Nowoczesna diagnostyka prenatalna – test NIFTY

Od czego zależy cena testu NITY, Co składa się na cenę testu NIFTY, Cena NIFTY pro - czy zależy od tygodnia ciąży i metody wykonywania testu, Opinie lekarzy i mam o teście NIFTY pro - na co zwrócić szczególną uwagę

Test NIFTY to najnowocześniejsze badanie prenatalne, które jest w pełni bezpieczne dla matki i dziecka. Pozwala na wykrycie schorzeń genetycznych płodu, nawet jeśli inne badania nie wskazują nieprawidłowości. 99% pewności wyników to zasługa nowoczesnych technologii stosowanych podczas badania. Co ważne, test NIFTY jest całkowicie bezinwazyjny.

Od czego zależy cena testu NITY?
Co składa się na cenę testu NIFTY?
Cena NIFTY pro – czy zależy od tygodnia ciąży i metody wykonywania testu?
Opinie lekarzy i mam o teście NIFTY pro – na co zwrócić szczególną uwagę?

Od czego zależy cena testu NIFTY?

Test NIFTY cena może zależeć od kilku czynników. Pierwszym jest sam typ testu, bowiem jest dostępny wariant NIFTY oraz szerszy NIFTY PRO z ubezpieczeniem wyniku. Test NIFTY cena może kształtować się również w zależności od wybranego laboratorium, ponieważ nie ma jednego, ogólnopolskiego cennika tego badania. Każde laboratorium może oferować analizę w ustalonej przez siebie cenie.

Co składa się na cenę testu NIFTY?

Na cenę testu NIFTY składa się pobranie próbki krwi żylnej od matki, wykonanie analizy genetycznej oraz opracowanie wyniku przez lekarza genetyka. Test NIFTY wyniki zapewnia nie tylko informacje o ewentualnych zaburzeniach genetycznych płodu, ale również określa płeć dziecka, nawet jeśli jest ona niewidoczna na badaniu USG.

Cena NIFTY PRO – czy zależy od tygodnia ciąży i metody wykonywania testu?

NIFTY cena nie ma żanego związku z czasem trwania ciąży – badanie jest dostępne już od 10 tygodnia i kosztuje tyle samo dla każdej ciężarnej. Badanie NIFTY zawsze wykonywane jest nowoczesną metodą sekwencjonowania, dlatego też każde laboratorium musi stosować te same technologie oraz standardy badań, które nie mają decydującego wpływu na końcową cenę.

Opinie lekarzy i mam o teście NIFTY PRO – na co zwrócić szczególną uwagę?

Opinie lekarzy ginekologów na całym świecie są zgodne co do jakości badania NIFTY – jest to jedyna tak dokładna i nowoczesna diagnostyka, która nie naraża pacjentki na dyskomfort i stres. Test NIFTY opinie to również zaufanie pacjentek, które zdecydowały się na badania i uzyskały wiarygodny wynik. NIFTY PRO to szczególna analiza, która zawiera ubezpieczenie wyniku – jest to chyba najlepsze świadectwo wysokiej jakości i skuteczności badania.

Oceń

Data publikacji: 29/03/2021, Data aktualizacji: 12/11/2021

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *