Gyncentrum - Klinika Leczenia Niepłodności i Diagnostyki PrenatalnejBadaniaprenatalne.pl

Gyncentrum – Klinika Leczenia Niepłodności i Diagnostyki Prenatalnej

Gyncentrum

Klinika Gyncentrum to jeden z wiodących ośrodków diagnostyki i leczenia niepłodności w Polsce z ponad 20-letnim doświadczeniem międzynarodowym. Specjalizujemy się w kompleksowym leczeniu niepłodności oraz diagnostyce prenatalnej. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami w zakresie ginekologii i położnictwa, endokrynologii, urologii, andrologii i embriologii.

Dodatkowo zapewniamy naszym Pacjentom wsparcie psychologa, seksuologa oraz dietetyka klinicznego. Klinika Gyncentrum posiada nowoczesne zaplecze badawcze i technologiczne. Wyróżniamy się wdrażaniem i wykorzystywaniem najnowszych technik wspomaganego rozrodu oraz technologii zwiększających skuteczność in vitro.

Klinika Gyncentrum jest realizatorem Rządowego Programu Zdrowotnego pn. „Program – Leczenie Niepłodności Metodą Zapłodnienia Pozaustrojowego na lata 2013-2016”.

Nasi Pacjenci otrzymują również bezpośredni dostęp do Międzynarodowego Banku Nasienia i Komórek Jajowych Gyncentrum, co znacznie skraca czas oczekiwania na oocyty.

Diagnostyka prenatalna

Ważną częścią działalności Kliniki Gyncentrum jest diagnostyka prenatalna. Posiadamy nowoczesną pracownię badań prenatalnych oraz USG 3D/4D HD Live.

Współpracujemy z najlepszymi specjalistami posiadającymi certyfikaty FMF (Fetal Medicine Foundation) oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, uprawniające do wykonywania badań prenatalnych. Nasza klinika wykonuje także bezpłatne badania prenatalne w I i II trymestrze ciąży w ramach Programu Badań Prenatalnych NFZ.

Na miejscu, w Klinice Gyncentrum, do dyspozycji pacjentów są specjalistyczne poradnie: ginekologiczna, urologiczna, endokrynologiczna, genetyczna, immunologiczna oraz dietetyczna.

www.gyncentrum.pl.

Kontakt:

Katowice, ul. Żelazna 1
Tel. 32 506 57 77

Bielsko-Biała, ul. Sobieskiego 89/49
Tel. 33 852 17 86

Częstochowa, ul. Kozielewskiego 9
Tel. 34 506 57 65


Przeczytaj również:

06/11/2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Polecane

REKLAMA

Partnerzy

ANONIMOWA SONDA

Czy robiłaś badania prenatalne?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Przeczytaj inne:
dobre samopoczucie w ciąży?
Jak dbać o dobre samopoczucie w ciąży?

Ciąża to szczególny czas, który ma ogromny wpływ na życie kobiety. Towarzyszące mu dobre samopoczucie jest ważne zarówno dla niej jak i dla rozwijającego się dziecka. Nie jest nowością stwierdzenie, że przyszła mama powinna unikać...

Zamknij