Test NIFTY Warszawa – sprawdź genetyczne zdrowie dziecka

Test NIFTY Warszawa - czułość dla zespołu Downa

Test NIFTY Warszawa to często wybierane przez przyszłe mamy – badanie prenatalne z krwi. Próbką do badania jest jedynie krew mamy, a analizie podlega wolne płodowe DNA, które krąży w jej krwiobiegu. Dzięki temu test NIFTY jest całkowicie bezpieczny. Umożliwia on przyszłym rodzicom bezinwazyjne sprawdzenie zdrowia genetycznego ich nienarodzonego dziecka, oferując bezprecedensową precyzję i spokój. Przyjrzyjmy się bliżej temu badaniu, jego cenie. Poznajmy zakres, czułość oraz gdzie wykonać test NIFTY.

Spis treści:

  1. Test NIFTY Warszawa – cena
  2. Test NIFTY Warszawa – zakres
  3. Test NIFTY Warszawa – czułość dla zespołu Downa
  4. Test NIFTY Warszawa – lokalizacja

Test NIFTY Warszawa – cena

Test NIFTY Warszawa cena – może się różnić, ale zazwyczaj wynosi około 2000 zł. Inwestycja ta umożliwia rodzicom uzyskanie kluczowych informacji na temat genetycznego zdrowia ich dziecka, co jest nieocenioną wartością. Droższym badaniem jest test NIFTY pro, jednak ma szerszy zakres badanych chorób genetycznych.

Test NIFTY Warszawa – zakres

Test NIFTY pro analizuje wolne DNA płodowe krążące w krwi przyszłej mamy, dostarczając informacji na temat potencjalnych zaburzeń chromosomowych płodu. Badanie NIFTY pro obejmuje analizę 94 chorób genetycznych, w tym trzech najczęściej występujących trisomii – zespół Downa, Patau oraz Edwardsa. Przyszli rodzice mogą także poznać płeć dziecka. W cenie testu NIFTY pro zawarte jest takie udogodnienie. Każde laboratorium może oferować badanie w innej cenie, dlatego warto dokładnie zapoznać się z różnymi możliwościami.

Test NIFTY Warszawa – czułość dla zespołu Downa

Test NIFTY Warszawa, szczególnie NIFTY pro ma bardzo wysoką czułość dla zespołu Downa. Jest to ponad 99%. Taka precyzja daje rodzicom znaczne poczucie pewności. Wiele przyszłych mam wybiera właśnie NIFTY pro, ponieważ ma dużo zalet, które sprawiają, że test jest popularny. Ponieważ wraz z wiekiem mamy rośnie ryzyko chorób genetycznych u płodu, wskazaniem do wykonania badania jest np. ciąża po 35 roku życia.

Test NIFTY Warszawa – lokalizacja

Test NIFTY Warszawa wiele lokalizacji, w których można zrobić badanie. Wybór najlepszego miejsca zależy od indywidualnych preferencji rodziców. Warto szukać placówek, które zapewniają nie tylko wykonanie testu, ale również wsparcie w interpretacji przez lekarza genetyka. Dopytajmy o różne opcje w laboratorium, aby mieć pewność, co gwarantuje nam cena testu NIFTY.

Oceń

Data publikacji: 09/04/2024

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *