Cena badania NIFTY – z czego wynika i co obejmuje?

Jaka jest cena badania nifty, Co wchodzi w skład ceny badania nifty, Od czego zależy cena badania nifty, Czy można uzyskać rabat na badanie nifty

Badanie NIFTY to pierwszy dostępny w Polsce nieinwazyjny test prenatalny, który pomaga przyszłym rodzicom uzyskać spokój ducha. Wiele osób jednak zastanawia się nad tym ile ono kosztuje. Chociaż w przypadku badania takiego jak test NIFTY cena nie jest niska, dla wielu rodziców wydaje się ono warte każdych pieniędzy. Dowiedz się wszystkiego na temat cen testu NIFTY.

Jaka jest cena badania nifty?
Co wchodzi w skład ceny badania nifty?
Od czego zależy cena badania nifty?
Czy można uzyskać rabat na badanie nifty?

Jaka jest cena badania nifty?

Cena testu NIFTY nie jest niska i może nieco różnić się w zależności od tego, w jakiej placówce jest ono wykonywane. Jednak średni koszt badania, na który musimy się przygotować wynosi nieco powyżej dwóch tysięcy złotych. Test nie jest refundowany przez NFZ a cena może wydawać się wysoka, jednak badania są ubezpieczone i mogą być rozłożone na raty.

Co wchodzi w skład ceny badania nifty?

Chociaż cena testu NIFTY nie jest niska, w jej skład wchodzi wiele czynników. W cenie zawarte jest pobranie próbki – na miejscu lub z dojazdem do klienta – w tym także zestaw pobraniowy oraz kurier, który przywiezie go do pacjentki. Dokonując płatności otrzymujemy pełną analizę laboratoryjną za pomocą najnowszych metod naukowych. W cenie zawarta jest także konsultacja z lekarzem genetykiem oraz ubezpieczenie na wypadek otrzymania wyniku fałszywie negatywnego.

Od czego zależy cena badania nifty?

Cena testu NIFTY wynika z zastosowania w trakcie analizy jedynie najbardziej nowoczesnych metod. Zapewniają one wysokiej czułości wyniki oraz całkowitą nie inwazyjność badań. Właśnie dlatego opłacając test NIFTY możemy mieć pewność, że nasze pieniądze przeznaczone są na technologię najwyższej klasy.

Czy można uzyskać rabat na badanie nifty?

Test NIFTY pro nie jest refundowany przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że badanie pokryte jest ubezpieczeniem na wypadek fałszywego wyniku. Ponadto w przypadku niepokojących wyników ubezpieczyciel opłaca wydatki na dalszą diagnostykę prenatalną. Istnieje także możliwość rozłożenia płatności na wygodne raty, których liczbę można dostosować do potrzeb klienta.

Oceń

Data publikacji: 30/03/2020, Data aktualizacji: 12/11/2021

Możliwość komentowania została wyłączona.