Fryzury dla dziewczynek – najnowsze trendy dla małych gwiazd

fryzury dla dziewczynek

Długie włosy u dziewczynki dają nam duże pole do popisu. Możemy stworzyć z nich przepiękne fryzury. Dzięki temu będą one wyglądały uroczo, a jej włoski nie będą się plątać. Jakie fryzury dla dziewczynek będą najlepsze? Sprawdź modne i proste w wykonaniu propozycje!

Spis treści:

  1. Fryzury dla dziewczynek: kucyk
  2. Fryzury dla dziewczynek: warkocz
  3. Fryzury dla dziewczynek: kok
  4. Fryzury dla dziewczynek: palemka
  5. Fryzury dla dziewczynek: kłos

Fryzury dla dziewczynek: kucyk

Kucyk to klasyczna fryzura, która nigdy nie wychodzi z mody. Jest niezwykle elegancka i praktyczna, gdyż utrzymuje włosy z daleka od twarzy. Kucyk można umieścić na różnej wysokości – wyżej lub niżej w zależności od naszych preferencji. Ciekawą wariacją jest przeplatany kucyk, który powstaje poprzez poluzowanie gumki i przeciągnięcie włosów przez środek.

Fryzury dla dziewczynek: warkocz

Warkocz to fryzura, która zawsze jest na czasie. Kobiety upinają włosy w ten sposób od wielu lat. Możemy uczesać dziewczynkę w jeden długi warkocz lub dwa mniejsze. Warto także spróbować warkocza dobieranego, który zapewni fryzurze trwałość przez cały dzień.

Zobacz również: Pierwsza wizyta u stomatologa: jak przygotować dziecko na wizytę u dentysty?

Fryzury dla dziewczynek: kok

Kok to fryzura, którą można stylizować na wiele różnych sposobów. Możemy go upiąć wysoko lub nisko, ciasno lub luźno. Alternatywnie, można zdecydować się na dwa mniejsze koczki. Do uzyskania perfekcyjnego koka przydatny jest specjalny wypełniacz, który kupimy bez problemu w każdej drogerii.

Fryzury dla dziewczynek: palemka

Palemka to urocza fryzura idealna dla małych dziewczynek. Ze względu na to, że ich włosy są zazwyczaj krótkie i delikatne, inne fryzury mogą być trudne do wykonania. Aby stworzyć palemkę, wystarczy zebrać włosy na czubku głowy i związać je w niewielki kucyk. Będzie on wystawał do góry jak palma. Ta fryzura nie tylko wygląda słodko, ale również sprawia, że włosy nie wpadają dziecku do oczu. Jest więc bardzo praktycznym wyborem dla małej dziewczynki.

Fryzury dla dziewczynek: kłos

Kłos to niezwykle efektowna metoda plecenia włosów, która jest dobrą alternatywą dla klasycznego warkocza. Jest to łatwa w wykonaniu fryzura, która z pewnością przyciągnie uwagę i wywoła zachwyt. Aby wykonać kłosa, należy podzielić włosy na dwie równe części, a następnie przekładać pasma włosów naprzemiennie do środka, raz z jednej, raz z drugiej strony. Można go spleść dość mocno lub pozostawić nieco luźniejszym.

Oceń

Data publikacji: 02/06/2024

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *