Badanie NIFTY PRO w Katowicach – gdzie można je wykonywać?

Badanie NIFTY to najnowocześniejsza diagnostyka prenatalna, której zaufały miliony par na całym świecie. Pozwala na wczesne diagnozowanie stanu zdrowia dziecka i może zastąpić wiele innych badań prenatalnych, w tym badania inwazyjne. Wiarygodność testu NIFTY i NIFTY PRO sięga 99%, a w wersji PRO w cenie pakietu oferowane jest ubezpieczenie wyniku. Dzięki temu można być pewnym, że badanie NIFTY Katowice jest warte zaufania.

Gdzie można w Katowicach wykonać badanie NIFTY PRO?

Jaka jest cena badania NIFTY PRO w Katowicach?

Badanie NIFTY Katowice – jak można umówić się na badanie?

Gdzie można w Katowicach wykonać badanie NIFTY PRO?

Badanie NIFTY PRO Katowice warto wykonywać w sprawdzonych placówkach, które gwarantują wysoką jakość wykonanego badania. Renomowane laboratoria genetyczne wykonują badania bez dodatkowych dopłat, a wszystkie warunki analizy są omawiane z pacjentką jeszcze przed wniesieniem opłaty. Takie placówki oferują dodatkowo kompleksową opiekę nad pacjentką oraz umożliwiają konsultację wyniku z lekarzem genetykiem. Na stronie internetowej badanienifty.pl można znaleźć listę autoryzowanych punktów NIFTY – w Katowicach znajduje się on przy ul. Bocheńskiego 38 A.

Jaka jest cena badania NIFTY PRO w Katowicach?

Badanie NIFTY PRO Katowice nie należy do najtańszych analiz, jednak nowoczesna technika sekwencjonowania nowej generacji wymaga sprzętu, odpowiedniego zaplecza i wyszkolonego personelu. Badanie NIFTY PRO Katowice cena w autoryzowanej placówce to 2397 złotych. Jest to oryginalny test wykonywany w laboratorium BGI, nie zawiera ukrytych kosztów, a pacjentka nie musi dopłacać do pobierania próbki czy konsultacji wyniku pozytywnego.

Badanie NIFTY Katowice – jak można umówić się na badanie?

Na badanie NIFTY Katowice można zapisać się w bardzo prosty sposób – wcale nie trzeba się zgłaszać bezpośrednio do placówki. Wystarczy skorzystać z formularza dostępnego na stronie internetowej autoryzowanego punktu. W ten sposób wybiera się preferowany termin badania, który następnie jest potwierdzany przez konsultanta (przeważnie w 1 dzień roboczy). Innym sposobem na umówienie terminu badania jest kontakt telefoniczny z laboratorium.

Oceń

Data publikacji: 15/04/2022

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *