Warszawa wraca do szkoły już 26 sierpnia!

Warszawa wraca do szkoły

Autor: kidzone.com.pl

Piękne lato, wakacje w pełni, a my dopinamy na ostatni guzik wydarzenie Warszawa Wraca do Szkoły. Teraz dni naszych dzieci wypełnione są zabawą, odpoczynkiem  i słodkim  lenistwem. Pragniemy umilić zbliżający się moment rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Pokażemy Wam, że powrót do szkoły nie musi być  straszny. Nasz event spowoduje, że początek roku szkolnego będzie kojarzył się z wielką imprezą! Brzmi nieprawdopodobnie? Przekonajcie się sami!

Inauguracja roku szkolnego 2017/2018 w Warszawie zapowiada się interesująco. Wszystko za sprawą Fundacji KidZone-Strefa Szczęśliwych Dzieci,  która w ostatni wakacyjny weekend organizuje w stolicy świetne wydarzenie dla całej rodziny.

Warszawa Wraca do Szkoły/ Warsaw Back to School to całodzienna impreza, podczas której pożegnamy wakacje i powitamy nowy rok szkolny. Wydarzenie  odbędzie się w sobotę 26 sierpnia w Pałacu Kultury i Nauki. Tego dnia czekać na Was będzie mnóstwo atrakcji, które zapewnimy razem z naszymi Partnerami. Warszawa Wraca do Szkoły to istny raj dla uczniów i przedszkolaków, mnóstwo  atrakcji zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców.

W programie wydarzenia przewidziane są m.in. prezentacje produktów najlepszych marek, nowości rynkowe i zakupy w promocyjnych cenach, warsztaty-naukowe, kulinarne, plastyczne i inne, a także szkolenia, degustacje, animacje, gry, zabawy i konkursy z super nagrodami. Dla wszystkich gości przewidziane są świetne upominki! Każdy kto weźmie udział w wydarzeniu będzie miał okazję pomóc dzieciom i wesprzeć akcję charytatywną Wyprawka.

26 sierpnia radośnie wprowadzimy uczniów w ich szkolną rzeczywistość. Czego dokładnie możemy się spodziewać? Każdy, kto pojawi się w tym dniu w Pałacu Kultury i Nauki na wydarzeniu  Warszawa Wraca do Szkoły, może liczyć na mnóstwo pozytywnych wrażeń, solidną porcję cennej wiedzy i rodzinnej rozrywki, a także atrakcyjne upominki ufundowane przez Partnerów wydarzenia! Będziemy bawić, edukować, inspirować i pomagać!

W tym roku po raz kolejny partnerem technologicznym wydarzenia będzie Microsoft, który w swojej ofercie posiada produkty skierowane dla firm, programistów i specjalistów IT oraz dla uczniów, studentów i nauczycieli. Dziś, w erze cyfryzacji, ciężko wyobrazić sobie dzień bez usług czy urządzeń Microsoft. W Multimedialnej Strefie Nauki i Rozrywki Microsoft będzie wszystko, czego potrzebuje rodzic XXI wieku. Microsoft przygotuje dla rodziców  małą ściągawkę i pokaże, jak za sprawą produktów multimedialnych można osiągać lepsze wyniki w nauce, przy okazji mocno odchudzając szkolne plecaki.  W międzyczasie dzieci będą mogły aktywnie spędzić czas z rówieśnikami ze szkolnej ławki, bawiąc się w strefie Xbox One!

Wszyscy Partnerzy eventu zaprezentują najlepsze produkty i usługi które sprawią, że powrót do szkoły będzie jak najbardziej udany. Rodzice będą mogli zakupić niezbędne artykuły szkolne, m.in. na stoisku marki PILOT, a dzieci w tym czasie będą mogły bawić się pod czujnym okiem animatorów. Wyłącznym dystrybutorem marki PILOT w Polsce jest firma W.P.C Sp. z o.o., która od prawie 30 lat współpracuje z liderami branży PBS (papier, biuro, szkoła) oraz światowymi markami. PILOT to japońska marka artykułów piśmienniczych, która towarzyszy entuzjastom pisania odręcznego już niemal 100 lat! W swojej ofercie PILOT posiada produkty do codziennego użytku, które ułatwiają pracę i naukę, specjalistyczne cienkopisy dedykowane specjalistom oraz ekskluzywne, niepowtarzalne pióra ze skuwkami wykonanymi z czystego złota.

Na wydarzeniu będzie z nami również marka Oxford. Jest to flagowa marka Grupy Hamelin. Oxford, jako jedna z najbardziej popularnych marek galanterii papierniczej, od ponad wieku podąża za potrzebami konsumentów, przewiduje rynkowe trendy i stawia czoła wyzwaniom technologicznym. Marka Oxford stanowi połączenie wysokiej jakości, innowacyjnych  rozwiązań, unikalnego designu oraz komfortu użytkowania.

Na najmłodszych, w strefie zabawy Playmobil, będzie czekać wiele kreatywnych zadań. Wyjątkowa zabawa pozwoli pobudzić wyobraźnię oraz wspomoże rozwój dziecka. Maluchy będą  mogły, nie tylko wczuć się w różne role, ale i odwzorowywać świat w miniaturze i wieść tam własne życie. Każde dziecko otrzyma też wspaniały prezent-niespodziankę!

Alexander nie pozwoli na nudę. W swojej ofercie posiada wiele zabawek i gier edukacyjnych. Nowe rozwiązania poszerzają ofertę atrakcyjnych form spędzania czasu przez całą rodzinę. Dzieci razem z rodzicami będą mogły zagrać w wiele ciekawych gier, nauczą się rywalizacji i współzawodnictwa.

Firma Tarczyński zapewni wszystkim smakowite przekąski, zaprosi do wspólnej zabawy i udziału w warsztatach kulinarnych. Tarczyński S.A. to firma z ponad 25-letnim doświadczeniem w produkcji wędlin, skoncentrowana na przetwórstwie mięsa wieprzowego oraz drobiowego. W swojej ofercie posiadają kabanosy, parówki,  kiełbasy, wędliny i wiele innych smakołyków.

Towarzystwa w tym dniu będą dotrzymywać również przyjazne dzieciom, szalone, żarłoczne stworki Konspol, czyli Żarłaki– idealne towarzystwo zarówno dla przedszkolaków, jak i dla starszych uczniów.. Na pamiątkę każde dziecko otrzyma też od nich miły upominek.

O tym jak ważna jest nauka języków obcych przekona nas empik school – największa i najdłużej działająca sieć szkół językowych w Polsce. W swojej ofercie posiada kursy popularnych języków europejskich: angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego czy włoskiego, a także języków orientalnych: japońskiego, arabskiego, chińskiego oraz wiele innych. Będąc słuchaczem Empik School możesz na co dzień korzystać z wielu dodatkowych elementów, wspomagających naukę języka: konwersacji językowych, kawiarenki internetowej, biblioteczki językowej, czy platformy ćwiczeń językowych online.

Compensa i PKO BP wprowadzą dzieci w tajniki świata finansów i podstawy edukacji finansowej, a rodzice będą mogli skorzystać z najlepszej oferty w zakresie opieki ubezpieczeniowej i  sektora bankowego.

Twoje dziecko ma duszę artysty i uważasz, że przejawia aktorski talent? Nie boi się kontaktu z kamerą i aparatem, jest komunikatywne, przebojowe, a do tego marzy o tym, by zostać dziecięcą gwiazdą? Największy w Polsce katalog wizualnych osobowości zaprasza dzieci i młodzież. Być może to właśnie Twój maluch będzie idealnym kandydatem do roli w realizowanej właśnie produkcji reklamowej lub będzie najlepiej spełniać kryteria postaci poszukiwanej do serialu czy filmu? Z ATV Twoje dziecko będzie miało szansę rozwijać swój talent, uczestnicząc w ciekawych medialnych projektach. Być może będzie to dla niego niezapomniana przygoda i szansa na poznanie czegoś nowego albo początek obiecującej kariery.

Fun Desk w wyjątkowy sposób podchodzi do zachowania prawidłowej postawy ciała, dlatego ze szczególną uwagą kontroluje wszystkie produkowane przez siebie biurka i krzesełka. Obszerna i szczegółowa inspekcja każdego procesu zapewnia, że każdy produkt jest niezawodny i trwały. Siedząc przy biurku podstawowym problemem jest ergonomia siedzenia, naturalne odpowiednie położenie, które pomaga w koncentracji i jednocześnie zapobiega uszkodzeniom postawy, bólom pleców i głowy. Celem Fun Desk jest uświadomienie rodzicom i dzieciom jak ważne jest codzienne zwracanie uwagi na kształtowanie prawidłowej postawy.

Warszawa Wraca do Szkoły to wspaniałe rodzinne wydarzenie które radośnie wprowadzi uczniów w ich szkolną rzeczywistość. Tego dnia będą z nami również Laureaci Znaku Jakości KidZone 2017, a wśród nich: Mum Ciuch, Mommy Mouse, Sieje Je, DREAM, Alilo, BELMAM, Kiabi, La Millou, ALBERT Polska, Just Organic, Thermomix, Doodush, Piatnik, Smart Mama i Przedszkole „Misiek”.

Moc atrakcji dla najmłodszych przygotował również kanał telewizyjny POLSAT JimJam. W zielonym namiocie będzie można odpocząć na wygodnych pufach w kąciku telewizyjnym i obejrzeć odcinki ulubionych bajek. Wszystkie dzieci zostaną zaproszone również do kreatywnej zabawy z animatorkami oraz malowania buziek, a na najbardziej zaangażowanych czekać będą drobne upominki!

Koncerty dla dzieci, karaoke, spotkania z bohaterami dziecięcych bajek, animacje, gry, loterie z cennymi nagrodami i całe mnóstwo innych atrakcji-to wszystko czeka na Was 26 sierpnia w Pałacu Kultury i Nauki.

Bilet rodzinny tylko 10 zł*, wszystkie atrakcje w cenie.

Aby wziąć bezpłatny udział w wydarzeniu, wystarczy włączyć się do akcji charytatywnej Wyprawka i przynieść ze sobą (lub zakupić na miejscu)  jeden z elementów wyposażenia wyprawki szkolnej dla dzieci (tornister, piórnik, kredki itp.) W ten sposób pomożemy potrzebującym, a sami przeżyjemy bezcenne wspólne chwile w rodzinnym gronie.

Warszawa wraca do szkoły – 26.08.2017 – dzień pełen atrakcji dla całej rodziny!

Zabawa i edukacja, pomoc i inspiracja!  Zapraszamy- tego nie wolno przegapić!

Już dziś zapisz się na wydarzenie i potwierdź swoją obecność: www.facebook.com/KidZoneStrefaSzczesliwychDzieci

Patronami medialnymi wydarzenia są: Informator Stolicy, Dziecko w Warszawie, Miasto dzieci, TaTenTo, Rynek Zabawek, Czas Dzieci, E-szkrab, Zakupy dla Dziecka, Maluchy 3 Miasta, Kiwi portal, ALLANI, ohme.pl, przedszkola.edu.pl, egaga,pl, badaniaprenatalne.pl,  mamspotkanie.pl, dzieci.org.pl, moi-mili.pl, wolnasobota.pl, magazyn DaDa.


5/5 - (1 głosów / głosy)

Data publikacji: 10/08/2017, Data aktualizacji: 06/11/2021

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *