𝗧𝗲𝘀𝘁 𝗡𝗜𝗙𝗧𝗬 𝗽𝗿𝗼 𝗪𝗮𝗿𝘀𝘇𝗮𝘄𝗮 - w autoryzowanej placówce i w domu ❤❤❤ Przeskocz do treści
test nifty pro mob

Test NIFTY pro Warszawa – w autoryzowanej placówce i w domu. Szybkie terminy i raty!

Test NIFTY pro w Warszawie możesz umówić w autoryzowanej placówce lub w domu (bez dodatkowych opłat) – dostępne są szybkie terminy, nawet tego samego dnia!

Umów badanie pro

Test NIFTY pro to obecnie jedyny nieinwazyjny test prenatalny NIPT z ubezpieczeniem wyniku. Test bada aż 94 zaburzenia genetyczne, w tym nie tylko najpopularniejsze trisomie (np. zespół Downa lub zespół Edwardsa), ale i także rzadsze choroby. Jest to jedyne badanie przesiewowe objęte ubezpieczeniem.

Dowiedz się, gdzie w Warszawie możesz zrobić oryginalny test NIFTY pro z ubezpieczeniem wyniku oraz dlaczego warto wykonać to badanie.

 Zrób badanie jeszcze dziś  – skontaktuj się z nami i przyjdź do placówki tego samego dnia! 

Spis treści:

 1. Test NIFTY pro Warszawa – autoryzowany punkt pobrań
 2. Test NIFTY pro Warszawa – wizyty domowe
 3. Test NIFTY pro – jak umówić badanie w Warszawie?
 4. Jak przygotować się do badania?
 5. Pewność wyniku NIFTY pro
 6. Jaki zakres ma badanie NIFTY pro?
 7. Co obejmuje ubezpieczenie testu NIFTY pro?
 8. Test NIFTY pro Warszawa – cena badania i raty
 9. Dlaczego warto zrobić badanie NIFTY pro?

Test NIFTY pro Warszawa – autoryzowane punkty pobrań

Umawianie wizyt: 7 dni w tygodniu pod numerem tel. 578 217 111

Adres: ul. Krzywe Koło 10, 00-270 Warszawa

Rejestracja on-line

Sprawdź więcej adresów punktów pobrań w Warszawie na stronie: badanienifty.pl/test-nifty-warszawa

Test NIFTY pro w Warszawie – wizyta domowa

W Warszawie i w okolicy możesz umówić wizytę domową pielęgniarki. Aby wykonać test w domu, wystarczy umówić termin wizyty domowej w dogodnym dla siebie terminie. Na miejsce przyjedzie wykwalifikowana pielęgniarka i pobierze próbkę – krew do badań. Usługa wizyty domowej jest dostępna bez dodatkowych opłat.

Test NIFTY pro w Warszawie – umawianie badań

Umów badanie NIFTY pro w Warszawie telefonicznie pod numerem 578 217 111 lub przez formularz online na stronie badanienifty.pl tutaj.

test NIFTY pro Warszawa zarezerwuj termin

Jak się przygotować do badania?

Test NIFTY pro nie wymaga żadnych specjalnych przygotowań. Przed pobraniem próbki nie trzeba być na czczo, należy jedynie zadbać o odpowiednie nawodnienie organizmu. Test można go wykonać już od 10. tygodnia ciąży.

Test NIFTY Pro – pewność wyniku testu NIPT

Test NIFTY pro to badanie, którego czułość jest bardzo wysoka i wynosi ponad 99%. To jedno z najdokładniejszych nieinwazyjnych badań prenatalnych, które przewyższa pod względem pewności wyniku prenatalne testy biochemiczne. Czułość testu NIFTY pro jest porównywalna do inwazyjnego badania diagnostycznego – amniopunkcji.

Jaki zakres ma badanie NIFTY pro?test nifty pro a test nifty

Test NIFTY Pro to jedyne prenatalne nieinwazyjne badanie, którego zakres jest tak szeroki – aż 94 choroby. Test identyfikuje aż 6 trisomii (w tym między innymi zespół Downa oraz zespół Edwardsa), 84 mikrodelecje i mikroduplikacje, a także 4 choroby genetyczne wynikające z nieprawidłowości w obrębie struktury chromosomów płci (zespół XXX, zespół XYY, zespół Turnera, zespół Klinefeltera). Dodatkowo, na życzenie rodziców, możliwe jest także określenie płci dziecka, nawet we wczesnym etapie ciąży.

Co obejmuje ubezpieczenie testu NIFTY pro?

Test NIFTY pro to jedyne przesiewowe badanie prenatalne na rynku, które zostało objęte ubezpieczeniem. Ubezpieczenie testu NIFTY pro obejmuje sytuacje, gdy:

 • wynik testu okazał się fałszywie negatywny po urodzeniu – jeśli wynik testu NIFTY pro  wskazał na niskie ryzyko choroby lub brak choroby, a dziecko urodzi się chore, rodzice mogą liczyć na rekompensatę finansową w wysokości do ok. 210 000 złotych,
 • wynik testu NIFTY pro jest fałszywie negatywny przed urodzeniem, z terminacją ciąży – rodzice wtedy uzyskują odszkodowanie do około 11 000 zł,
 • wynik testu okazał się dodatni i do dalszej diagnostyki konieczne jest wykonanie badania inwazyjnego – amniopunkcji, kordocentezy, dodatkowych molekularnych badań genetycznych lub innych badań diagnostycznych wymienionych w ubezpieczeniu – rodzice mogą wtedy liczyć na zwrot kosztów wykonania diagnostyki w kwocie do około 2600 złotych.

Test NIFTY pro Warszawa – cena badania i raty

Cena testu NIFTY pro w Warszawie wynosi 2397,- i zawiera:

 • Pobranie próbki w domu pacjentki lub w placówce medycznej
 • Konsultację z lekarzem genetykiem w przypadku uzyskania wyniku pozytywnego (nieprawidłowego)
 • Zwrot kosztów przeprowadzonych badań diagnostycznych (w tym m. in. amniopunkcja, FISH, analiza mikromacierzy chromosomów) do kwoty 2600 zł* – w sytuacji, gdy otrzymany wynik jest nieprawidłowy, zaleca się wykonanie badań diagnostycznych.
 • Ubezpieczenie wyniku na wypadek wydania wyniku fałszywie negatywnego (odszkodowanie do 210 000 zł*).
 • Wynik w języku polskim i/lub angielskim – dostępny jest w panelu online w 10 dni roboczych od momentu dotarcia próbek do laboratorium (transport trwa 1-2 dni robocze; to jest czas maksymalny, często wynik dostępny jest szybciej).

Istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty.

Zadzwoń po numer 578 217 111 i dowiedz się więcej.

Dlaczego warto zrobić badanie NIFTY pro?

 • Test NIFTY wykonano już u ponad 5 000 000 kobiet na całym świecie.
 • To badanie NIPT, które charakteryzuje się najszerszą walidacją kliniczną
 • Bezpieczeństwo dla zdrowia dziecka i matki – test NIPT (z grupy badań polegających na analizie wolnego płodowego DNA), który jest bezbolesny i bezinwazyjny.
 • Wysoka czułość ponad 99%

Przewagą testu NIFTY nad testami konkurencyjnymi jest jego najszerszy zakres. Wykrywa podstawowe aberracje chromosomalne, a więc zespoły trisomii 21, 18, 13, 9, 16, 22, ale także 85 aneuploidii, mikrodelecji i mikroduplikacji innych chromosomów. Tak szerokiego panelu wykrywczego nie ma żaden konkurencyjny test.

Ponieważ ceny wszystkich testów są porównywalne, to warto zdecydować się na ten, który zapewnia najszerszy panel badanych nieprawidłowości.

Dodatkowo test NIFTY to jedyny test dostępny z ubezpieczeniem. W przypadku wykrycia wady, ubezpieczyciel pokrywa wydatki na diagnostykę prenatalną. Pomimo bardzo wysokiej czułości testu, wynoszącej ponad 99,9% wykrywalności badanych wad, w przypadku wyniku fałszywie negatywnego (około 1/10.000 badanych przypadków) ubezpieczyciel wypłaca duże odszkodowanie. – dr Katarzyna Mikołajczyk, specjalista ginekologii i położnictwa

Ogólnopolska infolinia testu NIFTY pro – bezpłatne konsultacje 7 dni w tygodniu

Jeśli masz pytania dotyczące testu NIFTY pro zadzwoń pod numer 578 217 111. Tutaj uzyskasz wszystkie informacje na temat badania NIFTY oraz listę autoryzowanych punktów wykonujących ten test i informacje o wizytach domowych pielęgniarek. O badaniu możesz porozmawiać też na bezpłatnym czacie.


Autor: Badanienifty.pl

Wpis spnsorowany

 

Data publikacji: 27/11/2019, Data aktualizacji: 26/02/2020

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Polecane
Bezpłatne poradniki
Nifty pro REKLAMA

Badania prenatalne

Badania prenatalne

POLECAMY

Ile kwasu foliowego przyjmować w ciąży

Eksperci badaniaprenatalne.pl

Dr hab. n. med. Marcin Wiecheć, specjalista położnictwa i ginekologii

Lek. med. Zbigniew Cierpisz, specjalista ginekolog-położnik

Dr n. med. Lech Dudarewicz, specjalista ginekolog-położnik

Agnieszka Kurczuk-Powolny, specjalista ginekolog-położnik

Dr n. med. Robert Woytoń, specjalista ginekologii i położnictwa

Dr hab.n.med.prof.nadzw.PR Zbigniew Banaczek, specjalista ginekolog-położnik

Więcej

REKLAMA

Martwisz się rozwojem swojego dziecka?
Poroniłaś?