Przydatne badania w ciąży

Badaniaprenatalne_PWA

Test NIFTY Pro - jak wygląda jego cena w pakiecie z innymi badaniami

Ciąża to wspaniały czas dla młodych rodziców oczekujących narodzin swojego dziecka. To nie tylko czas radości, ale również uwagi. W okresie ciąży należy pamiętać o systematycznym wykonywaniu badań. Może okazać się, że będzie potrzebny test nifty pro cena.

Test NIFTY Pro – jak wygląda jego cena w pakiecie z innymi badaniami?
Cena testu NIFTY a zakres badania
Czy kupując test nifty pro można skorzystać z odroczonej płatności?
Jak wyglądają raty za test NIFT Pro? Czy cena jest wtedy wyższa?

Test NIFTY Pro – jak wygląda jego cena w pakiecie z innymi badaniami?

Test Nifty to bardzo skuteczne badanie, aczkolwiek jego cena może przerażać. W podstawowym pakiecie cena może wahać się od 2400 zł w górę. Jeżeli dobierze się do tego dodatkowe badania, to cena będzie jeszcze większa. Przy czym pamiętajmy o tym, że na zdrowiu własnym, a w szczególności dzieci (nawet tych nienarodzonych) nie powinno się oszczędzać.

Cena testu NIFTY a zakres badania

W skład podstawowego badania testu Nifty wchodzi bezpieczny test z krwi o wysokiej czułości. Do ceny takiego pakietu dolicza się na ogół pobranie krwi w wyznaczonej placówce lub w domu. Na ogół do pobrania krwi w domu doliczanych jest kilka, kilkanaście złotych więcej. Podstawowy test Nifty sprawdza aż 94 najbardziej popularne choroby, jakie mogą pojawić się u dziecka już w okresie płodowym.

Czy kupując test nifty pro można skorzystać z odroczonej płatności?

Placówki laboratoryjne wychodzą rodzicom na przeciw, dlatego za test Nifty można płacić w ratach, jeżeli ktoś nie może od razu zapłacić całości sumy. Warto skontaktować się z daną placówka, aby móc ustalić metody płatności i wysokość rat oraz okres przez jaki będzie trzeba je spłacać.

Jak wyglądają raty za test NIFT Pro? Czy cena jest wtedy wyższa?

Cena podana za test Nifty jest ceną ostateczną, do której nie dolicza się żadnych dodatkowych kosztów. Jeżeli chodzi o raty, to cena jest wtedy taka sama tylko, że płatność jest odroczona. W przypadku podejrzenia wystąpienia jakichkolwiek chorób, to warto zdecydować się na badania prenatalne w okresie ciążowym. Nawet wtedy, jeżeli będzie trzeba samodzielnie zapłacić. Im wcześniej postawiona diagnoza, tym lepsze metody leczenia będzie można wybrać – również na etapie ciąży.

Oceń

Data publikacji: 30/10/2020, Data aktualizacji: 12/11/2021

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *