Bezglutenowy konkurs! KODkłosek

celiakia a ciąża
11825641_729001843876501_1027311593863579580_ns1 Wyjątkowa zabawa i oryginalna nagroda! Zapraszamy miłośników bezglutenowych potraw i dobrego jedzenia do wzięcia udziału w konkursie KODkłosek, gdzie do wygrania jest unikalny, jedyny i niepowtarzalny profil genetyczny Zwycięzcy.Wystarczy wymienić jak największą liczbę nazw restauracji, które serwują dania bez glutenu i wysłać je na adres kontakt@jami-jami.pl

Na odpowiedzi czekamy do 16 sierpnia 2015 roku

Organizatorem konkursu jest serwis i aplikacja mobilna jami-jami.pl oraz firma testDNA dzięki której Zwycięzca otrzyma swój profil genetyczny w postaci certyfikatu.

Szczegóły konkursu KODkłosek

Zasady naszego konkursu są bardzo proste. Żeby wziąć w nim udział, należy polubić fanpage Jami-Jami na portalu społecznościowym Facebook. Następnie przesłać na adres podany w informacji ogólnej i na stronie jami-jami.pl jak największą liczbę nazw restauracji w których serwowane są dania bez glutenu. Zwycięzcę wybierze komisja konkursu, która w przeciągu 3 dni po jego zakończeniu ogłosi informację na fanpage Jami-Jami.

 

Konkurs trwać będzie od 3 do 16 sierpnia 2015 roku.

Więcej szczegółów na stronie www.jami-jami.pl w zakładce KONKURSY.

O Jami-Jami

Serwis internetowy i bezpłatna aplikacja mobilna jami-jami.pl to innowacyjna wyszukiwarka restauracji, która zlokalizuje punkty gastronomiczne zgodnie z preferencjami smakowymi Klienta. Ponadto korzystając z usług Wirtualnego Kelnera, użytkownik może skomponować posiłek według ustalonego z góry budżetu, wybrać dogodną dla siebie lokalizację oraz zarezerwować stolik w wybranej przez siebie restauracji. Poza tym jami-jami.pl mając na uwadze problem celiakii i diety bezglutenowej, skupia na swoim portalu restauracje, które oferują dania bezglutenowe i w łatwy sposób pomaga je wyszukać. Każdy posiadacz smartfona może ściągnąć bezpłatną aplikację www.jami-jami.pl i bez problemu odnaleźć odpowiednie dla siebie danie, które nie zawiera szkodliwych substancji, w tym wypadku glutenu.

Aplikacja jami-jami.pl jest jedyną na naszym rynku, dzięki której można znaleźć dania bezglutenowe przygotowane przez restauracje zrzeszone w serwisie. Więcej informacji o diecie bezglutenowej i celiakii można znaleźć także na stronie www.celiakia-badanie.pl. W diagnostyce celiakii stosuje się różne metody. Z uwagi na fakt, że choroba trzewna jest schorzeniem o uwarunkowaniach genetycznych, warto zrobić testy DNA na celiakię. Wyczerpujących informacji na ten temat udzielają konsultanci na stronie www.testdna.pl/celiakia

Oceń

Data publikacji: 03/08/2015, Data aktualizacji: 08/11/2021

Możliwość komentowania została wyłączona.