Laboratorium diagnostyczne CYTOLAB

Laboratorium diagnostyczne CYTOLABLaboratorium diagnostyczne CYTOLAB w swojej ofercie posiada specjalistyczne badania wykonywane metodą cytometrii przepływowej. Specjalizujemy się w badaniach z zakresu diagnostyki niepłodności, immunologicznych przyczyn poronień nawykowych oraz boreliozy.

Nasz personel to absolwenci Śląskiego Uniwersytetu Medycznego z wieloletnim doświadczeniem w pracy na stanowiskach diagnostów laboratoryjnych w samodzielnych laboratoriach, szpitalach oraz klinikach niepłodności na Śląsku. Cytometrią przepływową zajmujemy się od kilku lat. Stała się ona naszą pasją, którą pragniemy się dzielić, dlatego też chcemy ułatwić szerszemu gronu pacjentów dostęp do badań wykonywanych tą metodą.

Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie, który gwarantuje powtarzalność i porównywalność wyników. Każdy wynik poddajemy dokładnej analizie przed wydaniem pacjentowi. Jakość badań, ich rzetelność i dokładność to nasze priorytety, dzięki czemu oferowane badania stanowią istotne wsparcie dla lekarzy.

Dane kontaktowe:

CYTOLAB Medyczne Laboratorium Diagnostyczne E. Szwaczka B. Kordalska

Adres: ul. Bocheńskiego 38 A, 40-859 Katowice

Telefon: 787-395-850 ; 604-302-554

E-mail: laboratorium@cytolab.pl

Strona internetowa: www.cytolab.pl


Oceń

Data publikacji: 24/02/2017, Data aktualizacji: 03/11/2021

Możliwość komentowania została wyłączona.