Test NIFTY Warszawa: nieinwazyjne badanie prenatalne NIPT dla przyszłych Mam

Jaki zakres ma test NIFTY Warszawa

W ciąży istotne jest dostarczanie przyszłej mamie wszelkich dostępnych narzędzi, które pomogą jej przygotować się do nowej życiowej roli. Jeden z kluczowych aspektów to badania prenatalne, a szczególnie test NIFTY Warszawa. Jest często wybierany przez przyszłe mamy. Badanie to, stanowiące część nieinwazyjnych testów prenatalnych (NIPT), cieszy się dużym powodzeniem, ale dlaczego?

Jaki zakres ma test NIFTY Warszawa?
Test NIFTY Warszawa – jaka jest próbka do badania?
Test NIFTY Warszawa – NIFTY pro ma ubezpieczenie wyniku?
Test NIFTY Warszawa – pozytywne opinie mam

Jaki zakres ma test NIFTY Warszawa?

Test NIFTY Warszawa to nieinwazyjne badanie prenatalne. Wykonuje się je do oceny ryzyka wystąpienia określonych chorób genetycznych u płodu. Najszerszy zakres badanych chorób ma test NIFTY pro. Bada aż 94 choroby genetyczne, w tym trzy najczęściej występujące trisomie – zespół Downa, Patau oraz Edwardsa. Badanie NIFTY wykonuje się z krwi przyszłej mamy. Skupia się na analizie wolnego DNA płodowego. Test jest bezpieczny, nie wiąże się z ryzykiem poronienia.

Test NIFTY Warszawa – jaka jest próbka do badania?

Jak już wcześniej wspomnieliśmy test NIFTY pro Warszawa wykonuje się jedynie z próbki krwi przyszłej mamy. Nie wymaga skomplikowanej procedury. Proces jest bezpiecznym zarówno dla mamy, jak i dla dziecka. Około 10 ml krwi matki jest potrzebne, aby móc przeprowadzić analizę DNA płodowego, co umożliwia identyfikację potencjalnych zagrożeń.

Test NIFTY Warszawa – NIFTY pro ma ubezpieczenie wyniku?

Opieka i bezpieczeństwo są kluczowe dla każdej przyszłej mamy, stąd też wiele z nich decyduje się na wersję testu NIFTY Pro, który oferuje ubezpieczenie wyniku. Jest to jedyny na rynku NIPT z ubezpieczeniem wyniku fałszywie negatywnego. Nie zapomnijmy o konsultacji wyniku z lekarzem genetykiem. Jest to bardzo ważne, aby prawidłowo go zinterpretować.  Różnica w cenie testu NIFTY a NIFTY pro nie jest duża. Jest to około 100 zł. Warto więc przemyśleć kwestię wykonania testu NIFTY pro.

Test NIFTY Warszawa – pozytywne opinie mam

Kobiety, które decydują się na test NIFTY w Warszawie, często dzielą się swoimi doświadczeniami i opiniami na różnych forach i platformach społecznościowych. Recenzje są pozytywne, podkreślając nieinwazyjność, bezpieczeństwo i komfort przeprowadzania badania. Dodatkowo cena testu NIFTY pro w Warszawie jest taka sama jak w pozostałych miastach, zależna jednak od wybranego laboratorium. Analiza DNA płodowego za pomocą krwi matki to krok w celu sprawdzenia stanu zdrowia maluszka, jeszcze przed jego narodzinami.

Oceń

Data publikacji: 08/11/2023, Data aktualizacji: 16/11/2023

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jak wybrac nifty pro