Badanie NIFTY Pro – jak wykonać badanie za granicą?

Badanie NIFTY pro - czy można je zlecić z zagranicy, organizacja badania NIFTY pro zagranicą

Badanie NIFTY Pro to jedno z najnowocześniejszych badań genetycznych, pozwalających na zdiagnozowanie wielu chorób genetycznych występujących u człowieka. Zastanawiasz się, czy przebywając za granicą możesz wykonać badanie? Przeczytaj poniższy artykuł, a z pewnością rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości!

Badanie NIFTY pro – czy można je zlecić z zagranicy?
Jak wygląda organizacja badania NIFTY pro zagranicą?
Jaka jest cena badania NIFTY pro za granicą?
Opinie o organizacji badania NIFTY zagranicą

Badanie NIFTY pro – czy można je zlecić z zagranicy?

Badanie NIFTY Pro możesz zlecić także przebywając poza granicami kraju. Bez względu na to, w jakim kraju aktualnie przebywasz, możemy zorganizować dla Ciebie wykonanie testu, jakim jest badanie NIFTY Pro.

Jak wygląda organizacja badania NIFTY pro zagranicą?

Jeśli mieszkasz za granicą i zastanawiasz się jak wygląda organizacja wykonania badania NIFTY Pro w Twoim kraju – jesteś w dobrym miejscu. Przed wykonaniem badania, skontaktuj się z nami, a pod wskazany przez Ciebie adres wyślemy wszystkie niezbędne dokumenty oraz probówkę na krew. Każda Pacjentka, która decyduje się na wykonanie badania NIFTY pro poza Polską (za granicą) musi we własnym zakresie zorganizować wizytę w punkcie pobrań krwi, gdzie pielęgniarka lub osoba do tego upoważniona pobierze materiał do badania. Przed udaniem się do punktu powiadom nas, o dokładnym miejscu oraz dacie pobrania krwi, a my zorganizujemy dla Ciebie kuriera, który przetransportuje próbkę do naszego laboratorium.

Jaka jest cena badania NIFTY pro za granicą?

Cena za badanie NIFTY Pro poza granicami Polski nie różni się znacząco od ceny badania w kraju. Za test NIFTY cena którego nie jest wysoka, zapłacisz ok. 2 500 złotych. Aby poznać dokładną cenę badania skontaktuj się z naszą bezpłatną Infolinią, gdzie nasi konsultanci dokładnie wytłumaczą jak przebiegać będzie badanie oraz jaka będzie jego cena.

Opinie o organizacji badania NIFTY za granicą

Test NIFTY cena którego nie jest wysoka jest ceniony przez wiele naszych Pacjentek na całym świecie. Badanie NIFTY Pro zbiera bardzo pozytywne opinie – dobra organizacja badania, pewne wyniki dostępne już w kilka dni roboczych to tylko niektóre aspekty testu NIFTY Pro, które chwalą sobie Pacjentki.

Oceń

Data publikacji: 22/06/2021, Data aktualizacji: 29/07/2021

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *