Test NIFTY a test NIFTY Pro – co musisz wiedzieć, zanim dokonasz wyboru

Badaniaprenatalne_PWA

Czym różni się od siebie test NIFTY od testu NIFTY Pro

Test NIFTY oraz NIFTY Pro to jedne z rodzajów testu NIPT. Są to testy nieinwazyjne wykonywane na podstawie analizy próbki krwi, dlatego są one bezpieczne zarówno dla dziecka, jak i dla matki. Przed dokonaniem decyzji na temat tego, który test wybierzemy, warto wiedzieć, czym testy się różnią. Pozwoli to na dokonanie najlepszego możliwego wyboru. Który test wybierany jest częściej oraz jakie są opinie na ich temat? Odpowiedzi na te pytanie zawarte są poniżej.

Czym różni się od siebie test NIFTY od testu NIFTY Pro?
Jaki test jest lepszy NIFTY czy NIFTY Pro?
Jakie są opinie mam na temat testu NIFTY a testu NIFTY Pro?
Jaki test jest częściej wybierany przez mamy NIFTY czy NIFTY Pro?

Czym różni się od siebie test NIFTY od testu NIFTY Pro?

Test NIFTY Pro różni się od testu NIFTY pod kilkoma istotnymi względami. Przede wszystkim różnią się one zakresem badania. Test NIFTY Pro jest testem dokładniejszym i pozwala on na wykrycie większej ilości wad genetycznych. Bardzo ważny jest także fakt, iż test Pro posiada opcję ubezpieczenia testu w przypadku wydania fałszywie negatywnego wyniku. W tym przypadku rodzice mogą liczyć na odszkodowanie nawet do 210 000 złotych.

Jaki test jest lepszy NIFTY czy NIFTY Pro?

Test NIFTY a test NIFTY Pro różnią się od siebie, lecz który z nich jest lepszy? Test NIFTY Pro jest to najdokładniejszy obecnie dostępny na rynku testy NIPT. Ponadto w cenie badania Pro zawiera się ubezpieczenie, które gwarantuje rodzicom odszkodowanie w przypadku wydania fałszywie negatywnego wyniku. Wynik badania NIFTY Pro otrzymuje się po maksymalnie 10 dniach roboczych, a gotowy wynik udostępniany jest na specjalnej platformie on-line.

Jakie są opinie mam na temat testu NIFTY a testu NIFTY Pro?

Opinie na temat testów są bardzo dobre, o czym świadczyć może m.in. liczba wykonywanych testów. Są one bardzo czułe oraz dokładne, dlatego też cieszą się one dużą popularnością wśród rodziców. Opinia lekarzy także wskazuje, że testy NIFTY, a szczególnie test NIFTY Pro stanowią nieocenioną pomoc w trakcie diagnozowania niektórych chorób genetycznych.

Jaki test jest częściej wybierany przez mamy NIFTY czy NIFTY Pro?

Częściej wybieranym testem jest test NIFTY Pro – posiada on nie tylko większy zakres, ale także za niewiele większą cenę pozwala na wykrycie większej ilości wad genetycznych oraz zawiera ubezpieczenie. To tylko niektóre z cech, które przesądzają o tym, że test NIFTY Pro jest częściej wybierany przez rodziców.

Oceń

Data publikacji: 11/10/2020, Data aktualizacji: 12/11/2021

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *