Partnerzy portalu Badaniaprenatalne.pl - ciąża, poród, badania w ciążyBadaniaprenatalne.pl

Partnerzy portalu Badaniaprenatalne.pl

Szanowni Państwo poniżej prezentujemy listę serwisów internetowych, z którymi współpracuje portal badaniaprenatalne.pl. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia serwisów naszych partnerów.

.4slim

4 Slim.pl to nowoczesny interaktywny serwis poświęcony szerokopojętej tematyce dietetycznej. Znajdziesz w nim min.

  • kalkulatory dietetyczne: Kalkulator zapotrzebowania kalorycznego organizmu, kalkulator idealna waga, BMI i WHR za pomocą, których obliczysz swoją idealną wagę, sprawdzisz czy masz otyłość typu „jabłko” czy typu „gruszka”.
  • porady dietetyczne min.: Przyczyny otyłości, Zdrowotne właściwości diety niskowęglowodanowej, Fast foody i słodycze, a zdrowie, Dieta a forma włosów i skóry i wiele innych.
  • dietetyka online: za pomocą prostego formularz możesz zamówić sobie dietę bez wychodzenia z domu
  • przykładowy jadłospis diety niskowęglowodanowej, tabelę wymienników węglowodanowych i wiele innych

 


eurologia.

eUrologia.pl – portal urologiczny dla pacjentów poświęcony chorobom układu moczowo-płciowego. Wszystko na temat kamicy układu moczowego, nowotworów nerek, pęcherza moczowego, gruczołu krokowego i jąder. Największe forum urologiczne.


.logo_epolka


plasterek.pl.

www.plasterek.pl to społecznościowy portal psychologiczny, w którym z jednej strony terapeuta lub psycholog online udzieli Ci profesjonalnej porady, a z drugiej, grupy wsparcia dają Ci możliwość spotkania osób mających podobne doświadczenia. Udziel wsparcia sobie i innym, spotkaj się m.in. z psychologiem, seksuologiem, pedagogiem, czytaj artykuły psychologiczne, a w dziale katharsis daj upust swoim nagromadzonym emocjom. Sprawdź co jeszcze znajdziesz dla siebie i dlaczego warto być na www.plasterek.pl


.logo_szkolarodzenia_male

Szkoła Rodzenia Marty Wyszomierskiej  prowadzona przez doświadczone położne pracujące w szpitalu św. Zofii w Warszawie. Zajęcia prowadzone w sposób warsztatowy. Małe grupy, miła kameralna atmosfera. Praktyczne porady z zakresu karmienia piersią i pielęgnacji niemowląt.


.zdrovita


.dobramama

Poradnia Laktacyjna i Akademia Udanego Karmienia ” DobraMama”


..logo_50_plus

Portal Dla Kobiet Dojrzałych – portal społecznościowy www.kobieta50plus.pl został stworzony z myślą o dojrzałych kobietach. Misją portalu jest zmiana stereotypowego postrzegania dojrzałych kobiet i przeciwdziałanie dyskryminacji ze względu na wiek, w tym przeciwdziałanie e-wykluczeniu, równie istotne jest odkłamanie stereotypów przypisanych dojrzałym kobietom, zmiana wizerunku kobiety przed i po pięćdziesiątce, propagowanie aktywnego stylu życia. Wiemy wszyscy, że padł kolejny bastion młodości – Internet nie jest już tylko dla młodych. Osoby po czterdziestce, pięćdziesiątce, sześćdziesiątce coraz częściej korzystają z dobrodziejstw, jakie przynosi globalna sieć. Właśnie z myślą o kobietach „w pewnym wieku” powstał serwis www.kobieta50plus.pl.


.matkapolka


.logo-medicalcenter


.logo_czarne

e-kobiety.pl – wiedzieć więcej, to kobiece miejsce w świecie Internetu. e-kobiety to stworzony dla kobiet i z kobietami serwis, gdzie możecie dowiedzieć się o babskich sprawach (i nie tylko), a także wypowiedzieć się na ich temat, mieć swój głos – na forum. W e-kobiety.pl znajdziesz wiele wartościowych informacji o zdrowiu, dzieciach, partnerstwie czy gotowaniu – mających charakter ponadczasowy oraz nowinki ze świata mody i kultury, czy urody.


.logo.e-medycyna


.logo biomedical

Serwis internetowy Biomedical
Zdrowie i medycyna. Zdrowie i Uroda


 

.150615_470146746374849_1370085809_n


.ochoroba

Ochoroba.pl to serwis społecznościowo-informacyjny na temat zdrowia,urody i medycyny. Redakcja publikuje przystępne artykuły tworzone przez lekarzy lekarzy, specjalistów medycznych i dziennikarzy medycznych. Nie brakuje wywiadów ze specjalistami różnych dziedzin. Ochoroba.pl zawiera praktyczne porady jak dbać o zdrowie, leksykon pojęć medycznych, encyklopedię chorób z opisami oraz działy np. matka i dziecko, ziołolecznictwo, ciało i umysł. Serwis zapewnia także możliwość dyskutowania w ramach grup tematycznych, polecania lekarzy i tworzenia tzw.wiedzy użytkowników. Część społecznościowa serwisu to miejsce wymiany informacji i wiedzy pacjentów i specjalistów.


.biotechnologia

Biotechnologiczny Portal Naukowy:aktualności, artykuły, konferencje, wydarzenia, ciekawostki, koła naukowe, fora studenckie. Portal internetowy e-biotechnologia.pl powstał z myślą o pasjonatach. Zarówno studenci jak i naukowcy znajdą tutaj coś dla siebie. Komentarze i fora internetowe umożliwiają aktywny udział w życiu serwisu. Portal zarejestrowany jako czasopismo umożliwia również publikowanie artykułów. Kliknij żeby przejść na strony portalu: biotechnologia


.logo_zdrowiepubliczne

Portal Zdrowie Publiczne to źródło informacji o zdrowiu rozpatrywanym z punktu widzenia różnych dyscyplin nauki. Zdrowie Publiczne, bowiem skupia w sobie szereg nauk ścisłych i humanistycznych. Te najbardziej oczywiste i najszybciej nasuwające się na myśl podczas analizowania dziedziny nauki, jaką jest zdrowie publiczne to: medycyna, psychologia, socjologia, dietetyka, ekonomia, promocja zdrowia, pedagogika, zarządzanie, prawo i wiele wiele innych. Na portalu będziemy prezentować konferencje medyczne dotyczące zdrowia w szerokim tego słowa znaczeniu, a także szkolenia medyczne , artykuły medyczne oraz oferty pracy dla absolwentów uczelni medycznych. Zdrowie publiczne jako nauka skupia w sobie wiele różnych innych dziedzin naukowych. Przede wszystkim opiera się o nauki przyrodnicze, nauki kliniczne, techniczne oraz społeczne. Wszystkie razem łączą się, aby służyć człowiekowi.


.KardioserwisPL

Jest specjalistycznym serwisem informacyjnym z zakresu kardiologii skierowanym nie tylko do pacjentów, ale także ludzi zdrowych i pracowników Ochrony Zdrowia. Zawiera opisy jednostek chorobowych, procedur, przypadków i leków, standardy postępowania, ciekawe linki, bazy adresowe, materiały edukacyjne dla pacjentów. Warto tu odwiedzić Forum i Wirtualnego Kardiologa. www.kardioserwis.pl


.soldamed_logo

www.soldamed.com to nowoczesna platforma internetowa zbudowana z myślą o Pacjentach, którzy są zainteresowani szybkim i sprawnym umówieniem wizyty lekarskiej w wybranym przez siebie czasie i miejscu. Udostępniamy Państwu harmonogramy przyjęć lekarzy, co pozwala na wybór optymalnego terminu konsultacji. Lekarzom portal umożliwia bezpłatną obsługę umawiania wizyt przez Internet oraz udzielenia porad przez Internet. Obsługujemy wizyty domowe, gabinety i przychodnie, porady telefoniczne i e-porady.

Partnerzy portalu Badaniaprenatalne.pl
Oceń ten artykuł

Przeczytaj również:

14/06/2015

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Polecane

Badania prenatalne

POLECAMY

Eksperci badaniaprenatalne.pl

Dr hab. n. med. Marcin Wiecheć, specjalista położnictwa i ginekologii

Lek. med. Zbigniew Cierpisz, specjalista ginekolog-położnik

Dr n. med. Lech Dudarewicz, specjalista ginekolog-położnik

Agnieszka Kurczuk-Powolny, specjalista ginekolog-położnik

Dr n. med. Robert Woytoń, specjalista ginekologii i położnictwa

Dr hab.n.med.prof.nadzw.PR Zbigniew Banaczek, specjalista ginekolog-położnik

Więcej

REKLAMA