Szczęśliwa i spokojna rodzina? To możliwe dzięki testowi DNABadaniaprenatalne.pl

Szczęśliwa i spokojna rodzina? To możliwe dzięki testowi DNA

Szczęśliwa i spokojna rodzina

Rozwiewając wątpliwości co do ojcostwa, nie tylko zapewnisz sobie poczucie bezpieczeństwa, lepsze samopoczucie i stabilizację, ale też staniesz się lepszą mamą. Umożliwisz bowiem Twojemu dziecku harmonijny rozwój – w absolutnej pewności co do swojej tożsamości. Wykonaj prosty test DNA i odmień życie całej rodziny!

Podaruj swojej rodzinie spokój i stabilizację

Potwierdzenie ojcostwa sprawi, że znikną Wasze rozterki, problemy i niepewności. W zamian pojawią się stabilizacja, radość i spokój – tak istotne dla tworzenia pięknych, szczerych i zdrowych relacji. Twoja rodzina będzie mogła wspólnie cieszyć się życiem, przeżywając każdy dzień w równowadze, wzajemnym szacunku i zrozumieniu.

Odzyskaj kontrolę w każdym aspekcie życia

Prawnym, finansowym i przede wszystkim – emocjonalnym i uczuciowym. Dzięki pewności co do ojcostwa znów zapanujesz nad swoim życiem i zaplanujesz przyszłość. Zapewnisz też dziecku jak najlepszą opiekę i wychowanie oraz bezpieczeństwo – w tym finansowe. Kontrola nad własnymi emocjami i uczuciami pozwoli Ci poczuć prawdziwe szczęście i spokój.

Zadbaj o prawidłowy rozwój potomka

Tylko całkowita pewność co do tożsamości umożliwia harmonijny rozwój dziecka i przejście przez życie pewnym krokiem. Pamiętaj, że świadomość pochodzenia to jedna z najważniejszych potrzeb każdego z nas – jeśli nie jest zaspokojona, w świecie małego człowieka mogą wystąpić strach, chaos, niepewność. Brak uczucia przynależności może także spowodować kłopoty emocjonalne (w tym psychozy) nie tylko w młodszym wieku, ale również u dorosłego w przyszłości.

REKLAMA

Stań się lepszą mamą dla swojego dziecka

Mając pewność, kto jest biologicznym ojcem Twojego dziecka, możesz wychowywać je w atmosferze spokoju, szacunku i bezpieczeństwa, pokazując mu świat i ucząc bycia dobrym człowiekiem. Również pewny ojcostwa mężczyzna lepiej przygotuje się do roli taty i zacznie utożsamiać się z dzieckiem, ofiarując mu miłość i opiekę.

Przeczytaj artykuł eksperta: Dlaczego warto ustalić ojcostwo?

Rozwiej wątpliwości jeszcze w ciąży lub po narodzinach

Jeśli wykonasz test na ojcostwo jeszcze w ciąży, lepiej przygotujesz się do przyjścia dziecka na świat i zmniejszysz niepotrzebny stres. Dzięki temu pozytywnie wpłyniesz na rozwój dziecka w Twoim łonie, minimalizując nerwy. Pamiętaj, że proste badanie DNA możesz wykonać też po narodzinach. Niezależnie od momentu wykonania testu podarujesz sobie i rodzinie prezent na całe życie – pewność, stabilizację i radość życia.

 


Szczęśliwa i spokojna rodzina? To możliwe dzięki testowi DNA
Oceń ten artykuł

Przeczytaj również:

26/06/2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Polecane

Eksperci badaniaprenatalne.pl

Dr hab. n. med. Marcin Wiecheć, specjalista położnictwa i ginekologii

Lek. med. Zbigniew Cierpisz, specjalista ginekolog-położnik

Dr n. med. Lech Dudarewicz, specjalista ginekolog-położnik

Agnieszka Kurczuk-Powolny, specjalista ginekolog-położnik

Dr n. med. Robert Woytoń, specjalista ginekologii i położnictwa

Dr hab.n.med.prof.nadzw.PR Zbigniew Banaczek, specjalista ginekolog-położnik

Katarzyna Uryga, pielęgniarka

dr n. med. Renata Posmyk, specjalista genetyki klinicznej

Barbara Prokurat, ekspert ds. ustalenia ojcostwa i pokrewieństwa

Olga Przybyłek, psychoterapeuta

Magdalena Kornacka, dietetyk

mgr Aleksandra Majsnerowska, dietetyk kliniczny

mgr Katarzyna Nowak, dietetyk kliniczny

Dowiedz się więcej

ANONIMOWA SONDA

Czy robiłaś badania prenatalne?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Polecamy:

Jak zrozumieć wyniki obliczonego ryzyka dla trisomii 21

Badania prenatalne w pierwszym trymestrze. Jak zrozumieć wyniki obliczonego ryzyka dla trisomii 21

O interpretacji wyników badań prenatalnych, specjalnie dla portalu badaniaprenatalne.pl opowiadają dr hab. n. med. Marcin Wiecheć i dr n.med. Agnieszka Nocuń, www.dobreusg.pl. Postanowiliśmy opisać podstawowe zasady interpretacji wyników, ponieważ nie tylko wiele pacjentek, a także lekarzy ginekologów i genetyków ma z tym problem. Praktycznie w każdym tygodniu konsultujemy około 5 pacjentek wyrażając nasze drugie opinie po badaniach […]
18 komentarzy
Przeczytaj inne:
Badania DNA nie tylko dla ojców
Badania DNA nie tylko dla ojców?

Testy DNA kojarzą nam się przede wszystkim z testami na ojcostwo. Czasem jednak sięgają po nie także kobiety. Nie jest to zaskoczeniem jeśli wykonują je swoim partnerom, aby mieć pewność, że dziecko pochodzi rzeczywiście od...

Zamknij