Poradnia genetyczna - telefoniczne konsultacje z lekarzem genetykiemBadaniaprenatalne.pl

Poradnia genetyczna testDNA

Wpis sponsorowany, aktualizacja 27 października 2016 r.

Osoby, które potrzebują fachowej porady doświadczonego lekarza genetyka mogą skorzystać z konsultacji telefonicznej z prof. nadzw. dr hab n. med. Aleksandrą Jezelą-Stanek.

Z konsultacji z lekarzem genetykiem warto skorzystać gdy chcemy:

  • objaśnić wynik badania prenatalnego (w tym NIFTY)
  • skonsultować wynik badania genetycznego
  • uzyskać informację na temat możliwości wystąpienia chorób genetycznych oraz nowotworów u nas i naszego dziecka, jeśli choroby te pojawiły się w naszej rodzinie.

.

prof. nadzw. dr hab n. med.  Aleksandra Jezela-Stanek

jezela-stanek

Genetyką kliniczną zajmuję się od kilkunastu lat jako pracownik, a obecnie współpracownik Instytutu “Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie. W praktyce zajmuje się diagnostyką genetycznych przyczyn wad wrodzonych, zaburzeń rozwoju oraz niepowodzeń ciąży. Pani Profesor ceniona jest nie tylko za swoją wiedzę i profesjonalizm, ale także miłe usposobienie w stosunku do pacjentów, co niejednokrotnie było podkreślane przez nich na forach internetowych.

Przeczytaj opinie w serwisie ZnanyLekarz.pl

Jak przygotować się do konsultacji?

Przed konsultacją prosimy o przesłanie aktualnych wyników badań oraz wskazanie celu konsultacji (dlaczego chcą Państwo skonsultować się z lekarzem). Warto zebrać też informacje o zdrowiu rodziny oraz dokumenty takie jak wypisy ze szpitali, kopia książeczki zdrowia dziecka, wyniki badań diagnostycznych (w tym gene­ty­cznych, RTG, USG, tomo­grafii kom­put­erowej, rezo­nansu mag­ne­ty­cznego, opinia psy­chologa) oraz zdjęcia (z wcześniejszego okresu życia oraz zdjęcia rodziców dziecka)

Konsultacje telefoniczne z lekarzem genetykiem

Zapraszamy do skorzystania z porady telefonicznej z lekarzem genetykiem, jeśli z różnych powodów nie mogą Państwo przyjechać do poradni. Więcej informacji o konsultacjach na stronie www.poradagenetyka.pl

.

poradnia genetyczna

Rejestracja telefoniczna: (32) 445 31 71, czynna codziennie od 8.00 do 21.00

Strona internetowa: www.poradagenetyka.pl

.


Przeczytaj też:


Przeczytaj również:

16/06/2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Polecane

Polecany artykuł

ANONIMOWA SONDA

Czy robiłaś badania prenatalne?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Reklama

NOVA

BEZPŁATNY CZAT

Przeczytaj inne:
nieuleczalnie chore dziecko
Rodzina wobec dramatu związanego z nieuleczalną chorobą dziecka

Olga Przybyłek, psychoterapeuta, Gabinet Psychoterapii Przystań w Katowicach Niezależnie od tego, w którym momencie życia dziecka rodzice dowiadują się, że jest ono nieuleczalnie chore, informacja taka wywołuje olbrzymi stres i napięcie emocjonalne. Sytuacja powyższa powoduje zmiany...

Zamknij