Szczęśliwa i spokojna rodzina? To możliwe dzięki testowi DNA Przeskocz do treści
test nifty pro mob

Szczęśliwa i spokojna rodzina? To możliwe dzięki testowi DNA

Szczęśliwa i spokojna rodzina

Rozwiewając wątpliwości co do ojcostwa, nie tylko zapewnisz sobie poczucie bezpieczeństwa, lepsze samopoczucie i stabilizację, ale też staniesz się lepszą mamą. Umożliwisz bowiem Twojemu dziecku harmonijny rozwój – w absolutnej pewności co do swojej tożsamości. Wykonaj prosty test DNA i odmień życie całej rodziny!

Podaruj swojej rodzinie spokój i stabilizację

Potwierdzenie ojcostwa sprawi, że znikną Wasze rozterki, problemy i niepewności. W zamian pojawią się stabilizacja, radość i spokój – tak istotne dla tworzenia pięknych, szczerych i zdrowych relacji. Twoja rodzina będzie mogła wspólnie cieszyć się życiem, przeżywając każdy dzień w równowadze, wzajemnym szacunku i zrozumieniu.

Odzyskaj kontrolę w każdym aspekcie życia

Prawnym, finansowym i przede wszystkim – emocjonalnym i uczuciowym. Dzięki pewności co do ojcostwa znów zapanujesz nad swoim życiem i zaplanujesz przyszłość. Zapewnisz też dziecku jak najlepszą opiekę i wychowanie oraz bezpieczeństwo – w tym finansowe. Kontrola nad własnymi emocjami i uczuciami pozwoli Ci poczuć prawdziwe szczęście i spokój.

Zadbaj o prawidłowy rozwój potomka

Tylko całkowita pewność co do tożsamości umożliwia harmonijny rozwój dziecka i przejście przez życie pewnym krokiem. Pamiętaj, że świadomość pochodzenia to jedna z najważniejszych potrzeb każdego z nas – jeśli nie jest zaspokojona, w świecie małego człowieka mogą wystąpić strach, chaos, niepewność. Brak uczucia przynależności może także spowodować kłopoty emocjonalne (w tym psychozy) nie tylko w młodszym wieku, ale również u dorosłego w przyszłości.

REKLAMA

Stań się lepszą mamą dla swojego dziecka

Mając pewność, kto jest biologicznym ojcem Twojego dziecka, możesz wychowywać je w atmosferze spokoju, szacunku i bezpieczeństwa, pokazując mu świat i ucząc bycia dobrym człowiekiem. Również pewny ojcostwa mężczyzna lepiej przygotuje się do roli taty i zacznie utożsamiać się z dzieckiem, ofiarując mu miłość i opiekę.

Przeczytaj artykuł eksperta: Dlaczego warto ustalić ojcostwo?

Rozwiej wątpliwości jeszcze w ciąży lub po narodzinach

Jeśli wykonasz test na ojcostwo jeszcze w ciąży, lepiej przygotujesz się do przyjścia dziecka na świat i zmniejszysz niepotrzebny stres. Dzięki temu pozytywnie wpłyniesz na rozwój dziecka w Twoim łonie, minimalizując nerwy. Pamiętaj, że proste badanie DNA możesz wykonać też po narodzinach. Niezależnie od momentu wykonania testu podarujesz sobie i rodzinie prezent na całe życie – pewność, stabilizację i radość życia.

 


Data publikacji: 26/06/2017, Data aktualizacji: 11/02/2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Polecane
Bezpłatne poradniki
Nifty pro REKLAMA

Badania prenatalne

Badania prenatalne

POLECAMY

Ile kwasu foliowego przyjmować w ciąży

Eksperci badaniaprenatalne.pl

Dr hab. n. med. Marcin Wiecheć, specjalista położnictwa i ginekologii

Lek. med. Zbigniew Cierpisz, specjalista ginekolog-położnik

Dr n. med. Lech Dudarewicz, specjalista ginekolog-położnik

Agnieszka Kurczuk-Powolny, specjalista ginekolog-położnik

Dr n. med. Robert Woytoń, specjalista ginekologii i położnictwa

Dr hab.n.med.prof.nadzw.PR Zbigniew Banaczek, specjalista ginekolog-położnik

Więcej

REKLAMA

Martwisz się rozwojem swojego dziecka?
Poroniłaś?