Badanie NIFTY PRO w Katowicach – ile to kosztuje?

Badanie NIFTY to nowoczesne badania prenatalne, na które może zdecydować się każda para. Niestety, w Polsce badanie nie jest refundowane, a test NIFTY PRO Katowice cena nie należy do najniższych. Mimo tego jest to diagnostyka na najwyższym poziomie, dlatego warto sprawdzić stan zdrowia dziecka z dokładnością do 99%. Badanie NIFTY i NIFTY PRO jest w stanie zastąpić inne badania prenatalne, w tym badania inwazyjne. Właśnie dlatego warto nieco dołożyć i zamówić znaczne szersze i dokładniejsze badanie genów.

Gdzie można w Katowicach wykonać test NIFTY PRO?

Jaka jest cena testu NIFTY PRO w Katowicach?

Test NIFTY Katowice – jak można umówić się na badanie?

Gdzie można w Katowicach wykonać test NIFTY PRO?

Test NIFTY PRO Katowice warto wykonywać w placówkach, które cieszą się zaufaniem pacjentów i posiadają badania genetyczne w swojej ofercie. Najlepszym wyborem są placówki autoryzowane – zapewniają one odpowiednią wiarygodność oryginalnego badania wykonywanego w laboratorium BGI. Co ważne, wybór autoryzowanej placówki zapewnia niezmienność ceny oraz brak tzw. ukrytych kosztów. Listę autoryzowanych placówek w Polsce można sprawdzić na stronie badanienifty.pl. W Katowicach autoryzowane laboratorium jest zlokalizowane przy ul. Bocheńskiego 38A.

Jaka jest cena testu NIFTY PRO w Katowicach?

Test NIFTY PRO Katowice cena nie jest niska – jest jednak adekwatna do zakresu i jakości oferowanego badania. Wersja NIFTY PRO z dodatkowym ubezpieczeniem wyniku to koszt 2397 złotych w autoryzowanej placówce. Istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty, należy jednak pytać o to w placówce przed zleceniem analizy. Są laboratoria, które oferują badania NIFTY w niższej cenie, jednak nie zawsze oznacza to dobrej jakości badanie bez dopłat.

Test NIFTY Katowice – jak można umówić się na badanie?

Na test NIFTY Katowice można umówić się na kilka sposobów. Można zgłosić się bezpośrednio do placówki wykonującej badanie, jednak nie jest to konieczne. Większość pacjentek umawia się na pobranie próbki telefonicznie. Innym sposobem jest skorzystanie z formularza dostępnego na stronie internetowej placówki. Wówczas wystarczy wybrać dogodny termin, który zostanie potwierdzony przez konsultanta.

Oceń

Data publikacji: 15/04/2022

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *