Partnerzy portalu Badaniaprenatalne.pl - ciąża, poród, badania w ciążyBadaniaprenatalne.pl

Partnerzy portalu Badaniaprenatalne.pl

Szanowni Państwo poniżej prezentujemy listę serwisów internetowych, z którymi współpracuje portal badaniaprenatalne.pl. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia serwisów naszych partnerów.

.4slim

4 Slim.pl to nowoczesny interaktywny serwis poświęcony szerokopojętej tematyce dietetycznej. Znajdziesz w nim min.

  • kalkulatory dietetyczne: Kalkulator zapotrzebowania kalorycznego organizmu, kalkulator idealna waga, BMI i WHR za pomocą, których obliczysz swoją idealną wagę, sprawdzisz czy masz otyłość typu „jabłko” czy typu „gruszka”.
  • porady dietetyczne min.: Przyczyny otyłości, Zdrowotne właściwości diety niskowęglowodanowej, Fast foody i słodycze, a zdrowie, Dieta a forma włosów i skóry i wiele innych.
  • dietetyka online: za pomocą prostego formularz możesz zamówić sobie dietę bez wychodzenia z domu
  • przykładowy jadłospis diety niskowęglowodanowej, tabelę wymienników węglowodanowych i wiele innych

 


eurologia.

eUrologia.pl – portal urologiczny dla pacjentów poświęcony chorobom układu moczowo-płciowego. Wszystko na temat kamicy układu moczowego, nowotworów nerek, pęcherza moczowego, gruczołu krokowego i jąder. Największe forum urologiczne.


.logo_epolka


plasterek.pl.

www.plasterek.pl to społecznościowy portal psychologiczny, w którym z jednej strony terapeuta lub psycholog online udzieli Ci profesjonalnej porady, a z drugiej, grupy wsparcia dają Ci możliwość spotkania osób mających podobne doświadczenia. Udziel wsparcia sobie i innym, spotkaj się m.in. z psychologiem, seksuologiem, pedagogiem, czytaj artykuły psychologiczne, a w dziale katharsis daj upust swoim nagromadzonym emocjom. Sprawdź co jeszcze znajdziesz dla siebie i dlaczego warto być na www.plasterek.pl


.logo_szkolarodzenia_male

Szkoła Rodzenia Marty Wyszomierskiej  prowadzona przez doświadczone położne pracujące w szpitalu św. Zofii w Warszawie. Zajęcia prowadzone w sposób warsztatowy. Małe grupy, miła kameralna atmosfera. Praktyczne porady z zakresu karmienia piersią i pielęgnacji niemowląt.


.zdrovita


.dobramama

Poradnia Laktacyjna i Akademia Udanego Karmienia ” DobraMama”


..logo_50_plus

Portal Dla Kobiet Dojrzałych – portal społecznościowy www.kobieta50plus.pl został stworzony z myślą o dojrzałych kobietach. Misją portalu jest zmiana stereotypowego postrzegania dojrzałych kobiet i przeciwdziałanie dyskryminacji ze względu na wiek, w tym przeciwdziałanie e-wykluczeniu, równie istotne jest odkłamanie stereotypów przypisanych dojrzałym kobietom, zmiana wizerunku kobiety przed i po pięćdziesiątce, propagowanie aktywnego stylu życia. Wiemy wszyscy, że padł kolejny bastion młodości – Internet nie jest już tylko dla młodych. Osoby po czterdziestce, pięćdziesiątce, sześćdziesiątce coraz częściej korzystają z dobrodziejstw, jakie przynosi globalna sieć. Właśnie z myślą o kobietach „w pewnym wieku” powstał serwis www.kobieta50plus.pl.


.matkapolka


.logo-medicalcenter


.logo_czarne

e-kobiety.pl – wiedzieć więcej, to kobiece miejsce w świecie Internetu. e-kobiety to stworzony dla kobiet i z kobietami serwis, gdzie możecie dowiedzieć się o babskich sprawach (i nie tylko), a także wypowiedzieć się na ich temat, mieć swój głos – na forum. W e-kobiety.pl znajdziesz wiele wartościowych informacji o zdrowiu, dzieciach, partnerstwie czy gotowaniu – mających charakter ponadczasowy oraz nowinki ze świata mody i kultury, czy urody.


.logo.e-medycyna


.logo biomedical

Serwis internetowy Biomedical
Zdrowie i medycyna. Zdrowie i Uroda


 

.150615_470146746374849_1370085809_n


.ochoroba

Ochoroba.pl to serwis społecznościowo-informacyjny na temat zdrowia,urody i medycyny. Redakcja publikuje przystępne artykuły tworzone przez lekarzy lekarzy, specjalistów medycznych i dziennikarzy medycznych. Nie brakuje wywiadów ze specjalistami różnych dziedzin. Ochoroba.pl zawiera praktyczne porady jak dbać o zdrowie, leksykon pojęć medycznych, encyklopedię chorób z opisami oraz działy np. matka i dziecko, ziołolecznictwo, ciało i umysł. Serwis zapewnia także możliwość dyskutowania w ramach grup tematycznych, polecania lekarzy i tworzenia tzw.wiedzy użytkowników. Część społecznościowa serwisu to miejsce wymiany informacji i wiedzy pacjentów i specjalistów.


.biotechnologia

Biotechnologiczny Portal Naukowy:aktualności, artykuły, konferencje, wydarzenia, ciekawostki, koła naukowe, fora studenckie. Portal internetowy e-biotechnologia.pl powstał z myślą o pasjonatach. Zarówno studenci jak i naukowcy znajdą tutaj coś dla siebie. Komentarze i fora internetowe umożliwiają aktywny udział w życiu serwisu. Portal zarejestrowany jako czasopismo umożliwia również publikowanie artykułów. Kliknij żeby przejść na strony portalu: biotechnologia


.logo_zdrowiepubliczne

Portal Zdrowie Publiczne to źródło informacji o zdrowiu rozpatrywanym z punktu widzenia różnych dyscyplin nauki. Zdrowie Publiczne, bowiem skupia w sobie szereg nauk ścisłych i humanistycznych. Te najbardziej oczywiste i najszybciej nasuwające się na myśl podczas analizowania dziedziny nauki, jaką jest zdrowie publiczne to: medycyna, psychologia, socjologia, dietetyka, ekonomia, promocja zdrowia, pedagogika, zarządzanie, prawo i wiele wiele innych. Na portalu będziemy prezentować konferencje medyczne dotyczące zdrowia w szerokim tego słowa znaczeniu, a także szkolenia medyczne , artykuły medyczne oraz oferty pracy dla absolwentów uczelni medycznych. Zdrowie publiczne jako nauka skupia w sobie wiele różnych innych dziedzin naukowych. Przede wszystkim opiera się o nauki przyrodnicze, nauki kliniczne, techniczne oraz społeczne. Wszystkie razem łączą się, aby służyć człowiekowi.


.KardioserwisPL

Jest specjalistycznym serwisem informacyjnym z zakresu kardiologii skierowanym nie tylko do pacjentów, ale także ludzi zdrowych i pracowników Ochrony Zdrowia. Zawiera opisy jednostek chorobowych, procedur, przypadków i leków, standardy postępowania, ciekawe linki, bazy adresowe, materiały edukacyjne dla pacjentów. Warto tu odwiedzić Forum i Wirtualnego Kardiologa. www.kardioserwis.pl


.soldamed_logo

www.soldamed.com to nowoczesna platforma internetowa zbudowana z myślą o Pacjentach, którzy są zainteresowani szybkim i sprawnym umówieniem wizyty lekarskiej w wybranym przez siebie czasie i miejscu. Udostępniamy Państwu harmonogramy przyjęć lekarzy, co pozwala na wybór optymalnego terminu konsultacji. Lekarzom portal umożliwia bezpłatną obsługę umawiania wizyt przez Internet oraz udzielenia porad przez Internet. Obsługujemy wizyty domowe, gabinety i przychodnie, porady telefoniczne i e-porady.

Przeczytaj również:

14/06/2015

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Polecane

Facebook

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

Polecany artykuł

ANONIMOWA SONDA

Czy robiłaś badania prenatalne?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Reklama

NOVA

BEZPŁATNY CZAT