzenie, a pomiędzy tymi zdarzeniami została zarysowana wyraźna granica prawna.
  Poronieniem , zgodnie z pkt 2 załącznika nr 1 do rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 r. w sprawie rodzajów , zakresu i wzorów dokumentacji medycznej oraz sposobu jej przetwarzania (Dz. U. z 2015 r. poz. 2069), określa się wydalenie lub wydobycie z ustroju matki płodu , który nie oddycha ani nie wykazuje żadnego innego znaku życia , jak czynność serca tętnienie pępowiny lub wyraźne skurcze mięśni zależnych od woli.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Polecane

REKLAMA

Partnerzy

ANONIMOWA SONDA

Czy robiłaś badania prenatalne?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Przeczytaj inne:
Badania i szczepienia przed ciążą
Badania i szczepienia przed ciążą

Planujesz ciążę? Marzysz o dziecku i chciałabyś, aby Twój maluch urodził się zdrowy? Zadbaj o to jeszcze przed ciążą! Wykonaj odpowiednie badania, aby mieć 100% pewność, że nic nie będzie zagrażać rozwijającemu się dziecku.  Jeśli...

Zamknij