Fryzury dla chłopaków – najnowsze trendy i inspiracje

fryzury dla chłopaków

Dla małego chłopca fryzura również jest ważna. Wpływa ona nie tylko na jego wygląd, ale także na samopoczucie. Warto więc dobrać mu odpowiednie uczesanie, w którym będzie mu przede wszystkim wygodnie. Sprawdź najnowsze trendy i inspiracje na fryzury dla chłopaków!

Spis treści:

  1. Fryzury dla chłopaków – krótkie włosy
  2. Fryzury dla chłopaków – włosy z grzywką
  3. Fryzury dla chłopaków – wycięte wzorki
  4. Fryzury dla chłopaków – półdługie włosy

Fryzury dla chłopaków – krótkie włosy

Krótkie włosy u chłopca to najbardziej wygodne rozwiązanie zarówno dla dziecka, jak i jego rodziców. Włoski nie wymagają stylizowania, nie wpadają do oczu, a przy tym wyglądają naprawdę dobrze. Najpopularniejsze fryzury tego typu to:

  •  Fryzura francuska, czyli wygolone boki i dłuższa góra
  • Fryzura na jeża, czyli krótkie ścięcie włosów na całej głowie

Fryzury dla chłopaków – włosy z grzywką

Grzywka to dobry sposób na niewielką zmianę fryzury. Szczególnie dobrze sprawdzi się ona u chłopców z wysokim czołem. Grzywkę możemy obciąć klasycznie na prosto. Powstanie nam wtedy fryzura na tzw. grzybka. Jest ona prosta i wygodna w noszeniu, jeśli tylko naszą grzywkę będziemy regularnie podcinać.

Z grzywką możemy spróbować nieco zaszaleć i ściąć ją bardziej na bok. Jest to ostatnio bardzo modna fryzura wśród chłopców i dobra alternatywa dla klasycznej fryzury na grzybka. Tak ścięta grzywka powinna być stopniowo wycieniowana, dzięki czemu będzie lżejsza, a cała fryzura będzie wyglądała bardziej świeżo.

Dobrym pomysłem jest także grzywka zaczesana do tyłu. Do uzyskania tej fryzury konieczne jest jednak użycie żelu czy gumy. Polecamy więc ją raczej starszym chłopcom, dla których codzienne stylizowanie nie będzie problemem.

Zobacz również: Pierwsza wizyta u stomatologa: jak przygotować dziecko na wizytę u dentysty?

Fryzury dla chłopaków – wycięte wzorki

Mali chłopcy uwielbiają fryzury z wyciętymi wzorkami. Dzięki temu fryzura cieszy dziecko, a przy tym nabiera indywidualnego charakteru. Polega ona na wygoleniu boków chłopca oraz wycięciu na nich wzorków. Największą popularnością cieszy się wycinanie gwiazdek, zygzaków, różnego typu linii oraz pajęczyn.

Fryzury dla chłopaków – półdługie włosy

Półdługie włosy nie są zarezerwowane tylko dla dziewczynek. Chłopcy również będą wyglądać w nich świetnie. Mogą one być po prostu rozpuszczone czy spięte w kucyk, ale ostatnio na popularności zyskuje fryzura na tzw. samuraja. Polega ona na wygoleniu boków i tyłu głowy oraz zebraniu góry włosów w kucyka.

Oceń

Data publikacji: 02/06/2024

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *