Test NIFTY – w jakiej cenie w Katowicach?

Test NIFTY jest nieinwazyjną (bez ryzyka dla dziecka) metodą badania prenatalnego. Wykrywa on wady w budowie chromosów znajdujących się w DNA dziecka. Może wykrywać 94 choroby genetyczne płodu z bardzo dużą czułością. Dzięki temu badaniu możliwe jest wykrycie m.in zespołu Downa, zespołu Edwardsa, czy zespołu Patau. Metoda jest nieinwazyjna, więc nie wpływa na przebieg ciąży ani jej nie zagraża. Polega jedynie na pobraniu krwi z żyły odłokciowej u matki.

W jakiej cenie w Katowicach można wykonać test NIFTY?

Jak wygląda badanie wolnego płodowego DNA w Katowicach?

W jakiej cenie w Katowicach można zrobić badanie wolnego płodowego DNA?

W jakiej cenie w Katowicach można wykonać test NIFTY?

Test NIFTY w Katowicach można wykonać w cenie 2397 zł. Oprócz pobrania próbki i otrzymania wyniku w cenie zawarta jest również konsultacja z lekarzem genetykiem, który udziela więcej informacji, jeśli wynik badania okaże się pozytywny. W przypadku pozytywnego wyniku gwarantowany jest również zwrot kosztów przeprowadzonych badań diagnostycznych (amniopunkcja, FISH, analiza mikromacierzy chromosomów). Cena obejmuje również ubezpieczenie na wypadek fałszywie negatywnego wyniku (odszkodowanie do 210 000 zł).

Jak wygląda badanie wolnego płodowego DNA w Katowicach?

Badanie wolnego płodowego DNA w Katowicach można wykonać w placówce na miejscu po wcześniejszej rejestracji. Rejestracja może odbyć się zarówno przez telefon, jak i przez internet. Rejestracja telefoniczna jest możliwa przez cały tydzień (również w święta). Istnieje możliwość umówienia się również na wizytę w domu. W takim przypadku w ustalonym, pasującym terminie i pod wskazany adres przyjeżdża pielęgniarka z odpowiednimi kwalifikacjami. Przeprowadza krótki wywiad oraz uzupełnia dokumenty, a następnie pobiera krew. Czas oczekiwania na wynik wynosi maksymalnie do 10 dni roboczych, zazwyczaj jednak wyniki są szybciej.

W jakiej cenie w Katowicach można zrobić badanie wolnego płodowego DNA?

Badanie wolnego płodowego DNA Katowice cena wynosi 2397 zł. Istnieje możliwość płatności ratalnej lub płatności odroczonej. Cena zawiera ubezpieczenie, które obejmuje sytuacje:
– gdy po urodzeniu dziecka, wynik testu okazuje się fałyszywie negatywny (rekompensata finansowa do 210 000 zł),
– gdy przed urodzeniem dziecka wynik okazuje się fałszywie negatywny (rekompensata finansowa do 11 000 zł),
– gdy wynik testu okazuje się pozytywny, ale żeby zostało to potwierdzone należy wykonać inne badania inwazyjne (zwrot kosztów badań do 2600 zł)

5/5 - (1 głosów / głosy)

Data publikacji: 15/04/2022

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *