Poradnia genetyczna - telefoniczne konsultacje z lekarzem genetykiemBadaniaprenatalne.pl

Poradnia genetyczna testDNA

Wpis sponsorowany, aktualizacja 18 kwietnia 2018 r.

Osoby, które potrzebują fachowej porady doświadczonego lekarza genetyka mogą skorzystać z konsultacji telefonicznej. Z konsultacji z lekarzem genetykiem warto skorzystać gdy chcemy:

  • objaśnić wynik badania prenatalnego (w tym NIFTY)
  • skonsultować wynik badania genetycznego
  • uzyskać informację na temat możliwości wystąpienia chorób genetycznych oraz nowotworów u nas i naszego dziecka, jeśli choroby te pojawiły się w naszej rodzinie.

Jak przygotować się do konsultacji?

Przed konsultacją prosimy o przesłanie aktualnych wyników badań oraz wskazanie celu konsultacji (dlaczego chcą Państwo skonsultować się z lekarzem). Warto zebrać też informacje o zdrowiu rodziny oraz dokumenty takie jak wypisy ze szpitali, kopia książeczki zdrowia dziecka, wyniki badań diagnostycznych (w tym gene­ty­cznych, RTG, USG, tomo­grafii kom­put­erowej, rezo­nansu mag­ne­ty­cznego, opinia psy­chologa) oraz zdjęcia (z wcześniejszego okresu życia oraz zdjęcia rodziców dziecka)

Konsultacje telefoniczne z lekarzem genetykiem

testdna logotyp

Zapraszamy do skorzystania z porady telefonicznej z lekarzem genetykiem, jeśli z różnych powodów nie mogą Państwo przyjechać do poradni. Więcej informacji o konsultacjach na stronie www.poradagenetyka.pl

Rejestracja telefoniczna: (32) 445 31 71, czynna codziennie od 8.00 do 21.00. Strona internetowa: www.poradagenetyka.pl.


Przeczytaj też:


Przeczytaj również:

16/06/2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Polecane

REKLAMA

Partnerzy

ANONIMOWA SONDA

Czy robiłaś badania prenatalne?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Przeczytaj inne:
Badanie na trombofilię wrodzoną
Badanie na trombofilię wrodzoną – na czym polega i kiedy je wykonać?

Badanie na trombofilię wrodzoną polecane jest szczególnie wtedy, gdy poroniłaś, masz zakrzepicę, planujesz ciążę lub korzystasz z antykoncepcji hormonalnej. Trombofilia wrodzona to bowiem tendencja do nadkrzepliwości krwi, która zwiększa ryzyko poronienia, zakrzepicy i innych poważnych...

Zamknij