Skutecznie i bezpieczne badanie prenatalne – test NIFTY

Skutecznie i bezpieczne badanie prenatalne – test NIFTY

Czy test NIFTY jest bezpiecznym badaniem

Jesteś w ciąży? Pewnie już wiesz, że to czas wielu emocji oraz pytań. Jakie badania prenatalne wykonać? Jest to bezpieczne dla dziecka? W tym artykule uzyskasz odpowiedzi. Skupimy się ta teście NIFTY jako najszerszym nieinwazyjnym badaniu prenatalnym z krwi. Znany również jako test NIPT.

Czy test NIFTY jest bezpiecznym badaniem?
Test NIFTY Warszawa a pozostałe testy NIPT
Test NIFTY gdzie zrobić, jak wybrać laboratorium?
Test NIFTY cena – porównanie do innych testów NIPT

Czy test NIFTY jest bezpiecznym badaniem?

Test NIFTY to nieinwazyjny test prenatalny (NIPT). Jest wysoce skuteczny. Bezpieczny dla Ciebie i Twojego dziecka. Próbką do badania jest krew pobierana od matki. W niej właśnie krąży wolne płodowe DNA i to ono poddawane jest analizie. Nie ma tutaj żadnego ryzyka dla przyszłej mamy i jej maluszka. W przeciwieństwie do np. amniopunkcji, czy biopsja kosmówki. Test NIFTY nie niesie ryzyka poronienia.

Test NIFTY Warszawa a pozostałe testy NIPT

Test NIPT porównanie –  NIFTY pro ma czułość ponad 99% dla trisomii 21. Badanie jest bezpieczne i bardzo precyzyjne. Na świecie został wykonany już ponad 9 000 000 razy. Na rynku są również inne testy prenatalne. Test Sanco, czy Harmony. Natomiast najszerszy zakres ma test NIFTY pro. Posiada również pozytywne opinie wielu mam. Przystępna cena za oferowany zakres jest zachęcająca. NIFTY pro kosztuje 2397 zł.

Test NIFTY gdzie zrobić, jak wybrać laboratorium?

Test NIFTY gdzie zrobić?  Mieszkasz w Warszawie? Masz do wyboru kilka laboratoriów oferujących test NIFTY. Dobrze wybierz miejsce. Zwróć uwagę na certyfikaty i czy reputację. Doświadczenie personelu także jest istotne. W Warszawie polecanym miejscem do wykonania testu NIFTY jest laboratorium TestDNA. Ma kilka placówek w różnych dzielnicach miasta np. ul. Ksawerego Bronikowskiego 55, ul. Wrocławska 21a/7, ul. Kobielskiej 23.

Test NIFTY cena – porównanie do innych testów NIPT

Test NIFTY to najbardziej przystępny cenowo test NIPT. Cena testu NIFTY pro jest konkurencyjna w porównaniu do innych testów. Wynik dostępny do 10 dni roboczych. Zwykle to 5-6 dni. To duża zaleta dla przyszłych rodziców. NIFTY pro w swoim zakresie posiada również ubezpieczenie oraz możliwość określenia płci. Bada aż 94 różne choroby.

Oceń

Data publikacji: 05/06/2023, Data aktualizacji: 23/06/2023

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *