Poradnia USG Agatowa Warszawa badania prenatalne - badaniaprenatalne.pl Przeskocz do treści
Pobierz bezpłatny poradnik
poradnik ciąża

Poradnia USG Agatowa

agatowaPoradnia USG Agatowa działa od 2006 roku jako referencyjny ośrodek kardiologii prenatalnej. Kierownikiem naukowym poradni jest dr hab. n. med. Joanna Dangel.

 

W Poradni są badane kobiety ciężarne z całej Polski, jak również z Europy, u których w badaniu położniczym istnieje podejrzenie nieprawidłowej budowy serca lub innego narządu u płodu, a także pacjentki, które mają zwiększone ryzyko urodzenia dziecka z wadą wrodzoną serca.

Każda pacjentka uzyskuje specjalistyczną konsultację i wskazówki dotyczące możliwości dalszego postępowania w ciąży w zależności od wyników badania.

1. Kardiologii prenatalnej i dziecięcej

  • ECHO serca płodu (badania przesiewowe i specjalistyczne) – w tym bezpłatne badania dla ciężarnych w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia (na podstawie skierowania od lekarza posiadającego umowę z NFZ)
  • ECHO serca, EKG oraz konsultacje kardiologiczne dzieci i młodzieży diagnostyka i leczenie zaburzeń przewodzenia i rytmu serca

2. Położnictwa

  • ocena rozwoju i anatomii płodu
  • badania dopplerowskie,
  • ocena ryzyka wystąpienia aberracji chromosomowej u płodu między 11 a 13,6 tygodniem ciąży wg wytycznych The Fetal Medicine Foundation,
  • badania USG 3D i 4D

3. Ginekologii

4. Badania ultrasonograficzne (USG) pozostałych narządów – pełen zakres badań dzieci i dorosłych.

5. Oferujemy również bezpłatną pomoc psychologiczną dla rodziców w przypadku stwierdzenia wad rozwojowych u płodu.

Wszyscy lekarze wykonujący badania położnicze i echokardiograficzne płodu posiadają aktualne certyfikaty polskie i międzynarodowe uprawniające do wykonywania tych badań. Pracujemy na nowoczesnej klasy aparatach ultrasonograficznych.

Kontakt z Poradnią USG Agatowa:

ul. Agatowa 10,
03-680 Warszawa – ZACISZE

tel. 22 679 32 00, 504-144-140
poradniaUSG@usgecho4d.pl
www.usgecho4d.pl


Data publikacji: 16/06/2015, Data aktualizacji: 12/02/2021

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Poradnik Ciąża