Czy warto zlecić test NIFTY Warszawa?

Test NIFTY Warszawa to najchętniej wybierane badanie prenatalne

Test NIFTY Warszawa można zlecić w wybranych laboratoriach genetycznych, które oferują wykonywanie testów prenatalnych nieinwazyjnych. Wielu przyszłych rodziców decyduje się na wykonanie badania, które jest dostępne już od 10 tygodnia ciąży. Analiza cieszy się zaufaniem rodziców i lekarzy na całym świecie z racji swoich licznych zalet. 

Test NIFTY Warszawa to najchętniej wybierane badanie prenatalne?
Test NIFTY Warszawa – dlaczego warto wykonać test NIFTY pro?
Test NIFTY Warszawa, czy cena testu NIFTY jest uzależniona od lokalizacji?
Test NIFTY Warszawa – czego dotyczy ubezpieczenie testu NIFTY pro?

Test NIFTY Warszawa to najchętniej wybierane badanie prenatalne?

Statystyki wskazują, że test NIFTY Warszawa jest najchętniej wybieranym spośród badań prenatalnych nieinwazyjnych. Wiele laboratoriów oferuje to badanie w swojej ofercie, a dodatkowo test NIFTY był pierwszym testem NIPT, który w ogóle pojawił się na polskim rynku. Posiada szeroki zakres i zaufanie, dlatego też jest najczęstszym wyborem przyszłych rodziców.

Test NIFTY Warszawa – dlaczego warto wykonać test NIFTY PRO?

Test NIFTY PRO to rozszerzona wersja testu NIFTY Warszawa, którą doceniają przyszli rodzice. Warto zdecydować się na badanie, które kosztuje o około 100 złotych więcej od wersji podstawowej, a jednocześnie zawiera w cenie ubezpieczenie wyniku. Test NIFTY Warszawa w wersji PRO jest wiarygodny, zapewnia szeroki zakres wykrywanych chorób, a wynik testu NIFTY jest dostępny już w 10 dni roboczych od pobrania próbki.

Test NIFTY Warszawa, czy cena testu NIFTY jest uzależniona od lokalizacji?

Cena testu NIFTY Warszawa może być uzależniona od lokalizacji laboratorium, które wykonuje badanie. Koszty działalności laboratorium w dużym mieście są zawsze wyższe niż na peryferiach. Najlepszym rozwiązaniem jest zapytanie o dokładną cenę wybranego badania NIPT, zanim zostanie ono zamówione.

Test NIFTY Warszawa – czego dotyczy ubezpieczenie testu NIFTY PRO?

Ubezpieczenie wyniku testu jest automatycznie ujęte w koszty testu NIFTY PRO. Gdyby wynik okazał się fałszywie pozytywny to wówczas ciężarna może otrzymać odszkodowanie. Możliwe jest ponadto otrzymanie częściowej refundacji kosztów dalszej diagnostyki, jeśli wynik badania wskaże nieprawidłowości. Z tego też powodu test NIFTY Warszawa w wersji rozszerzonej jest często wybieraną opcją.

Oceń

Data publikacji: 23/02/2023, Data aktualizacji: 28/03/2023

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *