Zalety badania Nifty PRO

Dla kogo przeznaczone jest badanie nifty pro, Czy badanie nifty pro jest drogie, Dlaczego warto zrobić badanie nifty pro, Gdzie mogę zrobić badania nifty pro

 

Rozwój współczesnej medycyny daje bardzo duże możliwości. Dzięki niemu możemy w bezpieczny sposób przebadać swoje dziecko, kiedy jest ono jeszcze w łonie. Nieinwazyjne badania prenatalne dają wynik z prawdopodobieństwem 99,99% i są w stanie wykryć najpowszechniejsze i najgroźniejsze choroby genetyczne. Warto się zdecydować na badanie Nifty Pro, jeżeli występują ku temu jakiekolwiek przesłanki. Test zapewni nam spokój oraz bezpieczeństwo aż do porodu. Warto dowiedzieć się więcej na ten temat.

Dla kogo przeznaczone jest badanie nifty pro?
Czy badanie nifty pro jest drogie?
Dlaczego warto zrobić badanie nifty pro?
Gdzie mogę zrobić badania nifty pro?

Dla kogo przeznaczone jest badanie Nifty PRO?

Badanie prenatalne Nifty Pro można wykonać już od 10 do 24 tygodnia ciąży. Jest ono zalecane kobietom, które przekroczyły już 35, rok życia, jak też wtedy, kiedy wyniki przesiewowe były nieprawidłowe, w rodzinie zdarzały się już choroby genetyczne, albo też dziecko zostało poczęte metodą in vitro. Do badania Nifty PRO mogą przystąpić również kobiety zdrowe z racji, iż jest ono całkowicie nieinwazyjne.

Czy badanie Nifty PRO jest drogie?

Badanie Nifty Pro to koszt rzędu około 2400 zł. Z racji, iż jest to zabieg prywatny, nie jest on refundowany przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Na szczęście coraz więcej placówek decyduje się na rozłożenie płatności na raty. Dzięki temu można rozłożyć koszt na 12, 24, a nawet na 36 rat. Umożliwia to ogólny, powszechny dostęp do badania prenatalnego.

Dlaczego warto zrobić badanie Nifty PRO?

Testy prenatalne warto zrobić, jeżeli pojawiają się jakiekolwiek przesłanki dotyczące zdrowia naszego nienarodzonego dziecka. Badanie Nifty Pro jest jako jedyne całkowicie nieinwazyjne, może wykryć kilkadziesiąt chorób genetycznych, a ponadto posiada ubezpieczenie do 210 000 zł na wypadek błędnego, fałszywego wyniku.

Gdzie mogę zrobić badania Nifty PRO?

Aby być pewnym wyniku i nie musieć się martwić o zdrowie maluszka, warto wybrać autoryzowaną klinikę. W całej Polsce można znaleźć kilkaset laboratoriów, które posiadają wszystkie niezbędne akredytacje. dzięki temu wiemy, że powierzamy się specjalistom, którzy są w stanie nam pomóc.

Oceń

Data publikacji: 26/08/2019, Data aktualizacji: 12/11/2021

Możliwość komentowania została wyłączona.