Test NIFTY: nowoczesne badanie prenatalne dostępne w domu

Czy test NIFTY można wykonać w domu

Zdrowie i bezpieczeństwo nienarodzonego dziecka są priorytetem dla przyszłych rodziców. Test NIFTY zapewnia kompleksowe informacje o stanie zdrowia płodu, minimalizując przy tym ryzyko. Badanie jest bezpieczne i nieinwazyjne. Próbką do badania jest krew przyszłej mamy. Ile kosztuje test NIFTY w porównaniu z innymi badaniami NIPT? Jakie choroby genetyczne sprawdza?

Czy test NIFTY można wykonać w domu?
Cena testu NIFTY w porównaniu do innych testów NIPT
Test NIFTY gdzie zrobić w Polsce?
Test NIFTY Warszawa – ile chorób sprawdza?

Czy test NIFTY można wykonać w domu?

Test NIFTY, z uwagi na swoją nieinwazyjność jest często wybierany przez przyszłe mamy. Procedura polega na pobraniu próbki krwi przyszłej mamy. Próbkę można pobrać również w domu, korzystając z usługi pielęgniarki mobilnej. Wiele laboratoriów oferuje już mobilne usługi. To rozwiązanie jest szczególnie korzystne dla kobiet, które z różnych przyczyn mają ograniczoną możliwość przemieszczania się.

Cena testu NIFTY w porównaniu do innych testów NIPT

Test NIFTY cena może być inna w każdym laboratorium. Będzie również uzależniona od wybranej wersji badania. Test NIFTY pro kosztuje około 2300 zł. W cenie tego badania zawarte jest ubezpieczenie wyniku w trzech typach i sprawdzenie płci dziecka na życzenie. Badanie NIFTY pro analizuje również bardzo dużą ilość chorób genetycznych – 94. W porównaniu do innych testów NIPT dostępnych na rynku, NIFTY uchodzi za jedno z bardziej kompleksowych badań. Cena każdego z testów NIPT będzie inna.

Test NIFTY gdzie zrobić w Polsce?

Test NIFTY jest dostępny w wielu placówkach i laboratoriach w całej Polsce. Więc gdzie zrobić test NIFTY? Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław to tylko kilka miejscowości, gdzie możemy wykonać NIFTY. Placówki, w których możemy wykonać badanie sprawdzimy na stronie internetowej danej placówki. Test NIFTY jest badaniem, które wybiera spora ilość przyszłych mam. Na całym świecie NIFTY wykonało już 10 000 000 kobiet.

Test NIFTY Warszawa – ile chorób sprawdza?

Test NIFTY Warszawa, szczególnie wersja pro analizuje dużą ilość chorób genetycznych. Badanie NIFTY pro sprawdza 94 choroby genetyczne, w tym: trzy najczęściej występujące trisomie (zespół Downa, Patau, Edwardsa), 4 choroby liczby chromosomów płci oraz 84 mikrodelecje/mikroduplikacje. Standardowa wersja NIFTY ma mniejszy zakres badanych chorób oraz nie posiada w cenie ubezpieczenia wyniku. NIFTY pro jest jednym z najbardziej kompleksowych badań prenatalnych dostępnych na rynku.

Oceń

Data publikacji: 25/01/2024, Data aktualizacji: 22/02/2024

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *