RodzinaBadaniaprenatalne.pl

Rodzina

rodzina

Rodzina jest największą wartością w życiu każdego człowieka, nie podlega to żadnym wątpliwościom. Każdy z nas dąży do tego, aby prędzej czy później znaleźć odpowiednią osobę, nawiązać z nią trwałą więź, po to by finalnie wraz z nią założyć swoją własną rodzinę.

Rodzina od wieków jest toposem, za którym podążamy. To ona ma największy wpływ na to jakimi ludźmi jesteśmy. To czego nauczyli nas w dzieciństwie nasi rodzice, to co zaobserwowaliśmy w naszej rodzinie, i wreszcie to czego nam wówczas brakowało przenosimy na nasze dorosłe życie.

Życie rodzinne nie jest jednak idyllą. Jak poradzić sobie ze wszystkimi problemami jakie napotykamy? Jak pielęgnować więzi rodzinne? Aby ułatwić Ci odpowiedź na te pytania przygotowaliśmy kilka artykułów traktujących właśnie na ten temat.

Aby zachować zdrowe relacje w rodzinie ważnym jest, aby każde z partnerów miało swoje własne “pole działania”. Każdy potrzebuje odrobiny prywatności. Chciałby przez chwilę pobyć sam, skupić się tylko na sobie i na swoich myślach.

Zachęcamy do odwiedzenia naszych bloków tematycznych:

Zobacz też:


Przeczytaj również:

11/06/2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Polecane

Polecany artykuł

ANONIMOWA SONDA

Czy robiłaś badania prenatalne?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Reklama

NOVA

BEZPŁATNY CZAT

Przeczytaj inne:
36 tydzień ciąży
36 tydzień ciąży – kalendarz ciąży

36 tydzień ciąży. Jak zmienia się Twoje ciało? Twoja macica jest teraz aż 1000 razy większa niż przed ciążą – nic więc dziwnego, że bardzo duży brzuch przeszkadza w codziennych czynnościach. Ale już niedługo, 36...

Zamknij