Poradnia USG Agatowa

agatowaPoradnia USG Agatowa działa od 2006 roku jako referencyjny ośrodek kardiologii prenatalnej. Kierownikiem naukowym poradni jest dr hab. n. med. Joanna Dangel.

 

W Poradni są badane kobiety ciężarne z całej Polski, jak również z Europy, u których w badaniu położniczym istnieje podejrzenie nieprawidłowej budowy serca lub innego narządu u płodu, a także pacjentki, które mają zwiększone ryzyko urodzenia dziecka z wadą wrodzoną serca.

Każda pacjentka uzyskuje specjalistyczną konsultację i wskazówki dotyczące możliwości dalszego postępowania w ciąży w zależności od wyników badania.

1. Kardiologii prenatalnej i dziecięcej

  • ECHO serca płodu (badania przesiewowe i specjalistyczne) – w tym bezpłatne badania dla ciężarnych w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia (na podstawie skierowania od lekarza posiadającego umowę z NFZ)
  • ECHO serca, EKG oraz konsultacje kardiologiczne dzieci i młodzieży diagnostyka i leczenie zaburzeń przewodzenia i rytmu serca

2. Położnictwa

  • ocena rozwoju i anatomii płodu
  • badania dopplerowskie,
  • ocena ryzyka wystąpienia aberracji chromosomowej u płodu między 11 a 13,6 tygodniem ciąży wg wytycznych The Fetal Medicine Foundation,
  • badania USG 3D i 4D

3. Ginekologii

4. Badania ultrasonograficzne (USG) pozostałych narządów – pełen zakres badań dzieci i dorosłych.

5. Oferujemy również bezpłatną pomoc psychologiczną dla rodziców w przypadku stwierdzenia wad rozwojowych u płodu.

Wszyscy lekarze wykonujący badania położnicze i echokardiograficzne płodu posiadają aktualne certyfikaty polskie i międzynarodowe uprawniające do wykonywania tych badań. Pracujemy na nowoczesnej klasy aparatach ultrasonograficznych.

Kontakt z Poradnią USG Agatowa:

ul. Agatowa 10,
03-680 Warszawa – ZACISZE

tel. 22 679 32 00, 504-144-140
poradniaUSG@usgecho4d.pl
www.usgecho4d.pl


Oceń

Data publikacji: 16/06/2015, Data aktualizacji: 09/11/2021

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *