Test NIFTY Warszawa – bezpieczne badanie prenatalne zapewni spokój w ciąży

Test NIFTY Warszawa - kiedy zrobić badanie i jakie są wskazania

Dla przyszłych rodziców, nic nie jest ważniejsze niż zdrowie ich nienarodzonego dziecka. Test NIFTY Warszawa dla każdej przyszłej mamy stanowi bezpieczeństwo. Wykonując test NIFTY w sposób nieinwazyjny możemy sprawdzić ryzyko wystąpienia chorób genetycznych u płodu. Kiedy najlepiej wykonać test NIFTY? Jakie są jego wskazania i skuteczność?

Test NIFTY Warszawa – kiedy zrobić badanie i jakie są wskazania?
Czy test NIFTY Warszawa jest skuteczny?
Dlaczego test NIFTY Warszawa jest wszechstronny?
Czy test NIFTY Warszawa w cenie zawiera ubezpieczenie wyniku?

Test NIFTY Warszawa – kiedy zrobić badanie i jakie są wskazania?

Test NIFTY Warszawa jest zalecany przede wszystkim kobietom w ciąży po 35. roku życia, gdzie ryzyko wystąpienia nieprawidłowości u płodu jest wyższe. Każda przyszła mama bez względu na wiek, może skorzystać z tego badania. Najlepszy czas na przeprowadzenie testu to między 10. a 24. tygodniem ciąży.

Czy test NIFTY Warszawa jest skuteczny?

Skuteczność testu NIFTY w Warszawie jest potwierdzona licznymi badaniami klinicznymi. Test ten z wysoką precyzją wykrywa trisomię 21 (zespół Downa), a także inne choroby genetyczne. Dzięki nowoczesnej technologii sekwencjonowania DNA, test NIFTY jest jednym z najbardziej wiarygodnych i dokładnych badań prenatalnych dostępnych na rynku.

Dlaczego test NIFTY Warszawa jest wszechstronny?

Test NIFTY Warszawa wyróżnia się swoją wszechstronnością. Oprócz standardowej oceny ryzyka wystąpienia najczęstszych trisomii, wersja rozszerzona badania (NIFTY pro) obejmuje analizę ryzyka aż 94 różnych chorób genetycznych. Test NIFTY pro Warszawa ma bardzo wysoką czułość dla zespołu Downa, jest to ponad 99%.

Czy test NIFTY Warszawa w cenie zawiera ubezpieczenie wyniku?

Cena testu NIFTY pro zawiera ubezpieczenie wyniku, co jest dodatkowym atutem tego badania. Szczególnie jeżeli chodzi o ubezpieczenie wyniku fałszywie negatywnego. To jedyny na rynku NIPT z taką ofertą. Na życzenie przyszli rodzice mogą również sprawdzić płeć dziecka. Test NIFTY jest cennym narzędziem w rękach każdej przyszłej mamy.

Oceń

Data publikacji: 14/01/2024, Data aktualizacji: 18/01/2024

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *