Test NIFTY Warszawa – jaki jest czas oczekiwania na badanie?

Test NIFTY Warszawa jakie choroby może wykryć

Test NIFTY Warszawa można wykonywać w dobrych laboratoriach genetycznych, które zapewniają wysoką jakość analizy. Test można zlecić prywatnie, a jego zaletą jest krótki czas oczekiwania. Wystarczy zadzwonić do wybranej placówki i umówić dogodny termin na pobranie próbki – czas oczekiwania to maksymalnie kilka dni.

Test NIFTY Warszawa, jakie choroby może wykryć?
Czy test NIFTY Warszawa może się mylić?
Czy test NIFTY Warszawa to nieinwazyjne badanie prenatalne, na które decyduje się wiele kobiet?
Porównanie ceny testu NIFTY Warszawa z innymi testami NIPT

Test NIFTY Warszawa, jakie choroby może wykryć?

Test NIFTY Warszawa jest w stanie wykryć aż 94 różne choroby genetyczne, dlatego jest testem NIPT o najszerszym zakresie. Wśród chorób, które można wykryć w badaniu warto wymienić zespół Downa, Patau czy zespół Edwardsa, a także liczne mikrodelecje i mikroduplikacje. Wynik badania może skazać zarówno znane choroby genetyczne, jak i wiele schorzeń trudnych w diagnostyce.

Czy test NIFTY Warszawa może się mylić?

Wiarygodność wszystkich badań NIPT wynosi 99,9%, a odsetek błędnych wyników testu NIFTY wynosi 0,05%. Warto dodać, że badanie zostało wykonane ponad milionów razy na całym świecie – biorąc te dane pod uwagę, ryzyko błędnego wyniku jest bardzo niskie. Wybierając sprawdzoną placówkę wykonującą badanie można mieć pewność, że analiza jest wysokiej jakości i można jej zaufać.

Czy test NIFTY Warszawa to nieinwazyjne badanie prenatalne, na które decyduje się wiele kobiet?

Test NIFTY Warszawa to badanie NIPT, czyli nowoczesne diagnostyka prenatalna – badanie jest w pełni bezpieczne dla dziecka. Opiera się na analizie krwi żylnej pobieranej od ciężarnej po 10 tygodniu ciąży. W ten sposób nie ma żadnego ryzyka dla dziecka, a wynik jest wiarygodny i znacznie dokładniejszy niż w przypadku innych badań prenatalnych nieinwazyjnych.

Porównanie ceny testu NIFTY Warszawa z innymi testami NIPT

Wybór konkretnego testu NIPT powinien zależeć od przyszłych rodziców czy rekomendacji lekarza, jednak test NIFTY pro Warszawa jest wybierany najczęściej. Wynika to z najszerszego zakresu badania w porównaniu z innymi testami NIPT. Wersja PRO zawiera dodatkowo ubezpieczenie wyniku z cenie testu NIFTY – jest to jedyne badanie NIPT, które oferuje taką opcję bez konieczności dopłaty.

Oceń

Data publikacji: 02/05/2023, Data aktualizacji: 31/05/2023

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *