Badanie NIFTY a inne testy NIPT

Badanie NIFTY a inne testy NIPT

Test NIFTY Pro - najszerszym testem NIPT - jak to sprawdzić, Test NIPT - czym wyróżnia się tutaj NIFTY Pro, Test NIFTY Pro - za co mamy cenią ten test NIPT, Badanie NIFTY - jakie rodzaje tego badania są dostępne na rynku

Test NIFTY Pro a test NIPT – wielu rodziców zadaje sobie pytanie, czym różnią się poszczególne badania. NIPT to szereg badań nieinwazyjnych, które pozwalają na diagnostykę genetyczną płodu i wczesne wykrycie wielu groźnych wad. Najpopularniejsze jest badanie NIFTY o szerokim zakresie diagnostycznym.

Test NIFTY Pro – najszerszym testem NIPT – jak to sprawdzić?
Test NIPT – czym wyróżnia się tutaj NIFTY Pro?
Test NIFTY Pro – za co mamy cenią ten test NIPT
Badanie NIFTY – jakie rodzaje tego badania są dostępne na rynku?

Test NIFTY Pro – najszerszym testem NIPT – jak to sprawdzić?

W celu sprawdzenia zakresu badania NIFTY Pro, wystarczy znaleźć zestawienie wszystkich dostępnych na polskim rynku badań NIPT. NIFTY Pro można wykonać na wczesnym etapie ciąży. Badanie wykrywa trisomie, mikrodelecje / mikroduplikacje czy inne nieprawidłowości w obrębie genów płodu – w sumie są to 94 różne choroby, a jednocześnie pozwala na ustalenie płci dziecka.

Test NIPT – czym wyróżnia się tutaj NIFTY Pro?

NIFTY Pro jest najszerszym badaniem NIPT, a do tego wyróżnia się wyjątkową cechą – jako jedyne oferuje ubezpieczenie wyniku. Kobieta może być spokojna, że wynik fałszywie dodatni nie pojawi się podczas badania. Gwarancją skutecznością badania i jego wiarygodności jest właśnie cena testu NIPT, która zawiera ubezpieczenie.

Test NIFTY Pro – za co mamy cenią ten test NIPT

NIFTY Pro można wykonać już od 10 tygodnia ciąży, a przy tym jest to badanie o bardzo wysokiej czułości. NIFTY Pro to badanie kliniczne, które jest wykonywane na całym świecie, nie niosąc zagrożenia dla matki i dziecka. Dzięki temu daje niepowtarzalne możliwości diagnostyczne bez stresu czy bólu. Niewątpliwą zaletą badania jest możliwość uzyskania wyniku już w 10 dni roboczych, przez co przyszłe mamy nie są trzymane w niepewności.

Badanie NIFTY – jakie rodzaje tego badania są dostępne na rynku?

Na rynku dostępna jest wersja badania – NIFTY oraz NIFTY Pro. Wersja podstawowa jest nieco tańsza od Pro z powodu braku ubezpieczenia w cenie, sam test NIFTY to starsza wersja analizy genomu, która oferowała nieco mniejszy zakres badania. Oba badania cechują się wysoką skutecznością przekraczającą 99%, jednak większym zainteresowaniem cieszy się obecnie wersja rozszerzona.

Oceń

Data publikacji: 26/12/2020, Data aktualizacji: 12/11/2021

Możliwość komentowania została wyłączona.

jak wybrac nifty pro