Samotność w niepłodności – premiera książki, którą warto przeczytaćBadaniaprenatalne.pl

Samotność w niepłodności – premiera książki, którą warto przeczytać

samotność w niepłodności

Serwis Badaniaprenatalne.pl objął patronat medialny nad książką Agnieszki Mans Samotność w niepłodności. Autorka opisuje swoją trudną drogę do upragnionego szczęścia: 5 lat starań o dziecko, które zakończyły się sukcesem. Wzruszająca publikacja – i to nie tylko dla rodziców, których dotyczy ten trudny problem.

Samotność w niepłodności – autorka niesie nadzieję

Bazując na własnych doświadczeniach, Agnieszka Mans udowadnia, że wszystko jest możliwe. Tą poruszającą, osobistą i szczerą publikacją niesie nadzieję wszystkim parom, które bezskutecznie starają się o dziecko.

Chociaż każda historia jest inna, uczucia towarzyszące przecież tak podobne… Strach, bezsilność, smutek, rozczarowanie, poczucie niesprawiedliwości… Być może dobrze je znasz?

Niepłodność – niewidzialna ściana…

Pary dotknięte problemem niepłodności często czują się niezrozumiane, osamotnione, pozostawione same sobie. Tymczasem bezskuteczne starania o dziecko to coraz powszechniejszy kłopot. Samotność w niepłodności to publikacja, która pozwala poczuć się częścią wspólnoty i zyskać nadzieję na szczęśliwe zakończenie swojej historii. Agnieszka Mans słusznie zauważa, że „niepłodność zawsze pozostawia po sobie ślad”…

Książka nie tylko dla dotkniętych bezpłodnością

Autorka kieruje Samotność w niepłodności nie tylko do osób, które doświadczyły bezskutecznych starań o ciążę – być może walcząc kilka miesięcy, być może wiele lat. Po tę pełną emocji publikację warto sięgnąć również wtedy, gdy z niepłodnością zmaga się bliska osoba.

Pomoc i wsparcie są na tym etapie niezwykle ważne – zdrowa osoba nie zawsze jednak zdaje sobie sprawę, jakie emocje i uczucia towarzyszą niepłodnym parom.

Samotność w niepłodności – gdzie kupić?

Polecamy tę poruszającą książkę i zachęcamy do odwiedzenia strony:

http://www.samotnoscwnieplodnosci.ontrapages.com/

To właśnie tam znajdziesz więcej informacji na temat publikacji i autorki, a także zamówisz egzemplarz książki.Przeczytaj również:

07/11/2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Polecane

REKLAMA

Partnerzy

ANONIMOWA SONDA

Czy robiłaś badania prenatalne?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Przeczytaj inne:
test pappa
Test PAPP-A – kiedy zrobić badanie i co oznacza wynik?

Aktualizacja: 23 listopada 2017 Test PAPP-A jest nieinwazyjnym badaniem prenatalnym w ciąży, które określa prawdopodobieństwo wystąpienia zaburzeń u dziecka. Jego zaletą jest na pewno fakt, iż badanie to jest komfortowe dla pacjentki (przypomina rutynowe badania...

Zamknij