Szczęśliwa i spokojna rodzina? To możliwe dzięki testowi DNABadaniaprenatalne.pl

Szczęśliwa i spokojna rodzina? To możliwe dzięki testowi DNA

Szczęśliwa i spokojna rodzina

Rozwiewając wątpliwości co do ojcostwa, nie tylko zapewnisz sobie poczucie bezpieczeństwa, lepsze samopoczucie i stabilizację, ale też staniesz się lepszą mamą. Umożliwisz bowiem Twojemu dziecku harmonijny rozwój – w absolutnej pewności co do swojej tożsamości. Wykonaj prosty test DNA i odmień życie całej rodziny!

Podaruj swojej rodzinie spokój i stabilizację

Potwierdzenie ojcostwa sprawi, że znikną Wasze rozterki, problemy i niepewności. W zamian pojawią się stabilizacja, radość i spokój – tak istotne dla tworzenia pięknych, szczerych i zdrowych relacji. Twoja rodzina będzie mogła wspólnie cieszyć się życiem, przeżywając każdy dzień w równowadze, wzajemnym szacunku i zrozumieniu.

Odzyskaj kontrolę w każdym aspekcie życia

Prawnym, finansowym i przede wszystkim – emocjonalnym i uczuciowym. Dzięki pewności co do ojcostwa znów zapanujesz nad swoim życiem i zaplanujesz przyszłość. Zapewnisz też dziecku jak najlepszą opiekę i wychowanie oraz bezpieczeństwo – w tym finansowe. Kontrola nad własnymi emocjami i uczuciami pozwoli Ci poczuć prawdziwe szczęście i spokój.

Zadbaj o prawidłowy rozwój potomka

Tylko całkowita pewność co do tożsamości umożliwia harmonijny rozwój dziecka i przejście przez życie pewnym krokiem. Pamiętaj, że świadomość pochodzenia to jedna z najważniejszych potrzeb każdego z nas – jeśli nie jest zaspokojona, w świecie małego człowieka mogą wystąpić strach, chaos, niepewność. Brak uczucia przynależności może także spowodować kłopoty emocjonalne (w tym psychozy) nie tylko w młodszym wieku, ale również u dorosłego w przyszłości.

REKLAMA

Stań się lepszą mamą dla swojego dziecka

Mając pewność, kto jest biologicznym ojcem Twojego dziecka, możesz wychowywać je w atmosferze spokoju, szacunku i bezpieczeństwa, pokazując mu świat i ucząc bycia dobrym człowiekiem. Również pewny ojcostwa mężczyzna lepiej przygotuje się do roli taty i zacznie utożsamiać się z dzieckiem, ofiarując mu miłość i opiekę.

Przeczytaj artykuł eksperta: Dlaczego warto ustalić ojcostwo?

Rozwiej wątpliwości jeszcze w ciąży lub po narodzinach

Jeśli wykonasz test na ojcostwo jeszcze w ciąży, lepiej przygotujesz się do przyjścia dziecka na świat i zmniejszysz niepotrzebny stres. Dzięki temu pozytywnie wpłyniesz na rozwój dziecka w Twoim łonie, minimalizując nerwy. Pamiętaj, że proste badanie DNA możesz wykonać też po narodzinach. Niezależnie od momentu wykonania testu podarujesz sobie i rodzinie prezent na całe życie – pewność, stabilizację i radość życia.


Zobacz film: Jak wygląda test na ojcostwo?

REKLAMA


Przeczytaj również:

26/06/2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Polecane

Facebook

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

Polecany artykuł

ANONIMOWA SONDA

Czy robiłaś badania prenatalne?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Reklama

NOVA

BEZPŁATNY CZAT

Więcej w Artykuły eskpertów, Badania prenatalne, Badania przesiewowe, Badania w ciąży, Badania w ciąży kalendarz, Polecamy, USG w ciąży
Test NIFTY czy HARMONY
Test NIFTY czy HARMONY – który wybrać?

Aktualizacja: 23 czerwca 2017 r.  Przesiewowe badania prenatalne NIFTY i HARMONY są do siebie bardzo podobne i wiele przyszłych mam zastanawia się, które wybrać. Oba testy charakteryzuje duże bezpieczeństwo i dokładność w wykrywaniu ryzyka wystąpienia...

Zamknij