Poronienia - przyczyny, badania, ciąża po poronieniu, pogrzeb dzieckaBadaniaprenatalne.pl

Poronienia – przyczyny, badania, ciąża po poronieniu

Poronienia

Poronienie jest stratą ciąży, która nie stwarza bezpośredniego zagrożenia dla życia oraz zdrowia pacjentki. Sytuacja taka ma miejsce, gdy przed 22 tygodniem ciąży dochodzi do obumarcia lub odrzucenia przez ciało kobiety jej dziecka. W tym czasie płód nie może przeżyć samodzielnie poza ciałem matki. 

W dziale “Poronienia – przyczyny, badania, ciąża po poronieniu” znajdziesz przydatne informacje o poronieniach w tym artykuły o przyczynach poronień, badaniach po poronieniu i staraniach o kolejną ciążę po poronieniu.

REKLAMA

Poronienia – baza wiedzy

Przyczyny poronień

Badania po poronieniach

Ciąża po poronieniu

Prawa rodziców po poronieniu

Przeczytaj wszystkie artykuły z kategorii: poronienia


Patron główny działu

Portal Poroniłam.pl powstał  aby pomagać rodzicom po poronieniu. Dążymy do stworzenia kompletnego kompendium dla osób, które potrzebują pomocy po poronieniu. Dostarczamy informacje na temat praw rodziców i postępowania po poronieniu oraz badań i kolejnej ciąży po poronieniu. W naszym serwisie znajdą Państwo także wzory dokumentów do pobrania, które pozwalają rodzicom skorzystać ze swoich praw.  Ponadto, udostępniamy anonimowy, bezpłatny czat.

W portalu poronilam.pl znajdziesz m.in. artykuły:


ciąża po poronieniu, poronienia nawykowe, jak zajść w ciążę po wczesnym poronieniu, jak zajść w ciążę po łyżeczkowaniu, objawy ciąży pozamacicznej, ciąża biochemiczna przyczyny i objawy, poronienia, genetyczne badania po poronieniach

Przeczytaj również:

01/09/2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Polecane

Reklama

ANONIMOWA SONDA

Czy robiłaś badania prenatalne?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...